Jump to content



NVIDIA GeForce GTX 780


Recommended Posts

:o ω ρε μανούλα μου...παραγγελία και μετά σου λέει λάθος... κάνω το τεστ...

49270 3072MB Gigabyte GeForce GTX 780 OC Windforce 3X active PCIe 3.0 x16 (Retail)

Gift Wrap: No

1 x € 115.75 * € 115.75 *

Subtotal: € 115.75 *

Shipping: + € 29.99 *

19% Tax: € 23.27

Total: € 145.74

θα περιμένω μέχρι την Δευτέρα για να δω τι θα μου στείλουν...

Έγινε επεξεργασία από tavliban
Link to comment
Share on other sites

έχω τραπεζικό λογαριασμό, αύριο πρωί πάω και τους τα βάζω :D

Edit : όσοι πρόλαβαν ( και γω ) τι κάνουμε ; ακυρώνουμε; θα μας έρθει;

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
Link to comment
Share on other sites

Πρόλαβα και την παρήγγειλα στα 115€ μαζί με μεταφορικά και έξοδα τράπεζας βγήκε περίπου 160€. Μόλις τώρα άλλαξε η τιμή στα 628€ ! Έχει γέλιο να δούμε τι θα γίνει.

Παρήγγειλα!!

Προλάβαμε!! το θέμα είναι τι θα γίνει τώρα - αγωνία στο κόκκινο - έχω τρελαθεί :jump1:

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=28690]SpirosKGR[/MENTION],

Στους όρους παραγγελίας αναγράφει ότι η τιμή είναι δεσμευτική. Μου ήρθε email από το mindfactory, πριν πληρώσω, με το ID της παραγγελίας το οποίο είναι μαζί με τα μεταφορικά της DHL στα 145€. Αναμένουμε τώρα να δούμε! Λες να την τσιμπήσαμε τόσο κ@λ@φαρδα, από λάθος δικό τους;

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=28690]SpirosKGR[/MENTION],

Στους όρους παραγγελίας αναγράφει ότι η τιμή είναι δεσμευτική. Μου ήρθε email από το mindfactory, πριν πληρώσω, με το ID της παραγγελίας το οποίο είναι μαζί με τα μεταφορικά της DHL στα 145€. Αναμένουμε τώρα να δούμε! Λες να την τσιμπήσαμε τόσο κ@λ@φαρδα, από λάθος δικό τους;

Πώς πλήρωσες ;

Εγώ λέω να πάω αύριο να τα τραβήξω από το τραπεζικό μου λογαριασμό και να τους τα στείλω :)

μου έχουν στείλει στο email κάτι σαν οδηγίες IBAN-Code,ShopID κλπ κλπ μπορείς να μου περιγράψεις πώς θα τα στείλω . Είναι πρώτη φορά που ψωνίζω απο εξωτερικό

Ευχαριστώ

Αν δε μπορείς εδώ λόγω off topic στείλε μου σε pm. και πάλι ευχαριστώ και ευχές να μας έρθουν :)

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
Link to comment
Share on other sites

Ρε σείς, σας κλέβουν στα μεταφορικά ρε. Αμαρτία να μας πιάνουν κορόιδα οι Γερμαναράδες και να γελάνε μετά "Χαχα τα ζώα οι Ελληνες".

Εγώ που πήρα την GTX 580 μου την έστειλαν συστημένη μέσω Deutsche Post-Standard International Versand, 6,85 ρε σείς. Αμαρτια 30 ευρώ μεταφορικά μέσω DHL.

Το κατάστημα λέγεται AVIDES.DE και είναι μεγάλη αλυσίδα στην Γερμανία. Αν δεν κάνω λάθος, η κάρτα ήρθε απο Schleswig, Βόρεια Γερμανία, στου διαόλου τη μάνα δηλαδή.

Τριάντα ευρώ είναι μεγάλο μπαλαμούτι, με τόσα ευρώ στην Ταυλάνδη παιρνεις τρείς γυναίκες ρε σείς.

