Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Spirosssss

Recommended Posts

ΡΕ σεις, πως την είδατε με τα παπούπουτσια;

Μα την παναγία, άυριο ποστάρω ότι θα πάρω από την λαική....

Ωρέ εδώ είμαστε γενικού ενδιαφέροντος. :p

Άμα πετύχεις καμμιά καρτέλα σωστή με αυγά από αλανοαλανιάρες κότες, βγάλε φωτό και ταγκ τοποθεσία να ψωνίσει κ κάνας άλλος μερακλής που κάνει ομελέτες σπεσιαλαλαλαλλαλλλλλλ :hehe:

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=12949]terry308[/MENTION] Ναι από SD αγόρασα.

Λόγω του όγκου των πραγμάτων (το καλάθι της παραγγελίας περιείχε 100+ αντικείμενα), είναι αδύνατον να υπάρξει πλήρες unboxing. Παρόλα αυτά ως πιστός και φιλότιμος unboxer, πήρα την πρώτη σακούλα και άρχισα να τα αραδιάζω στον καναπέ για φώτο.

Ιδού λοιπόν τι περιείχε η μισή από δαύτη.

Αυτή την φορά έπαιξα karimor ρουχισμό, από τον οποίον το 30% θα πάει δώρο στον bro (btw δεν το ξέρει ακόμη).

ΥΓ Τα υπόλοιπα, πάνω κάτω τα ίδια είναι. Υπόψη ΔΕΝ αγόρασα παπούτσια, διότι στο παπούτσι είμαι περίεργος και θέλω να το δοκιμάζω πρώτα, υπερπρινισμός γαρ.

ΥΓ2 συγνώμη για την απαράδεκτη ποιότητα της φώτο.

post-13167-1416078696,2497_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

100% ελληνικο προιον , αλλα το παρήγγειλα απο ebay για πιο φθηνα.δευτερο χερι αλλα πλεον τα πρωινα μου καλυφθηκαν.

Ώστε από αυτά τα λυγμενα παίρνεις. ...

Link to comment
Share on other sites

Εχω τραγικη εμπειρια με καρεκλα των 100 ευρω απο το Πλαισιο οπου στις πρωτες 3 μερες ξεφλουδισε το δερμα, μου την αλλαξαν αλλα και η δευτερη μετα απο κανα μηνα το ιδιο:hehe:

ελπιζω να σου αντεξει, ειναι πολυ ωραια

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.