Jump to content



Assetto Corsa


racer

Recommended Posts

Μα πιο ρεαλιστικο ειναι το project cars στο στριψιμο. Δεν ειναι λογικο. Σου λεω στριβω μιση στροφη το τιμονι (σαν f1) και τερματιζει το στριψιμο. Στο αλλο οτι κινηση κανει το τιμονι μου το ιδιο κανει και στο παιχνιδι. Επισης ενα αλλο που ειδα ειναι οτι το H shift δεν δουλευει καν στο AC ενω στο pCars δουλευει κανονικα. WTF νομιζα οτι πιο hardcor-ιδικο ειναι το AC...


Τα πάντα δουλεύουν κανονικά,οι ρυθμίσεις σου φταίνε.

Στάλθηκε από το MotoE2(4G-LTE) μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, icy20 said:

Μα πιο ρεαλιστικο ειναι το project cars στο στριψιμο. Δεν ειναι λογικο. Σου λεω στριβω μιση στροφη το τιμονι (σαν f1) και τερματιζει το στριψιμο. Στο αλλο οτι κινηση κανει το τιμονι μου το ιδιο κανει και στο παιχνιδι. Επισης ενα αλλο που ειδα ειναι οτι το H shift δεν δουλευει καν στο AC ενω στο pCars δουλευει κανονικα. WTF νομιζα οτι πιο hardcor-ιδικο ειναι το AC...

Οπα ψυχραιμια, εδω υπαρχει καποιο θεμα.

Τσεκαρε αυτες τις ρυθμισεις σε αυτο το λινκ.

 

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον οσον αφορα τις μοιρες ηταν στο profiler που το ειχα default... WTF 200 μοιρες ειχε default! Για τις ταχυτητες απλα ειχα αυτοκινητα που ειχαν paddles και δεν παιζει εκει ο μοχλος. Οπως και το αντιστροφο. Αν το αμαξι εχει χειροκινητο σασμαν δεν παιζουν τα paddles

Link to comment
Share on other sites

Εννοειται ρε μλκ Μαριε πως οι ρυθμισεις σου φταιγανε και εννοειται ειναι πιο simulation το AC.
αντε να σε βλεπουμε online :D

 

Τσεκαρε τα θεματα που εχουμε φτιαξει :)

 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, liakjim said:

 


Αν δεις πως παίζει, σύντομα θα σε δούμε...

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Μπα δεν θελω να με πεταξει η γυναικα απο το σπιτι εξω και να χωρισω :p

Link to comment
Share on other sites

πριν 34 λεπτά, το μέλος sstav έγραψε:

Και συ τεκνον Μάριε;

κύλισες στον βούρκο της ακολασίας; Άλλαλα τα χείλη των ασεβών...

Αν βάλουν την μάρκα μας, θα έρθεις να μας κάνεις παρέα;

 

Το καλό που τους θέλω δηλαδή να την βάλουν κάποια στιγμή :p

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, UltraB said:

Αν βάλουν την μάρκα μας, θα έρθεις να μας κάνεις παρέα;

 

Το καλό που τους θέλω δηλαδή να την βάλουν κάποια στιγμή :p

 

 

Τι μαρκα?Μη με πεις τπτ βαγκ γιατι αδυνατω να σκεφτω ενα drivers car απο τους φασονατζηδες! XD

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, icy20 said:

Δεν θα με δειτε online. Uncle version...

Δε ξερω ποια εκδοση εχεις, αλλα θα σου προτεινα να το αγορασεις για να εισαι παντα ενημερωμενος.Κρίμα τετοιο παιχνιδι να το εχεις απο τον θειο.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, GoMaR said:

Δε ξερω ποια εκδοση εχεις, αλλα θα σου προτεινα να το αγορασεις για να εισαι παντα ενημερωμενος.Κρίμα τετοιο παιχνιδι να το εχεις απο τον θειο.

Κατσε ολα αυτα τα dlc που βγαζουν ειναι τσαμπα αν εχεις το κανονικο game? Η πρεπει να πλΕρωνεις καθε φορα?

 

ΥΓ Εχω την εκδοση που εχει ολα τα packs μεχρι τωρα. 1+2+3+jap+red+tripl3

Έγινε επεξεργασία από icy20
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, icy20 said:

Κατσε ολα αυτα τα dlc που βγαζουν ειναι τσαμπα αν εχεις το κανονικο game? Η πρεπει να πλΕρωνεις καθε φορα?

 

ΥