Jump to content



Assetto Corsa


racer

Recommended Posts

Μόλις τώρα, το μέλος Dimitris Pappas έγραψε:

Οι χρονοι δεν ειναι το παν Δημητρη;)

 

 

liakCapture.PNG

Απαράδεκτη η τοποθέτησή σου.

Έκανες crop από ένα άσχετο θέμα με το αμάξι για να δημιουργήσεις εντυπώσεις....:TD:

Άσε που αυτά που λέει δεν βγάζουν νόημα.

Επίσης υπάρχει κανείς που να περίμενε ότι η ferrari θα τους δώσει το 100% των data? Και ο Στέφανος το είπε ότι τους έδωσαν κάποια σε ορισμένο εύρος.

Τα υπόλοιπα είναι guess work.

Αλλά αν τελικά το simulated αμάξι βγάλει την ίδια τηλεμετρία με το πραγματικό, τότε δεν είναι σωστά simulated?

Και ποιός μπορεί να το πει αυτό. Είσαι ο vettel και δεν το ξέρω?

Για μένα αφού βγάζει σωστή τηλεμετρία , τότε είναι πετυχημένο.

 

Link to comment
Share on other sites

Αλλο τηλεμετρια αλλο γυρολογιο.Ανεβασε φωτο τηλεμετριας απο το ΑC και της πραγματικης φερραρι σε οποιο φυλλο θες,αναρτησεις,λαστιχα,throttle and brake,και τοτε θα μας πεις τις μπαρουφες σου οτι ταχα εχουν ιδια τηλεμετρια!Ακου λεει ιδια τηλεμετρια!Γυρολογιο ειναι αυτο και δεν μας λεει οτι εχουν την ιδια συμπεριφορα.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αλλο τηλεμετρια αλλο γυρολογιο.Ανεβασε φωτο τηλεμετριας απο το ΑC και της πραγματικης φερραρι σε οποιο φυλλο θες,αναρτησεις,λαστιχα,throttle and brake,και τοτε θα μας πεις τις μπαρουφες σου οτι ταχα εχουν ιδια τηλεμετρια!Ακου λεει ιδια τηλεμετρια!Γυρολογιο ειναι αυτο και δεν μας λεει οτι εχουν την ιδια συμπεριφορα.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk


Έχεις εσύ ενδείξεις ότι είναι λάθος;
Θα περιμένω με περιέργεια το θέμα σου στο μαμά φόρουμ...

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

πριν 29 λεπτά, το μέλος PolomanGR έγραψε:

@liakjim @wolves

Μιας και το συζητουσατε,αρπαξα την ευκαιρια και εγραψα την αποψη μου για το θεμα με τα dlc στο επισημο forum.

 

http://www.assettocorsa.net/forum/index.php?threads/dlcs-and-servers.47360/

 

Μισες δουλειες κανεις :p

Ρωτα και για season pass....

 

Link to comment
Share on other sites

Μην το βλέπεις έτσι, ναι δε ξέρουν, αλλά αν το δεις από τη μεριά ενός καινούριου αγοραστή, ένα season pass με καλή τιμή θα τον δελεάσει πολύ, γιατί έχουν μαζευτεί αρκετά DLC και το συνολικό κόστος έχει αρχίσει να μεγαλώνει.

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω ότι το παιχνίδι έχει στηθεί ώστε να μπορείς να μπαίνεις έτσι. Τεχνικά εννοώ.
Για season pass δεν θα ήταν άσχημη ιδέα.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μπα το θέμα θα είναι τεχνικό, είναι έτσι στημένο το σύστημα απ την αρχή και αν τυχόν πάνε να πειράξουν κάτι θα γίνει χαμός από bugs, συν το χρόνο που θα θέλει για την εγχείρηση. Σε αυτήν τη φάση ζωής του παιχνιδιού δεν έχει νόημα μια τέτοια κίνηση. Άντε να πάει άλλα 2 χρόνια έτσι, λογικά θα βγάλουν κάτι καινούριο μετά.

Link to comment
Share on other sites

1.15.2
- New Spearhead design liveries added for the Porsche 991 GT3 R and 991II GT3 Cup cars
- Ferrari SF70H improved turbo spool and less turbo pressure loss at coast
- Ferrari SF70H improved turbo boost ers aid to balance power delivery on lower gears
- Ferrari SF70H improved linearity on ERS "Balanced Low" and "Balanced high" modes
- Ferrari SF70H new ERS "Linear" mode. Total linearity, might finish the battery and or energy per lap, sooner.
- McLaren P1 GTR improved Electronic Brake Bias values
- Mazda MX5 adjusted front suspension bumpdown travel.
- Ferrari 250 GTO improved grip and handling
- Various cars have been updated in their suspension bottom bumpstop values.
- Rebalanced "Like no Other" and "Unusual Sounds" special events

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και ακομη εχει 20 λεπτα για να αρχισει...

 

Βαζει παντως τον τελευταιο καιρο, κορυφαια combo's

Capture.PNG

 

Γενικα παρατηρω πολυ περισσοτερο κοσμο online :T:

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.