Jump to content



Thief 4


Helly

Recommended Posts

  • Replies 167
  • Created
  • Last Reply
Την εποχή που εκτυλίσσεται την είδες;;;; :blink:

Nope,να υποθεσω ειναι 17-18 αιωνα,και παλι δεν βλεπω κατι το high tech στο bow,εγω λεω για τον σχεδιασμο του γενικοτερα,αν ειδες το coverage trailer που εβαλε ο wolves το bow φτιάχνετε απο σιδηρουργο με πολυ απλα και της αρχαιας εποχης υλικα.:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Για τους lovers του Thief σας εχω οτι πλησιεστερο μπορει να υπάρξει.

Προσωπικά εχω σταματήσει πολλούς ΑΑ τίτλους και ασχολούμαι αποκλειστικά μαζί του.

The Dark Mod - Stealth Gaming in a Gothic Steampunk World

Τhe DarkMod λοιπον που βασίζεται στην engine του Doom3 και ειναι πλεον Stand Alone, το κατεβάζετε δωρεάν και υπάρχουν περίπου 72 πίστες όλες φτιαγμένες με μεράκι απο λάτρεις του είδους. Δεν υστερεί πουθενά και πιστέψτε με η μαγεία είναι εκεί....

Enough said..το Thief 4 δεν ειναι το Thief που αγαπάμε.

Spread the LOVE taffers!

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=hNtUQ32eeRM]What is The Dark Mod? - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Σαν ατμόσφαιρα φαίνεται υποσχόμενο , έχει κάτι απο τα παλιά αλλα δεν ξέρω κατα πόσο θα κολλάει, ας πούμε θυμάμαι πόσο με χάλαγαν τα ζόμπια και τα φαντασματάκια .Αν και έχουν αλλάξει οι εποχές βλέπω πάλι τα ίδια στο story(οκ κάποτε ήταν μόδα τώρα οχι ) , βάλε ρε αδελφέ κάποιον να δαιμονίζετε αλλα ghost buster και resident evil δεν περιμένω να δώ σε τέτοιο παιχνίδι εν έτη 2014 .

Αν καταφέρουν να μου χαρήσουν στιγμές-ατμόσφαιρα σαν τότε στην έπαυλη του ναυτικού (αστραπές ,να ανεβαίνεις τις σκάλες και να ακούς την άλλη να τραγουδά ) μπορεί να το τιμήσω ...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.