Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Spirosssss

Recommended Posts

12 λεπτά πριν, το μέλος icy20 έγραψε:

Δεν υποστηριζει

Γιαυτο δεν ακους διαφορα

Βαλε Tidal το 1month free και παιξε τα ιδια τραγουδια σε flac και θα δεις διαφορα. Αν το εχεις μονο για παιχνιδια τοτε μην ασχοληθεις

Link to comment
Share on other sites

51 λεπτά πριν, το μέλος AKISSS έγραψε:

Μετάβαση από G7 27''

Παραγγελία Κυριακή απόγευμα..

Στην πορτα μου Δευτέρα πρωί.

  Hide contents

451154728_862490832448100_3936626393153717650_n.thumb.jpg.0fd5a30308eccb268fd697796ed00dd1.jpg

 

 

Στην έφεραν γρήγορα μην και αλλάξεις γνώμη :hehe: 

  • Haha 7
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, το μέλος AKISSS έγραψε:

Μετάβαση από G7 27''

Παραγγελία Κυριακή απόγευμα..

Στην πορτα μου Δευτέρα πρωί.

  Hide contents

451154728_862490832448100_3936626393153717650_n.thumb.jpg.0fd5a30308eccb268fd697796ed00dd1.jpg

 

Welcome to the club. Δες θα σε βολεψει το curve? Εγω γιαυτο δεν την πηρα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, το μέλος icy20 έγραψε:

Welcome to the club. Δες θα σε βολεψει το curve? Εγω γιαυτο δεν την πηρα.

Δεν εχω θέμα.. Φαντάσου κοιτούσα ακόμη κ ultrawide 34αρα..

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, το μέλος Spirosssss έγραψε:

Εντυπώσεις; Τι τα οδηγεί;

 

Η SB Z.

Στα θετικά ο καλός ήχος χωρίς πολύ μπάσο, ποιοτική κατασκευή, bluetooth, χειριστήριο, bass-treble knobs.

 

Στα αρνητικά ότι δεν έχει οπτική είσοδο, δεν μπορείς να συνδέσεις subwoofer, άσχημα περίεργη μυρωδιά τις πρώτες ώρες λειτουργείας, μεγάλο μέγεθος, λιτό χειριστήριο, δεν έχει έξοδο για ακουστικά, υψηλή τιμή (150€).

Έγινε επεξεργασία από hurin
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 λεπτά πριν, το μέλος hurin έγραψε:

 

Η SB Z.

Στα θετικά ο καλός ήχος χωρίς πολύ μπάσο, ποιοτική κατασκευή, bluetooth, χειριστήριο.

 

Στα αρνητικά ότι δεν έχει οπτική είσοδο, δεν μπορείς να συνδέσεις subwoofer, άσχημα περίεργη μυρωδιά τις πρώτες ώρες λειτουργείας, μεγάλο μέγεθος, λιτό χειριστήριο, δεν έχει έξοδο για ακουστικά, υψηλή τιμή (150€).

Πιστευω θα εμενες πιο ευχαριστημενος με κατι Presonus Eris 3.5/4,5 η κανενα Mackie CR4-X/3-Χ 

Link to comment
Share on other sites

Πρόσφατα πήρα μια xiami g10 καθώς το budget δε με έβγαζε για dyson

Έχω να πω οτι η σκούπα στικ με μπαταρία είναι καταπληκτική αγορά

Είναι αυτό που ήθελαν να είναι τα σκουπάκια χειρός

Καλά σκουπίσματα :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 λεπτά πριν, το μέλος navaho7 έγραψε:

Πρόσφατα πήρα μια xiami g10 καθώς το budget δε με έβγαζε για dyson

Έχω να πω οτι η σκούπα στικ με μπαταρία είναι καταπληκτική αγορά

Είναι αυτό που ήθελαν να είναι τα σκουπάκια χειρός

Καλά σκουπίσματα :p

Πραγματικα! Κανουν το σκουπισμα παιχνιδακι. Τσαμπα παλευαμε τοσα χρονια με τις κλασικες ηλ. σκουπες, να την κουβαλας σε ολο το σπιτι να κοπαναει δεξια αριστερα αντε αλλαξε πριζα γιατι δεν φτανει το καλωδιο....αντε γεια! :hehe:

επομενη αγορα μια ρομποτικη και νομιζω κλεισαμε το την καθαριότητα  

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, το μέλος navaho7 έγραψε:

αν πας για ρομποτική, απαραίτητο το να αδειάζει μόνη της τον κάδο. Μόνο αυτή τη συμβουλή έχω να σου δώσω. Για τα άλλα δεν ξέρω


Ότι καλύτερο μπορεί να πάρει κάποιος για το σπίτι του. 

Ειδικά αν μπαίνει τώρα σε σπίτι  κάποιος (οπότε μπορεί καναπέ / κρεβάτι να τα κάνει με πόδι ύψους 11-12cm) και να πάρει αντίστοιχες καρέκλες κλπ.
Η απόδοση είναι τέλεια, γιατί σε κάθε πέρασμα κάθε φορά θα κάνει Deep clean παντού.

Φυσικά ο κάδος αδειάσματος κάνει όλη την εμπειρία ακόμα καλύτερη γιατί την "ξεχνάς" για αρκετό καιρό. (οκ αν υπάρχει τρίχα πολύ θέλει καθάρισμα κάθε τόσο στην βούρτσα).
Αλλά και πάλι χρειάζεται κάτι σε stick ή κλασική σκούπα γιατί πάντα θα υπάρχει κάτι που δεν μπορεί να καθαρίσει η ρομποτική. 

Εγώ που έχω κάποια αναπνευστικά προβλήματα με βοήθησε πολύ, η σκόνη μειώθηκε εκθετικά στο σπίτι και μείωσε τα "τυχαία" συμπτώματα που είχα. Δυστυχώς στο καινούριο σπίτι που πήγαμε όμως επειδή είμαστε σε πολύ κεντρικό δρόμο έχουμε πολύ σκόνη από καυσαέρια οπότε αναγκαστικά αγοράστηκε καθαριστής αέρα (Xiaomi Air Purifier 4 Pro) οπότε έλυσε το νέο πρόβλημα συνδιαστηκά πλέον.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.