Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Spirosssss

Recommended Posts

Σε ευχαριστω πολυ.

Ναι εκανα και το αποδεχθηκαν. Τωρα περιμενουμε την πιστωση.
 

Παράθεση

 

Αγαπητέ/αγαπητή GEORGE,

 

Συγχαρητήρια!

 

Με μεγάλη μας χαρά επιβεβαιώνουμε ότι η αίτησή σας για την Προωθητική ενέργεια επιστροφής χρημάτων της Canon Ελλάδας εγκρίθηκε και θα λάβετε την πληρωμή εντός των επόμενων 28 ημερών.

 

 

Με φιλικούς χαιρετισμούς,

Canon

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, GeoF1 said:

Σε ευχαριστω πολυ.

Ναι εκανα και το αποδεχθηκαν. Τωρα περιμενουμε την πιστωση.

 

Μεγειές! Πόσο καταλήγει μετά το cashback; Φακούς είχες, πήρες;

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, GeoF1 said:

Ευχαριστω πολυ.

628-50 το cashback.

Απο φακους οχι ακομα.

Να την μαθουμε λιγο ετσι  με τον 18-45 και βλεπουμε μετα.

 

 

Aν η προηγούμενη ήταν canon και είχες φακούς μπορείς να πάρεις τον EF-RF adaptor και να τους βάλεις. Λειτουργούν καλύτερα απ' οτι στις SLR.

 

Kαι επειδή θα καταλάβεις σχετικά γρήγορα οτι είναι σκοτεινός ο kit 18-45, αν είναι να ψαχτείς για φακούς άνοιξε θρεντ να τα πούμε. 

Α, και πάρε δεύτερη μπαταρία να 'χεις να αλλάζεις γιατί η lp-e17 είναι κάπως ανεμική. Εγώ στην R10 έχω 3 😅

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πριν, το μέλος GeoF1 έγραψε:

Ευχαριστω πολυ.

628-50 το cashback.

Απο φακους οχι ακομα.

Να την μαθουμε λιγο ετσι  με τον 18-45 και βλεπουμε μετα.

 

628 με το φακό; Από πού;

Link to comment
Share on other sites

Το εχω εδω και καιρο κανενα 2βδομαδο. Να πω την αληθεια μικρη διαφορα απο την ηδη καλη καρτα που ειχα απλα αδειασε το κατω μερος του κουτιου και εχει καλυτερες θερμοκρασιες η καρτα. 😛

 

IMG_20240728_2210541.jpg

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, το μέλος icy20 έγραψε:

Το εχω εδω και καιρο κανενα 2βδομαδο. Να πω την αληθεια μικρη διαφορα απο την ηδη καλη καρτα που ειχα απλα αδειασε το κατω μερος του κουτιου και εχει καλυτερες θερμοκρασιες η καρτα. 😛

 

IMG_20240728_2210541.jpg

Πάρα πολυ καλο DAC!! με τι ηχεια το συνδιασες και δεν ειδες μεγλη διαφορα. Και ποια καρτα ηχου ειχες πριν?

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, το μέλος icy20 έγραψε:

Θα σε τρελανω αλλα δεν εχω ηχεια χαχαχαχα. Την καρτα που λέει στην υπογραφη ειχα πριν

αρα ακουστικα

πρεπει να εχεις καλα ακουστικα και κατα προτιμηση balanced και να τα συνδεσεις στην εξοδο 4.4mm για να δεις μεγαλη διαφορα

καλη η evga αλλα η smsl σαφως ανωτερη

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, το μέλος BloodMage έγραψε:

αρα ακουστικα

πρεπει να εχεις καλα ακουστικα και κατα προτιμηση balanced και να τα συνδεσεις στην εξοδο 4.4mm για να δεις μεγαλη διαφορα

καλη η evga αλλα η smsl σαφως ανωτερη

Tα hd490 pro εχω. Εχω επιλογή για balanced καλωδιο αλλα στο 90% των περιπτωσεων δεν θα μπορω να το χρησιμοποιησω καθως τα ακουστικα περνάνε μεσα απο το goxlr

Link to comment
Share on other sites

21 λεπτά πριν, το μέλος icy20 έγραψε:

Tα hd490 pro εχω. Εχω επιλογή για balanced καλωδιο αλλα στο 90% των περιπτωσεων δεν θα μπορω να το χρησιμοποιησω καθως τα ακουστικα περνάνε μεσα απο το goxlr

θα δεις μεγαλη διαφορα τοτε με balanced συνδεση, αλλα ναι με το goxlr δεν γινεται. καλα σε παιχνιδια δεν νομιζω πως εχει νοημα κιολας

συνδεσε τα μια φορα και παιξε κατι σε flac απο το tidal να παθεις πλακα

Link to comment
Share on other sites

8 λεπτά πριν, το μέλος icy20 έγραψε:

Παντως με το απλο καλωδιο δεν ειδα κατι τρελο σε flac από το spotify

αποσο ξερω το spotify δεν υποστηριζει flac streaming. εκτος και αν το προσθεσανε προσφατα

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, το μέλος BloodMage έγραψε:

αποσο ξερω το spotify δεν υποστηριζει flac streaming. εκτος και αν το προσθεσανε προσφατα

Δεν υποστηριζει αλλα εγω διαφορα δεν ακουω.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.