Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Spirosssss

Recommended Posts

Just now, YDinopoulos said:

 

 Δεν τον κάνω μπλοκ γιατί είναι παλιοσειρά.... :hehe: 

Ε ρε μλκ εννοειται οτι ειναι κριμα. Αφου δεν θα κερδισει πολλα πραγματα και τα χρηματα ειναι απειρα. Νομιζεις εγω που ειμαι fps hunter δεν θα το ειχα κανει αν ηταν κοντα οι τιμες?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, icy20 said:

Ε ρε μλκ εννοειται οτι ειναι κριμα. Αφου δεν θα κερδισει πολλα πραγματα και τα χρηματα ειναι απειρα. Νομιζεις εγω που ειμαι fps hunter δεν θα το ειχα κανει αν ηταν κοντα οι τιμες?

 

Αναλογα τι θες/ψαχνεις. Ειναι ενα αξιολογο βημα προς PCIe 5.0 / DDR5, για ενα tech-enthousiast .    ΑΛΛΑ INTEL ΓΤΧΜ ????  :hehe:  

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

ασχετο, μετα απο 1 μηνα περιπου η λεντοταινια του μπλοκ της 3070 καηκε τωρα αναβοσβηνει ροζ αντι για ασπρη μονιμα. και τη βαλανε και στο πισω μερος να παρει εκει που ειναι το pcie...

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Trooper said:

IMG_4816.thumb.jpg.433ce565bb1bf4e9dd610eb4b1ca97d6.jpg

 

Ειπαμε να κανουμε τη βουτια με ενα φίλο. i9-12900K και Asus Z690 Strix-F

 

Μνήμες δεν υπάρχουν. Βρήκα ενα στικάκι μόνο ίσα ισα για να στήσω. Πιο εύκολα βρήκα καρτα γραφικών παρά μνήμη!

 

viber_image_2021-11-25_10-21-14-931.thumb.jpg.d65ca411424f0fd57704bc9ebdf159df.jpg

 

 

So far so good. Το μπλοκ της ΕΚ ειναι πολυ ωραίο...

 

viber_image_2021-11-25_10-21-00-790.thumb.jpg.50973467defba7180b8adf333fb963f8.jpg

 

 

Δεν εχω προλάβει να βαλω windows 11 ακόμα, οποτε τα πέταξα πανω στα παλιά, που ήταν ήδη παλια! 

 

Αλλα σημερα ελπίζω να κανω το φορματ. Θα επανέλθω με εντυπώσεις.

 

Τι CPU block είχες πριν. Αν θέλεις κάνεια σύγκριση και πεςου αν αξίζει η αγορά. Είμαι με ένα raystorm προς το παρόν αλλά σκέφτομαι να το πάρω το EK.

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω παρομοιο (cpu+vrm) για την Χ570-Ε strix gaming με X5900, μια χαρα. idle λεει 30 βαθμους το αρμορυ κορ πως λεγεται και με 50-60% μονιμα παει στο 45. η μεγισατη θερμοκρασια που βλεπω στο hwinfo tdie (νομιζω) αντιστοιχα ειναι 45 και 60-65.

 

ξεχασα, ολα αυτα με enabled overclocking και voltage D.O.C.P. πως το λεει η μητρικη. τρεχει και manual στα 4800 χωρις προβληματα

 

image.png.2eaedff7da17d8c40f405916416ef14e.png

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.