Jump to content



Assetto Corsa


racer

Recommended Posts

http://www.racedepartment.com/threads/laserscanning-to-be-banned-from-july-in-the-uk.133958/
 
Ίσως επηρεάσει και το Assetto Corsa [emoji33]


Και εσύ τσίμπησες? Δεν το περίμενα από σένα χαχαχα

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, liakjim said:

 


Και εσύ τσίμπησες? Δεν το περίμενα από σένα χαχαχα

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

 

Τι μλκς είσαι... σταμάτα ρε μπας και ψαρώσει κανείς.<_<

Πάντως ψάρωσα εσένα που νόμιζες ότι ψάρωσα :lol:

Έγινε επεξεργασία από Oxide Burnedbrain
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Κάπου-κάποτε είχα driving techniques που της είχε γράψει ο @sosna για να της φτιάξω σε βίντεο αλλά ποτέ δεν το έκανα ^_^^_^ :p:p Θα κάτσω να δω μήπως της έχω φυλάξει πουθενα :D 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@sosna σου θυμίζουν τίποτα????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Βέβαια πρέπει να κάτσω να τα ξανά γράψω σε pdf γιατί δεν βγάζω τα περισσότερα οπότε ετοιμάσου :D 

Image (3).jpgImage (6).jpgImage (10).jpgImage (4).jpg

Έγινε επεξεργασία από NickAtsi
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Κάποια γυράκια από εμένα με το πολύ ωραίο Abarth 500 Assetto Corse. Μου άρεσε πολύ σαν αυτοκίνητο και νομίζω ότι το οδήγησα καλά. Δυστυχώς δεν μπόρεσα να κατεβάσω το χρόνο παρακάτω. Tips and tricks  καλοδεχούμενα εδώ αλλά και σήμερα το βράδυ στι 9:00 που θα γίνει livestream Assetto Corsa στο twitch.tv/bratsaki !!!

Ήδη έχω στήσει το τιμόνι και το FFB όπως μου είπαν τα παιδιά από εδώ και θα μπούμε σε κάποιο server να κάνουμε βόλτες! :)

P.s.: Έχει πολλά framedrops λόγω κάποιου προβλήματος στο stream της Πέμπτης :(

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μου φαίνονται πολύ βαθιά αυτά τα νερά που πας να με ρίξεις @GoMaR:p

 

Θέλω να σας ευχαριστήσω όλους όσους μπήκατε χτες στο stream και παρακολουθήσατε. Τον @jumaru99 που ήταν μαζί μου και παίξαμε, τρακάραμε, "κυνηγηθήκαμε". Ελπίζω να περάσατε ωραία με τα τετακέ μου και ευελπιστώ σε καθαρούς χωρίς εξόδους γύρους σαν τον παρακάτω.

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

@sosna Χαχαχαχα είδα το πόστ που έκανε ο @wolves και μου ήρθε στο μυαλό αυτό που ήθελα να κάνω. Τώρα ψάχνω να βρώ PC και βιντεοκάμερα για να τα φτιάξω, θα σου στείλε στο facebook ότι δεν καταλαβαίνω ^_^:D 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 44 λεπτά, το μέλος NickAtsi έγραψε:

@sosna Χαχαχαχα είδα το πόστ που έκανε ο @wolves και μου ήρθε στο μυαλό αυτό που ήθελα να κάνω. Τώρα ψάχνω να βρώ PC και βιντεοκάμερα για να τα φτιάξω, θα σου στείλε στο facebook ότι δεν καταλαβαίνω ^_^:D 

Την βιντεοκάμερα τι την θέλεις;:p

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος NickAtsi έγραψε:

Έχω σκεφτεί σκηνικό να κάνω στο μυαλό μου αλλά ισχύει μπορεί να μην την χρειαστώ :D

Βρε, live θα μας τα δείξεις όχι μέσω του assetto;:o

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που σκέφτομαι είναι Both (για αυτό θέλω και PC με Τιμονιέρα γιατί με το δικό μου θα τα βλέπετε σε 240p τα βίντεο :p ) , ακόμα τα επεξεργάζομαι βέβαια για να δω πως θα γίνει.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.