Jump to content



Assetto Corsa


racer

Recommended Posts

@Dimitris Pappas θα ερθει ο @Georgiadis Giorgos που ειναι γειτονας σου..Απλα δε ξερω αν θα χρειαστεις τιμονιερα στο τελος αντι για feedback :hehe:

 

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πάει και αυτό. Εξολοθρεύτηκε.

1.11.3
- Fixed new damage formulas not considering wings with negative cl
- Fixed damage wrong influence on drag
- Fixed damage wrong influence on vertical wings (fins)
- Corrected driver model on Porsche 911R

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους δοκίμασα για τα καλά το 1.11.

 

Πάμε

 

  • Porsche Macan Turbo : ίσως το πιο ενδιαφέρον SUV. Στο γκάζι ψιλο υπερστρέφει.
  • Porsche 911 Turbo S : ενδιαφέρον αμάξι.
  • Porsche 911 R : με διαφορά το καλύτερο modern Porsche και από τα καλύτερα road cars του AC. Εξαιρετικό. 3o αγαπημένο.
  • Porsche 911 GT3 Cup 2017 : σαν GT3.
  • Porsche 911 GT3 R 2016 : σαν GT3
  • Porsche 919 Hybrid 2016 : δεν με τρελαίνει. Πύραυλος.
  • Porsche 908 LH : 2o αγαπημένο. Τρελός ήχος, κουκλί, φανταστικό στην οδήγηση.
  • Porsche 917 K : το καλύτερο του pack και από τα top του Assetto.

Tyre model 10 : με διαφορά το καλύτερο μοντέλο ελαστικών του εμπορίου (πάντα γνώμη μου). Αυτό μαζί με τις αλλαγές σε αδράνεια κτλ , έδωσαν μια φανταστική αίσθηση. Το GT40 έχει γίνει καταπληκτικό. Το ίδιο και το C9.

Τα αυτοκίνητα έχουν μια φανταστική αμεσότητα, μικρο αστάθεια στο όριο αλλά με αίσθηση ελέγχου . Απαιτούν εγρήγορση και αστραπιαίες αντιδράσεις. Με δυσκολεύει αλλά γουστάρω τρελά. Επανήλθε η μαγεία που ένιωθα πριν το tyre model V7 (ούτε που θυμάμαι build) και που άρχιζα να την ψάχνω αλλού (βλ AMS). 

 

Γενικά το Assetto έφτασε σε νέα επίπεδα ωριμότητας. Όλα δουλεύουν σαν καλοκουρδισμένο ρολόι.

 

Αγαπημένο μου αμάξι από όλο το game , είναι πλέον το Moby Dick.


 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, liakjim said:

Επιτέλους δοκίμασα για τα καλά το 1.11.

 

Πάμε

 

  • Porsche Macan Turbo : ίσως το πιο ενδιαφέρον SUV. Στο γκάζι ψιλο υπερστρέφει.
  • Porsche 911 Turbo S : ενδιαφέρον αμάξι.
  • Porsche 911 R : με διαφορά το καλύτερο modern Porsche και από τα καλύτερα road cars του AC. Εξαιρετικό. 3o αγαπημένο.
  • Porsche 911 GT3 Cup 2017 : σαν GT3.
  • Porsche 911 GT3 R 2016 : σαν GT3
  • Porsche 919 Hybrid 2016 : δεν με τρελαίνει. Πύραυλος.
  • Porsche 908 LH : 2o αγαπημένο. Τρελός ήχος, κουκλί, φανταστικό στην οδήγηση.
  • Porsche 917 K : το καλύτερο του pack και από τα top του Assetto.

Tyre model 10 : με διαφορά το καλύτερο μοντέλο ελαστικών του εμπορίου (πάντα γνώμη μου). Αυτό μαζί με τις αλλαγές σε αδράνεια κτλ , έδωσαν μια φανταστική αίσθηση. Το GT40 έχει γίνει καταπληκτικό. Το ίδιο και το C9.

Τα αυτοκίνητα έχουν μια φανταστική αμεσότητα, μικρο αστάθεια στο όριο αλλά με αίσθηση ελέγχου . Απαιτούν εγρήγορση και αστραπιαίες αντιδράσεις. Με δυσκολεύει αλλά γουστάρω τρελά. Επανήλθε η μαγεία που ένιωθα πριν το tyre model V7 (ούτε που θυμάμαι build) και που άρχιζα να την ψάχνω αλλού (βλ AMS). 

 

Γενικά το Assetto έφτασε σε νέα επίπεδα ωριμότητας. Όλα δουλεύουν σαν καλοκουρδισμένο ρολόι.

 

Αγαπημένο μου αμάξι από όλο το game , είναι πλέον το Moby Dick.


 

20140504-091923.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.