Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Spirosssss

Recommended Posts

ειπα για link,οχι φωτο να δω τα σωβρακα καλυτερα,και γω ενδιαφερομαι για αγορα

κατάλαβα τι θες αυτό που δε κατάλαβες εσύ είναι ότι δε τα αγόρασε αλλά είναι μία φώτο απο το internet.

Τι να σου δώσει λοιπόν και γιατί να ψάχνετε για σώβρακα σε αυτό το φόρουμ δηλαδή;

Πάρτε τη κοπέλα σας και βγείτε να σας τα διαλέξει κιόλας να γουστάρετε.

Μη το ξεφτιλίζουμε άλλο.-

Link to comment
Share on other sites

Κάρμεν εγώ "πιστεύω" ότι αυτό το forum έχει να κάνει για υπολογιστές-gadgets και γενικά γύρω από αυτό το κομμάτι.Όσο για το τρολλάρισμα ναι επίτηδες το έκανα,για να καταλάβουνε ότι αυτό το forum δεν είναι έκθεση για όλα τα πράγματα που αγοράζουμε. Μπορούν όμως άμα θέλουν τα παιδιά να φτιάξουν ένα forum που να αφορά όλες μα όλες τις αγορές που κάνουνε.

ΥΓ: Έτσι δε θα χάνουμε το ενδιαφέρον για το forum μας και κυρίως για τις αγορές μας

Link to comment
Share on other sites

Δε διαφωνώ μαζί σου ΑΛΛΑ. Το topic είναι οι αγορές μας. Δε λέει οι αγορές μας γύρω απο το κόσμο των υπολογιστών. Είπαμε να το αφήσουμε σαν πιο χαλαρό και ας είμαστε τεχνολογικό φόρουμ.

Ο λόγος; Είναι που είναι η ρουφιάνα η κρίση στη μέση, ας ανεβάσει και ο άλλος τη χαρά του που κατάφερε να πάρει ένα ζευγάρι παπούτσια μετά από καιρό και οικονομίες.

Αυτό δε σημαίνει ότι εγώ θα αρχίσω να τρολλάρω το κόσμο με φωτογραφίες από το Internet ανεβάζοντας σώβρακα. Να ανεβάσω και εγώ τις ζαρτιέρες μου αν το πάμε έτσι (μη σχολιάσει κανείς τον έφαγα λάχανο)

Όταν κάτι δε σου αρέσει πατάς το κουμπάκι report, ετούτο report.gif και άσε την ομάδα να αποφασίσει.

Οτι άλλο θες σε πμ και τέλος τα off topic στο θέμα.

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Δε διαφωνώ μαζί σου ΑΛΛΑ. Το topic είναι οι αγορές μας. Δε λέει οι αγορές μας γύρω απο το κόσμο των υπολογιστών. Είπαμε να το αφήσουμε σαν πιο χαλαρό και ας είμαστε τεχνολογικό φόρουμ.

Ο λόγος; Είναι που είναι η ρουφιάνα η κρίση στη μέση, ας ανεβάσει και ο άλλος τη χαρά του που κατάφερε να πάρει ένα ζευγάρι παπούτσια μετά από καιρό και οικονομίες.

Αυτό δε σημαίνει ότι εγώ θα αρχίσω να τρολλάρω το κόσμο με φωτογραφίες από το Internet ανεβάζοντας σώβρακα. Να ανεβάσω και εγώ τις ζαρτιέρες μου αν το πάμε έτσι (μη σχολιάσει κανείς τον έφαγα λάχανο)

Όταν κάτι δε σου αρέσει πατάς το κουμπάκι report, ετούτο report.gif και άσε την ομάδα να αποφασίσει.

Οτι άλλο θες σε πμ και τέλος τα off topic στο θέμα.

Ευχαριστώ!

Γεια σου ρε Αγάπη. Δεν θα τα έγραφα καλύτερα. Ας διάβαζε κανείς κ το πρώτο ποστ και το σκοπό του θέματος. :dots:

Δεν νομίζω να χαλιέται κάποιος να δει κάτι ωραίο και σε ενδιαφέρουσα τιμή και να μοιραστεί η "γνώση"

Και κάνεις που κάνεις την τρολιά, κάν΄τη και καλά ρε γμτ. Τι φωτό ήταν αυτή; :mamba:

Προσωπικά και τα βρακιά θα με ενδιέφεραν. 2 Ralph Lauren στην τιμή του ένος, pas mal :hehe: Αλλά το ένα ήταν σλιπ και δεν αισθάνομαι άλλο Σταμάτης Γαρδέλης :hehe:

Έγινε επεξεργασία από fantomas
typo
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.