Jump to content



NVIDIA GeForce GTX 780


Recommended Posts

ρε παιδια ξερουμε κανενα μαγαζι απο γερμανια για να παραγγειλω την 780 classified?

EVGA - GTX780 Classified - 3GB GeForce GTX 780 bei EINSDEINS.de

αυτο εδω τι σας λεει? τους εχω στειλει 2 email εδω και 2 μερες να ρωτησω διαθεσιμοτητα και χρονο αποστολης και ουτε φωνη ουτε ακροαση.

Και κατι τελευταιο. παιζει να φαω τελωνειο?η μονο εκτος ευρωπαικης ενωση εχει τελωνειο?

Link to comment
Share on other sites

510 για 780??:confused::confused:

580 κάνει η ti στο mindfactory..

η αληθεια ειναι οτι 3072MB Palit GeForce GTX 780 Ti JetStream Aktiv PCIe 3.0 x16

αλλα απο τα 400€ used 780 ειπα δεν μαμιεται να δωσω κατι παραπανω να παρω την lightning η classi να εχω και ενα 20% επιδοση παραπανω οποτε για την ti άλλα 70€ ειναι pain in the ass :D

Καλη η αντιπροταση σου παντως Reaper

Link to comment
Share on other sites

Και άλλα 30 τα μεταφορικά του πάμε στο +100ρικο

Είχα ποστάρει από Αγγλικό Αμαζον, στο Τι--Πως - Ποτε thread για classi με 400 λιρες, τωρα την πηγαν 430 αν δεν κανω λαθος και shippping μετα απο 2-3 βδομαδες. Την ειχα παραγγείλει αλλα το ακυρωσα και τωρα κοιταω για Ghz edition

edit: 445 λιρες τωρα :(

Link to comment
Share on other sites

Στο γαλλικο amazon εχω δει καλυτερες τιμες..Ελπιζω να υπαρχει στοκ μονο.

post-21223-1416077952,9119_thumb.jpg

Edit

Τωρα παρατηρησα οτι ψαχνετε classified..

Οποτε ακυρο το παραπανω..

Το αφηνω μονο μηπως ενδιαφερει καποιον αλλον για απλη 780.

Link to comment
Share on other sites

Και άλλα 30 τα μεταφορικά του πάμε στο +100ρικο

Είχα ποστάρει από Αγγλικό Αμαζον, στο Τι--Πως - Ποτε thread για classi με 400 λιρες, τωρα την πηγαν 430 αν δεν κανω λαθος και shippping μετα απο 2-3 βδομαδες. Την ειχα παραγγείλει αλλα το ακυρωσα και τωρα κοιταω για Ghz edition

edit: 445 λιρες τωρα :(

πριν 3 μέρες ήταν στις 404 λίρες και έβγαινε στα 506 ευρώ σύνολο με μεταφορικά για Ελλάδα. Τώρα είναι στις 444, κάπου στα 560 ευρώ σύνολο δηλαδή. Μέσα σε 3 μέρες αυξήθηκε η τιμή και της classified και της Ligthting απο στο αγγλικό amazon.

Link to comment
Share on other sites

Παρατηρησα και εγω οτι ακριβυναν οι 780 οι απλες ενω εχουν πεσει οι Ti.

Προσωπικα θα περιμενα τις 290x custom για να αγορασω καρτα.Δυστυχως Χριστουγεννα αντι να εχει ανταγωνισμο τιμων παει για το αντιθετο.

Link to comment
Share on other sites

χμμ δεν ξέρω πολλά φαίνοντε και τα 530 για 780 και ας είναι και Lightning. custom 290 και 290x θα έχουν περισσότερο value πιστεύω. Για Δεκέμβριο πάντως η 780 παίζει καλύτερη μπάλα, εκτός και αν πάρεις καμία 290 και την αλλάξεις ψύξη.

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη ειναι καλυτερα να παρεις μια 290/290χ και να της αλλαξεις ψυξη παρα μια ετοιμη castom 780 :wassat:

μια χαρα τις βλεπω τις τιμες(ειδικα για αυτες τις καρτες class/lightining)

δες κι αυτη ghz

http://www.visionstudio.gr/prodinfo.asp?id=36825&cat=5⊂=undefined&pmanuf=undefined&sort=undefined&step=7

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω με τον [MENTION=163]Helly[/MENTION] , άστε να βγουν οι καστομιες στις 290χ να ρίξει καμία τιμή η πράσινη. Ακόμα μονοπώλιο κάνει...

[MENTION=28627]kyr[/MENTION] Σαν σύστημα ψύξης και σαν υλοποίηση είναι φοβερή η gigabyte. Αθόρυβη και δροσερή . Αλλά νομίζω έχει κλειδώσει το ρεύμα . Νομίζω.

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω με τον [MENTION=163]Helly[/MENTION] , άστε να βγουν οι καστομιες στις 290χ να ρίξει καμία τιμή η πράσινη. Ακόμα μονοπώλιο κάνει...

[MENTION=28627]kyr[/MENTION] Σαν σύστημα ψύξης και σαν υλοποίηση είναι φοβερή η gigabyte. Αθόρυβη και δροσερή . Αλλά νομίζω έχει κλειδώσει το ρεύμα . Νομίζω.

δεν το ξερω αυτο, που το ειδες?

Link to comment
Share on other sites

:boxed:

Στην 770 που έχω εγώ , το ρεύμα πάει μέχρι 1.21, δε σε αφήνει παραπάνω. Windforce edition

Mε vbios νομιζω ξεκλειδωνει.Υπαρχει και vbios για την δικη σου που αφηνει να ανεβασεις ρευμα αλλα μονο απο ΑΒ με το soft mode

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.