Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Spirosssss

Recommended Posts

Τα Nimbus 15(φουκσια-πορτοκαλι) πηρα στην γυναικα μου που τρεχει αρκετα. Της αρεσαν πολυ.

Απο την αλλη παραγγειλα απο USA, Reebok Nano 4.0 , 120 USD. Θα ερθουν Ελλαδα απο Νοεμβριο/Δεκεμβριο στα 190 EUR (Tο εμαθα εκ των εσω) :happy2::happy2:

Link to comment
Share on other sites

Για να είμαι ειλικρινής τα διάλεξα επειδή μου αρέσανε σαν εμφάνιση.

πιο πολύ Nike φοράω και Puma μιας και το αθλητικό δε το θέλω για τρεξιμο κλπ, οπότε απλά κοιτάω τι μου αρέσει και τι όχι εμφανισιακά.

Τα επόμενα που θα μπουν καλάθι θα είναι μάλλον ετούτα

Nike Zoom Vapor 9 Tour iD Tennis Shoe. Nike Store UK

Link to comment
Share on other sites

Διαφωνω... πολυ πιο ωραια τα προηγουμενα

Nike-Air-Max-2013-Mens-Hyper-Blue.jpg

Nike%20Air%20Max%202013%20Red%20Cheap%20554886%20600.jpg

Γούστα είναι αυτά. Τα άλλα τα θεωρώ πιο νεανικά και πιο κοντά στην ηλικία μου.

Όπως και να χει, σε καμία περίπτωση δεν θεωρώ ότι δεν είναι ωραία, ούτως ή άλλος στο post σου τα είδα πρώτη φορά ;)

Link to comment
Share on other sites

ρε [MENTION=11932]carrion[/MENTION] το ίδιο setup ψήνω, σε πορτοκαλί. Τι ψύξη θα παίξεις;

[MENTION=376]YDinopoulos[/MENTION], [MENTION=7649]FANISTELROOY[/MENTION], [MENTION=20975]karmen1983[/MENTION], nimbus 15 εδώ σε μπλε. Το παπούτσι είναι αλλού. έχω κλείσει τριψήφιο αριθμό σε χιλιόμετρα και είναι σαν καινούργιο.

Link to comment
Share on other sites

Είχα τα nimbus 12 κάπου 3 χρόνια μέχρι που άρχισε να σκίζεται πάνω το ύφασμα.

Πήρα τα kinsei 5 σε μαύρο, αλλά δεν εδώ εντυπωσιαστεί. Και σε θέμα άνεσης και σε θέμα ποιότητας. Nimbus all the way.

Link to comment
Share on other sites

Ετοίμασε το και βάλε φώτο! :)

Δύσκολη εβδομάδα και δεν κατάφερα ακόμα να το τελειώσω. Όταν ετοιμαστεί θα βάλω φωτογραφία στο "δειξτε το κουτί σας"

ρε [MENTION=11932]carrion[/MENTION] το ίδιο setup ψήνω, σε πορτοκαλί. Τι ψύξη θα παίξεις;

Ίδια γούστα έχουμε!

Custom υδροψυξη θα έχει. Έχουν μπει ήδη ένα 2πλο ψυγείο στην οροφή, και ένα μικρό μπροστά.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.