Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Spirosssss

Recommended Posts

Έχω διαβάσει αρκετά καλά λόγια σε πολλά review, ειδικά συναρτήσει της τιμής του, οπότε με ψήνει πολύ.

Αν θες ντεσκτοπ πήγαινε σε Ο2. Αν θες φορητό δες τον NX1 TOPPING(~30€). Επίσης πολύ καλό φορητό ντακ-ενισχυτής ακουστικών είναι ο SMSL M2. Στην αρχή δεν διάβαζα καλά λόγια αλλά μάλλον τα πάει πολύ καλά (45€). Έχω ήδη παραγγείλει τον πρώτο και μάλλον και το δεύτερο..! :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Κάποιο λινκ για τα φοριτά ενυσχητικά  :)

 

https://www.google.gr/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=topping+nx1

 διάβασε ριβιους!! 100 ώρες αναπαραγωγή με μία φόρτιση! και υποστηρίζει όλα τα ακουστικά της αγοράς που δεν είναι power hungry..

ένα link αδερφέ αν είναι εύκολο να πάρουμε μια ιδέα  :)

https://www.google.gr/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=objective%202%20headphone%20amp

γίνεται και αυτό φορητό, απλά το αποπάνω είναι υπερφορητό.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το σετάκι για το pc? Πόσο βγήκε και από που; Αν μπορείς γράψε μας εντυπώσεις μόλις το δοκιμάσεις

 

 

mer, αν αναφερεσαι σε εμενα, το σετακι το πηρα κυριως για κινητα και μικροσυσκευες, που χρειαζονται torx και αλλες τετοιες μικρες μυτουλες.

Συνολικα με τα μεταφορικα βγηκε στα 5,5€ απο e-bay, μην φανταστεις τιποτα ποιοτικο απλα για να λυνει τα χερια οποτε χρειαστει...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

404e66fdfb51910f907f84afbf05c39b.jpg

Μου ήρθε πρόσκληση, οπότε πως να πω όχι [emoji7] [emoji7] [emoji7]

Αν το πρόβλημα σου ήταν η πρόσκληση τότε έχω και εγώ μια. Μου βάζεις τα € ?

Χεχεχ καλορίζικο

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Thanoucos, έχεις ξαναχρησιμοποιήσει τέτοια ποσότητα? Πόσες εφαρμογές βγάζει περίπου ?

Δεν ξέρω πόσες εφαρμογές βγάζει αλλα σίγουρα ειναι πάρα πολλές.[emoji6]

Πιστεύω πάνω απο 200.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.