Jump to content



Assetto Corsa


racer

Recommended Posts

Αυτη η σειρα των 3 dlc μπορει να ειναι οκ τιμολογιακα, αλλα θα την ονομαζα "μονοδιαστατη και αχωνευτη σειρα dlc".
Ναι! δεν μου αρεσουν τα πορσικα!!!! :rant85::rant85:


Το κουμπάκι του dislike το έχει δει κανείς?

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, konnos said:

Εμένα δε με χαλάνε καθόλου, καλά δεν πεθαίνω κιόλας, αλλά πάντα αναρωτιόμουν γιατί δεν είχαν τουλάχιστον την RUF GT3 (μιας και κάνανε τη yellowbird) ως εναλλακτική λύση για πιο ολοκληρωμένο line-up.

Επειδή δεν υπάρχει RUF GT3 !

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, wargasm said:

Αυτη η σειρα των 3 dlc μπορει να ειναι οκ τιμολογιακα, αλλα θα την ονομαζα "μονοδιαστατη και αχωνευτη σειρα dlc".

Ναι! δεν μου αρεσουν τα πορσικα!!!! :rant85::rant85:

+1

Ο μόνος λόγος να το πάρω (αν) θα είναι για να μπορώ να μπώ σε όλους τους server.

Έγινε επεξεργασία από djkostas
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Από αντίδραση προς το brand name δεν σας αρέσει?

Αναρωτιέμαι γιατί η Porschhaaaa υποτίθεται έχει από τα καλύτερα αγωνιστικά και μη αυτοκίνητα στην ιστορία και τα περισσότερα είναι μέσα σε αυτά τα DLC.

Έγινε επεξεργασία από Stelios F.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Γιατί χρήμα. Γι'αυτό. Αν σου πω αύριο οτι δεν θα ξαναπαραχθεί γάλα και πως μόνο η ΔΕΛΤΑ θα μπορεί να βγάζει γάλα μια στο χρόνο κι αν, να δω πόσο θα κόστιζε το λίτρο. Αρμέγουν τους gamers βασικά και δημιουργούν hype για τη μάρκα τους.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, konnos said:

Γιατί χρήμα. Γι'αυτό. Αν σου πω αύριο οτι δεν θα ξαναπαραχθεί γάλα και πως μόνο η ΔΕΛΤΑ θα μπορεί να βγάζει γάλα μια στο χρόνο κι αν, να δω πόσο θα κόστιζε το λίτρο. Αρμέγουν τους gamers βασικά και δημιουργούν hype για τη μάρκα τους.

Α ναι ξέχασα, είναι cool να πηγαίνεις αντίθετα στο ρεύμα και να μισείς ότι το επιτυχημένο.

Δεν περίμενα να δω κάτι τέτοιο γραμμένο εδώ μέσα.

("Εδώ μέσα" εννοώ στο thelab forum σε σύγκριση με το official forum του AC)

Edit: Μου αρέσει που είμαι the lab enthusiast και έχω 1 post την εβδομάδα :p 

Έγινε επεξεργασία από Stelios F.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα πιστυω πως, 3, ( ΤΡΙΑ ) dlc απο 6-7 αυτοκινητα το καθενα, ΜΟΝΟ πορσε, προσεξτε, ΜΟΝΟ πορσε, συγνωμη αλλα ειναι... βαρετο ισως???
(το αχωνευτο dlc ειναι καθαρα προσωπικη αποψη, καθως δεν συμπαθω τα πορσικα και ειναι υποκειμενικο).

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ να πω την αλήθεια εκτιμώ πάρα πολύ αυτό που κάνουν αλλά 3 συνεχόμενα(αν κατάλαβα καλά)  porsche packs χωρίς να 

έχουμε ferrari 512M, Lancia statos , 330p και καμιά δεκαριά ακόμα θρύλους της ιταλικής αυτοκίνησης με χαλάει λίγο...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη, αλλά δεν είναι μόνο Porsche.

Είναι μερικά από τα πιο αγαπημένα αυτοκίνητα ever.
Cars-icons που κοσμούν δωμάτια με αφίσες , που έχουν αφήσει εποχή, που είναι στα όνειρα η απλή οδήγηση ενός από αυτά, οποιουδήποτε που ασχολείται με το αντικείμενο "αυτοκίνητο".

Δεν σας καταλαβαίνω, σόρρυ.
Να μου το έλεγε η γυναίκα μου, ναι οκ, αλλά εδώ???



Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, wargasm said:

Προσωπικα πιστυω πως, 3, ( ΤΡΙΑ ) dlc απο 6-7 αυτοκινητα το καθενα, ΜΟΝΟ πορσε, προσεξτε, ΜΟΝΟ πορσε, συγνωμη αλλα ειναι... βαρετο ισως???
(το αχωνευτο dlc ειναι καθαρα προσωπικη αποψη, καθως δεν συμπαθω τα πορσικα και ειναι υποκειμενικο).

 

Δηλαδή βαριέσαι να βλέπεις το ίδιο logo στο τιμόνι συνέχεια εννοείς.

 

Γιατί αυτά τα DLC έχουν :

 

Road cars.

Hyper cars.

CUP.

GT3.

Vintage racing.

Prototypes.

 

Είμαι σίγουρος πως επίσης δεν θα μοιάζει το road car με το prototype στην οδήγηση για να βαρεθείς.

 

Έγινε επεξεργασία από Stelios F.
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Stelios F. said:

Α ναι ξέχασα, είναι cool να πηγαίνεις αντίθετα στο ρεύμα και να μισείς ότι το επιτυχημένο.

Δεν περίμενα να δω κάτι τέτοιο γραμμένο εδώ μέσα.

("Εδώ μέσα" εννοώ στο thelab forum σε σύγκριση με το official forum του AC)

Edit: Μου αρέσει που είμαι the lab enthusiast και έχω 1 post την εβδομάδα :p 

Μάλλον δε με κατάλαβες... Πού διέκρινες το μίσος; Μια χαρά είναι το AC. Αλλά ο λόγος που το κάνει η Porsche είναι αυτοί που ανέφερα, είχαν αποκλειστική συμφωνία και κανείς δεν μπορούσε να έχει license της. Εκτός αν νόμιζες οτι μιλούσα για την Kunos. Αμέσως απαξίωση.

Έγινε επεξεργασία από konnos
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, konnos said:

Μάλλον δε με κατάλαβες... Πού διέκρινε το μίσος. Μια χαρά είναι το AC. Αλλά ο λόγος που το κάνει η Porsche είναι αυτοί που ανέφεραν, είχαν αποκλειστική συμφωνία και κανείς δεν μπορούσε να έχει license της. Εκτός αν νόμιζες οτι μιλούσα για την Kunos. Αμέσως απαξίωση.

Όχι καλά κατάλαβα, τα έχεις βάλει με την Porsche :p.

Λόγω του deal με την EA πριν από 10 χρόνια.

Μάλλον ο licensing manager της Porsche έχει πεθάνει τώρα πια και είναι άλλος στη θέση του :)

Έγινε επεξεργασία από Stelios F.
Link to comment
Share on other sites

Ε οκ τότε. Συμφωνούμε να διαφωνούμε, εγώ είμαι υπερ αδειών με όρους, όχι αποκλειστικότητες όπως συνήθιζε η Porsche, ευτυχώς αυτό άλλαξε και θα δούμε τα αυτοκίνητα σε αλλα παιχνίδια, πρώτο και καλύτερο στο AC.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.