Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Spirosssss

Recommended Posts

τσου, αλλά είναι μια βίδα ακόμη από τις 8-9 που χρειάζεται ξεβίδωμα για την αλλαγή μνήμης/δισκου τα οποία είναι user replacable χωρίς να χαλά η εγγύηση (ήδη τα έχω αλλάξει). Συνεπώς αν πάθει κάτι βάζω το original keyboard και τους παίρνω τηλέφωνο.

Μάλιστα στα φόρα διάβαζα ότι μπορείς τηλεφωνικά να τους ζητήσεις να κάνεις την αλλαγή μόνος σου και να στην δώσουν. Ευτυχώς στα λαπτοπ δεν υπάρχουν πολλοί RMAκηδες να μας καταστρέψουν με τις "μαλ....ιες" τους.

Στο προηγούμενο laptop είχα 5 χρόνια εγγύηση και χρειάστηκε ΜΟΝΟ μια φορά για αλλαγή συστήματος ψύξης. Και για αυτήν είχα δώσει 180Ε. Αλλά έχεις το κεφάλι σου ήσυχο ότι και να πάθει. Παρόλο που έχει GT8600M δεν έπαθε τίποτα. Διαφορετικά τσίμπαγα XPS του κουτιού.

H ΟΘΟΝΗ ΤΑ ΣΠΑΕΙ !!!!

Link to comment
Share on other sites

@φροστ φορτώνεις πράμα από ξιαομι!!!! Τώρα σου έμεινε για αγορά αυτή η καταπληκτική τιβι της εταιρίας..!!! :hehe::hehe:

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν φταίω εγώ αν συμφέρουν :p

next buy το βλέπω για tablet και δεν νομίζω να είναι android!

Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω να το πηρες μτχ και σε καλη τιμη...!

Ζελατινάτο μισοτιμής!! Έκανα 100 χμλ να το πάρω από την πόρτα του πριν biddάρει άλλος! :hehe:

Έκανε μια καφρίλα βέβαια ο τύπος.. :( Τον ρώτησα αν είναι το USB 3.0 version και ξεχαρβάλωσε το μπροστινό πορτάκι για να το τσεκάρει! :rant::rant:

Έγινε επεξεργασία από fantomas
Link to comment
Share on other sites

Ωραίο site αλλά τα μεταφορικά είναι αν πάρεις λίγα πράγματα είναι κάπως :nada:

Το κακό είναι ότι εκτός από ότι τα ανέβασαν από 10€ σε 15€, τώρα αν πάρεις πολλά πράγματα σε χρεώνουν παραπάνω μεταφορικά :TD:

Link to comment
Share on other sites

σημερα παρελαβα το νεο κατεβαστηρακι και οχι μονο !!!kabrinaki 5350 + asus AM1M-A !!!:hi:

φορτωνω λειτουργικο και γραμμη για hwbot !!!!:hehe:

Φιλε πως το βλεπεις απο επιδοσεις ? Σκεφτομουν κατι αναλογο για HTPC στο σαλονι. Λες να τραβηξει καλα σε 1080p ? Αν επιτρεπεται τι χρηση του κανεις ? Μονο κατεβαστηρι? Απ οσο ειδα στο amazon τιμες ειναι πραγματικα χωμα για mobo+cpu :innocent:

Link to comment
Share on other sites

Φιλε πως το βλεπεις απο επιδοσεις ? Σκεφτομουν κατι αναλογο για HTPC στο σαλονι. Λες να τραβηξει καλα σε 1080p ? Αν επιτρεπεται τι χρηση του κανεις ? Μονο κατεβαστηρι? Απ οσο ειδα στο amazon τιμες ειναι πραγματικα χωμα για mobo+cpu :innocent:

εδω θα δεις και καποια νουμερα κυριως απο τον [MENTION=188]yanni[/MENTION]

μια χαρα ειναι δε εχω κανενα παραπονο!!

http://www.thelab.gr/amd-epeksergastes/mipws-exete-am1-platforma-135681.html

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.