Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Spirosssss

Recommended Posts

Καλοδουλευτο. Κάνε ένα review να ξέρουμε αν θα παραγγείλουμε ή αν θα περιμένουμε iPhone X.

Χρόνια πολλά δεν είπαμε όποτε χιλιόχρονη και ότι επιθυμείς.

Έγινε επεξεργασία από jax7480
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα την yi m1 mirroless με τους 2 φακους + μια samsung evo plus 128 sd 

Είναι σε συσκευασία δώρου για την γυναίκα που έχει σε λίγες μέρες γενέθλια :)

 

Real photo κ αν θέλει κάποιος να ρωτήσει κάτι τότε (9 Οκτώβρη).

 

Για να δούμε θα τις αρέσει;;

Screenshot_10.png

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Βασίλη να την χαίρεσαι την γυναίκα και έτσι να την κακομαθαίνεις!!!

 

Παιδιά ευχαριστώ για τις ευχές αλλά θα σας στεναχωρήσω λίγο. Δυστυχώς δεν έχω χρόνο για review στο κινητό, εδώ με το ζόρι έβγαλα σήμερα το review του εκτυπωτή. Η μετακόμιση δεν μου δίνει πολλά περιθώρια για να βγει κάτι όπως πρέπει και ξεπέτα δεν κάνω :) 

 

Αν έχετε κάποια απορία με χαρά να σας απαντήσω σε πρώτη ευκαιρία, αλλά γι αυτό καλύτερα να κάνουμε νέο θέμα αν δεν υπάρχει ήδη δλδ :) 

  • Like 1
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Οταν ανοίγεις το δώρο για τη γιορτή σου και σε περιμένει μία έκπληξη

 

Ωραία,

τώρα δεν έχεις δικαιολογίες για να λες "σορρυ για τις φωτογραφίες είναι από το κινητό" :) 

Kαλοτάξιδο

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Οταν ανοίγεις το δώρο για τη γιορτή σου και σε περιμένει μία έκπληξη

 

tenor.gif

 

 

  Reveal hidden contents

20170918_163730.jpg

 

Δώρο του 1 χιλιαρικου;;; Γίνονται τέτοια εν ετει 2017; λολ

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, karmen1983 said:

Βασίλη να την χαίρεσαι την γυναίκα και έτσι να την κακομαθαίνεις!!!

 

Παιδιά ευχαριστώ για τις ευχές αλλά θα σας στεναχωρήσω λίγο. Δυστυχώς δεν έχω χρόνο για review στο κινητό, εδώ με το ζόρι έβγαλα σήμερα το review του εκτυπωτή. Η μετακόμιση δεν μου δίνει πολλά περιθώρια για να βγει κάτι όπως πρέπει και ξεπέτα δεν κάνω :) 

 

Αν έχετε κάποια απορία με χαρά να σας απαντήσω σε πρώτη ευκαιρία, αλλά γι αυτό καλύτερα να κάνουμε νέο θέμα αν δεν υπάρχει ήδη δλδ :) 

Μπαταρια πόσο βγάζει είναι το θέμα και αν το lag είναι εκνευριστικό.

Επίσης κανε θέμα. Εμείς θα στα λεμε;

Έγινε επεξεργασία από jax7480
  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Lol yes sir!!!

Θα κανω αυριο ενα θεματακι. Σε γενικες γραμμες εχω μεινει ευχαριστημενη. Υπαρχουν πραγματα που μου τη σπανε ασχημα σιγουρα και σας αφηνω ενα ss μεχρι αυριο που θα τα πούμε. Εχει γινει μεταφορα απο το προηγουμενο στο note 8 μεσω smart switch και εχω μονιμα σε συγχρονισμο 9 email accounts, ολα τα social media (fb, link, Twitter) google analytics το οποιο το κοιταω συνέχεια για 2sites, ο chrome δουλεύει με 13+ tabs μονιμα, δεν παιζω παιχνιδια. Μονιμα on location, wifi, viber, Skype, messenger, εχω δωσει εντολές μεσω phonemypc και nzbdrone για οσους ξερουν κ γενικα δε το εχω αφήσει απο τα χερια μου. 

 

Στα γρηγορα αυτα. Αν θα εδινα τα 1000 ευρα; οχι... αν τα αξιζει σε σχεση με αλλα για να θεωρειται vfm οχι :)

 

Screenshot_20170919-005154.jpg

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 17 ώρες, το μέλος ntemian έγραψε:

Σήμερα παρέλαβα την Dell S2418H

IMG_20170919_142936.jpg

Μου αρέσει πολύ αυτή η οθόνη .

Την έχω πάρει από τον Ιούλιο στον γιό μου και κατά την γνώμη μου είναι πολύ καλύτερη από την δική μου LG-23MP58VQ .

Βάλε και το ηχείο  στην βάση της να φαίνεται το σύνολο .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.