Jump to content



PAYDAY 2


GruntGR

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Αναγκάστηκα να πατήσω pause στα μισά του δεύτερου βίντεο, γιατί συνειδητοποίησα ότι κόλλησα άσχημα.

Έπειτα από καιρό αποχής από το gaming(κι έχοντας κάνει μια μίνι επιστροφή μέσω του Hitman Absolution), νομίζω βρέθηκε το επόμενο.

Γνωρίζουμε πότε θα κυκλοφορήσει;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Δεν πολυ καταλαβα παντως γιατι ειναι δυστακτικη η αστυνομια και δενσε σκοτωνουν με το που σε βλεπουν παρα ειναι πολυ χαλαροι...

Μεχρι και τα squat που ερχοντουσαν απο πισω δεν τους ειδα να κανουν τιποτα τρομερο,τους περιμενα πιο aggressive δλδ..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

οι ληστειες πεφτουν συννεφο :cool: !!

αλλα δε ειναι καθολου ευκολο θελει παρα πολυ προσοχη γιατι στη πεφτουν απο παντου :hm:!!

qcgr.jpg

qu5v.jpg

u05k.jpg

aus3.jpg

74ah.jpg

EDIT : σε οσα παιδια κλειδωνει στα 23 ΗΖ το παιχνιδι στην αναλυση 1920x1080 οπως εμενα με αποτελεσμα να μη φαινεται σωστα !!

πατε C:\Users\[YOU]\AppData\Local\PAYDAY\renderer_settings.xml

και στο refresh_rate = "xx" πχ βαζετε 60 σε εμενα ειχε 23 κανετε (save) και τωρα ειναι μια χαρα σαν να εστρωσε και η κινηση !!

8cuv.png

Έγινε επεξεργασία από ultraex2005
Link to comment
Share on other sites

οι ληστειες πεφτουν συννεφο :cool: !!

αλλα δε ειναι καθολου ευκολο θελει παρα πολυ προσοχη γιατι στη πεφτουν απο παντου :hm:!!

qcgr.jpg

qu5v.jpg

u05k.jpg

aus3.jpg

74ah.jpg

Νίκο, περνά μια βόλτα από το skype, ο θειος μου έμαθε ένα κόλπο για να "ληστέψουμε" coop μαζί ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Με έπεισε το βιντεάκι από κάτω και το έβαλα για δοκιμή, αλλά έχω ένα θέμα.

Είναι κι εσάς τόσο "μεθυσμένη" η κίνηση με το ποντίκι; Κουνάω το ποντίκι κι απαντά μετά από λίγο.. κ εννοείται σταματά η κίνηση μετά από λίγο από ότι σταμάτησα το ποντίκι μου εγώ.

Μιλάμε για μικροδευτερόλεπτα, αλλά κάνει μπαμ.

Το πρώτο Payday δεν ήταν έτσι. Έχω κάνει κάτι λάθος;

Τσέκαρα κ το κόλπο με τα hz και το έβαλα στα 60.

[ame]www.youtube.com/watch?v=ZV4Nq7CqQAA[/ame]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.