Έγινε επεξεργασία από Arxontas
Link to comment
Share on other sites

Πώς πλήρωσες ;

Εγώ λέω να πάω αύριο να τα τραβήξω από το τραπεζικό μου λογαριασμό και να τους τα στείλω :)

μου έχουν στείλε στο email κάτι σαν οδηγίες IBAN-Code,ShopID κλπ κλπ μπορείς να μου περιγράψεις πώς θα τα στείλω . Είναι πρώτη φορά που ψωνίζω απο εξωτερικό

Ευχαριστώ

Αν δε μπορείς εδώ λόγω off topic στείλε μου σε pm. και πάλι ευχαριστώ και ευχές να μας έρθουν :)

Τραπεζικό έμβασμα μέσω e-banking.

Ρε σείς, σας κλέβουν στα μεταφορικά ρε. Αμαρτία να μας πιάνουν κορόιδα οι Γερμαναράδες και να γελάνε μετά "Χαχα τα ζώα οι Ελληνες".

Εγώ που πήρα την GTX 580 μου την έστειλαν συστημένη μέσω Deutsche Post-Standard International Versand, 6,85 ρε σείς. Αμαρτια 30 ευρώ μεταφορικά μέσω DHL.

Το κατάστημα λέγεται AVIDES.DE και είναι μεγάλη αλυσίδα στην Γερμανία. Αν δεν κάνω λάθος, η κάρτα ήρθε απο Schleswig, Βόρεια Γερμανία, στου διαόλου τη μάνα δηλαδή.

Ίσως έχεις δίκαιο αλλά αν είναι να πάρω την GTX780 160€ σύνολο, χαλάλι τα 30€ μεταφορικά. :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Τραπεζικό έμβασμα μέσω e-banking.

Ίσως έχεις δίκαιο αλλά αν είναι να πάρω την GTX780 160€ σύνολο, χαλάλι τα 30€ μεταφορικά. :shifty:

χαλάλι. Επειδή με τις τράπεζες είμαι λίγο άσχετος. έχω και γω ένα που λέγεται web banking μπορώ να πληρώσω και τώρα? ( λογαριασμό σε τράπεζα έχω - alpha bank ) - noob είμαι παίδες μην παρεξηγήσετε

- ΕDIT - 19/6/2013 _ 6:11μμ

Το έψαξα λίγο με alpha bank θέλει και έναν επιπλέον κωδικο για εξωτερικό - οπότε πάω αύριο να τους βάλω τα χρήματα. Το θέμα είναι πώς τα στέλνω ; λογικα με τα στοιχεία αυτά στο mail

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
Link to comment
Share on other sites

Πειραζεις [MENTION=28627]kyr[/MENTION] αλλα μεχρι ενα οριο που σου εχουν δωσει. Εγω την δικια μου (titan gtx) την τρεχω για καθε μερα με core 1050mhz αλλα undervoltage! Δηλαδη με 1,136mV....

Έγινε επεξεργασία από sebastian
Link to comment
Share on other sites

Παρήγγειλα παρήγγειλα! Να είναι καλά ο SpirosKGR που με πρόλαβε και μου το έδειξε! 145€ για 780 είναι τρελό. Την προηγούμενη Τετάρτη αγόρασα από το ίδιο κατάστημα μια 770 πάλι της Gigabyte με την ίδια ψήκτρα στα 390€ συνολικά. Την περιμένω αύριο. Μακάρι να μην έχουμε θέματα και απολογητικά mail από το μαγαζί ώστε να έχουμε και κανά 300€ κέρδος από πώληση ;) Ή, μήπως ξέρει κανείς αν έχει επιστροφή χρημάτων σε μη ανοιγμένο πακέτο; :help: Γιατί αν ναι, τότε όπως μου έρθει η 770 έτσι θα τη στείλω.

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να μην έχουμε θέματα και απολογητικά mail από το μαγαζί ώστε να έχουμε και κανά 300€ κέρδος από πώληση ;) .

εεεεεεε μην δω 780 windforce OC στις αγγελίες στην τιμή των 650 ευρώ με γερμανική εγγύηση!!! πουλήστε τις παλιές σας...

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι ρε μάγκες να παραλάβετε, σας το εύχομαι ολόψυχα.

Κρίμα που δεν το πήρα κ γω χαμπάρι, πλέον έχω βγει στο σεργιάνι για τυπογραφικά στις EVGA :D

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.