Jump to content



NVIDIA GeForce GTX 780


Recommended Posts

Είδες στα λεγια μια χαρα καρτουλα ειναι και στο συνολο πεταει και σιγουρα θα κλοκαρει και καλά με Καλές θερμοκρασιες.Απο θερμοκρασια στο crysis3 τι λεει γιατι ειναι πραγματικα το μονο παιχνίδι που τις ανεβάζει κατακορυφα αν και πιστευω εκει θα ειναι το μαξ 71 που ειπες.

Link to comment
Share on other sites

Είδες στα λεγια μια χαρα καρτουλα ειναι και στο συνολο πεταει και σιγουρα θα κλοκαρει και καλά με Καλές θερμοκρασιες.Απο θερμοκρασια στο crysis3 τι λεει γιατι ειναι πραγματικα το μονο παιχνίδι που τις ανεβάζει κατακορυφα αν και πιστευω εκει θα ειναι το μαξ 71 που ειπες.

ναι σε αυτο αναφερομαι!

τεζα ολα και x8 msaa! :jump1:

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=28628]kyr..[/MENTION]οπως λεει και ο [MENTION=22714]osfp1980[/MENTION] δωσε κανενα νουμερακι ρε να δουμε τι λεει η καρτα!

Με την 680, δεν ειχες αφησει bench παραπονεμενο, τρεξε και με αυτη τιποτα:p

Απο OC τι λεει?

Δοκιμασες να σηκωσεις καθολου ρολογια?

Link to comment
Share on other sites

Eδώ δεν σήκωνε της 680 τα ρολόγια, θα σηκώσει της 780; :haha: Και καλά κάνει βέβαια κατα τη γνώμη μου.

Μπα, τωρα τελευταια ειχε αρχισει να σηκωνει για τα καλα τα ρολογακια της 680 δεν θυμασαι καλα μου φαινεται:p

Αν ειχα εγω παντως 780 στα χερια μου, θα την ειχα κλοκαρει πριν κανω unboxing καλα καλα:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Eιδες καμια διαφορα προς τα πανω με τον νεο?

Οχι ιδιαιτερες.

Απο τις αναφορες των παιδιων μεχρι τωρα στο guru3d και δικα μου τεστακια ειδα ενα +5% στο GRID II και μια καλυτερη ροη καρε στο METRO LL.

4qxd.jpg

slo6.jpg

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=2962]zpaf[/MENTION] αυτος ο driver γιατι δεν υπαρχει στο site της nvidia?

Kαινουργια μοδα απο δω και περα, ανεβαινουν μονο στο Guru3d?:p

Ρε πρασινοκαμπια βρηκες εμενα τον κοκκινομουρη να με ρωτησεις για τους οδηγους την nvidia; :hehe:

Ειχα να βαλω πρασινο οδηγο απο την εποχη της 8800GT.

Χθες σε μελετουσαμε εγω και ενας αλλος πρασινος που ηρθε σπιτι να παρει ματι την 780.

Αρχισα λοιπον να του λεω οτι καλη η πρασινη αλλα με προβληματικο loading στα 1080p και με κοιταγε ...

Οταν το ειδε και ο ιδιος (BF3 ULTRA) μου λεει .... ρε zpaf μπας και πρεπει να κανεις κανα format;

Και καλα του λεω εγω ... εκεινος ο 9000+rpm με τις δυο 680 στα 1080p βλεπει ποτε 99% ;

Το bug με το loading στο grid 2 το έφτιαξαν? αν έπαιξες καθόλου (εκτός από το bence)

Οχι δεν επαιξα ενα run το bench εκανα μονο αλλα με μια καρτουλα δεν ειχε θεμα το παιχνιδι.

Βλεπω την υπογραφη σου με SLI οποτε πρεπει να το δεις απο μονος σου αν εφτιαξαν κατι.

Link to comment
Share on other sites

Και καλα του λεω εγω ... εκεινος ο 9000+rpm με τις δυο 680 στα 1080p βλεπει ποτε 99% ;

εδιτ: Ξερω γω, λεω μηπως αποφασισανε να ανεβαζουν στο site τοu guru μονο απο δω και περα, στο δικο τους site περα απο τον τελευταιο official δεν κουνιεται φυλο:p

Στην συντριπτικη πλειοψηφια των παιχνιδιων και τον 3770Κ στα 4,7Ghz ναι :T:

Σε BF3 που λες για παραδειγμα το load ειναι καλο, 90++% ολη την ωρα!

Βεβαια υπαρχουν και τα γνωστα παιχνιδια(τα εχω αναφερει πια ειναι), που και στα 5,5ghz να μπορουσα να δουλεψω το cpu θα συνεχιζα να βλεπω το load των καρτων να ανεβαινει και κατα συνεπεια τα καρεδακια να παιρνουν την ανηφορα:p

Έγινε επεξεργασία από 9000+rpm
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.