Jump to content



Assetto Corsa


racer

Recommended Posts

Eτοιμο και το desktop stand για το display...

Final2a.jpg

 

Final1a.jpg

 

Final5.jpg

 

 

και συνεχιζουμε....

τοποθετησα το καινουργιο button plate που εφτιαξα πριν καποιες μερες στο τιμονι 599XX Evo 30 Alcantara.To plate δεν εχει αυτοκολλητα αλλα οι ονομασιες ειναι 3D printed πανω στο plate δινοντας ενα πολυ πιο ωραιο αποτελεσμα απο τα αυτοκολλητα.Επισης εχει μαγνητικα λεβιεδακια ταχυτητων και τα κουμπια του λειτουργουν μεσω του original thrustmaster connector , χωρις προσθετο usb καλωδιο....

 

3.jpg

 

2.jpg

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

@maximvs , θα γίνω εγώ ο μ@λακας. Ελπίζω να μη νευριάσεις πολύ.
Η δουλειά σου είναι φανταστική , μου αρέσει πολύ να τη βλέπω, καταλαβαίνω ότι θες και την προβολή, αλλά νομίζω ότι αυτό το θέμα πρέπει να έχει μόνο πληροφορίες για το παιχνίδι του θέματος.
Υπάρχει σχετικό νήμα κάπου στα περιφερειακά , που είναι κατάλληλο.
[emoji4]

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Δε νευριασα καθόλου...δεν είναι ή πρώτη φορά έτσι κι αλλιώς ... Ή πλάκα είναι ότι σε δέχονται οι ξένοι σε άσχετα θέματα σε φορουμ δικά τους και στη λένε με τρόπο οι δικοί σου... 2 φορές έχει γίνει αυτό και οι 2 ήταν σε Ελληνικό φόρουμ...κανένα πρόβλημα από εμένα...δεν θα ενόχλησω άλλη φορά με άσχετες δημοσιεύσεις.
ευχαριστώ πολύ.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

@Maximvs για καλο στο λεει. Θα χαθουν σε αυτο το thread, ολα αυτα τα καταπληκτικα που φτιαχνεις.
Αφου υπαρχει αντιστοιχο thread ρεπαιδακιμου....

btw Συγχαρητηρια και μπραβο.  :T:

Καθε φορα που ποσταρεις κατι μου φευγει το σαγονι.

jawdrop1.gif

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, wolves said:

@Maximvs για καλο στο λεει. Θα χαθουν σε αυτο το thread, ολα αυτα τα καταπληκτικα που φτιαχνεις.
Αφου υπαρχει αντιστοιχο thread ρεπαιδακιμου....

btw Συγχαρητηρια και μπραβο.  :T:

Καθε φορα που ποσταρεις κατι μου φευγει το σαγονι.

jawdrop1.gif

@Wolves , Ναι ενταξει...το γνωριζω το θεμα...Πιστευα οτι δε θα υπηρχε προβλημα...θα τα ανεβαζω εκει λοιπον απο εδω και περα.

 

Σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια...να εισαι καλα :)

Link to comment
Share on other sites

Δε νευριασα καθόλου...δεν είναι ή πρώτη φορά έτσι κι αλλιώς ... Ή πλάκα είναι ότι σε δέχονται οι ξένοι σε άσχετα θέματα σε φορουμ δικά τους και στη λένε με τρόπο οι δικοί σου... 2 φορές έχει γίνει αυτό και οι 2 ήταν σε Ελληνικό φόρουμ...κανένα πρόβλημα από εμένα...δεν θα ενόχλησω άλλη φορά με άσχετες δημοσιεύσεις.
ευχαριστώ πολύ.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk




Δεν χρειάζεται να εξηγηθώ.
Εδώ μπαίνουν όσοι θέλουν να δουν νέα για το assetto.
Άρα :
1. Δεν πρέπει να είμαι αναγκασμένος να βλέπω κάτι άσχετο ( παρόλο που προσωπικά με ενδιαφέρει ).
2. Δεν τα βλέπουν όλοι όσοι ψάχνουν εκεί που θα περίμεναν να τα βρουν.


Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος djkostas έγραψε:

Ε δεν είναι και ο "πρώτος" που το κάνει αυτό, όπως λέει στο άρθρο, το GranTurismo το κάνει εδώ και καιρό αυτό σε συνεργασία με την Nissan.

Μπράβο στον "νεαρό"!

Link to comment
Share on other sites

Just received an 88mb update, anyone know what was changed?

1.9.3

- Improved DX11 initialization

- Fixed same samples volume going crazy during update

- Tweaked compressor parameters for external view, now it kicks in more relaxed

- Corrected electronics behaviour and street tyres typo on Porsche 911 Carrera S 991.2

- Added new section to video.ini to force refresh rate (only works in fullscreen mode):

ex:

[REFRESH]

VALUE=50

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς που αλλάξανε την 911 γιατί δεν είχε ίδια συμπεριφορά με την 911 που έχω στο γκαράζ......... . . . . .     .

Την έβαλα εχθές στο Mugello για "κανα 2 λαψ" και κατέληξα να κάνω καμιά 20αριά :D

Έγινε επεξεργασία από Stelios F.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.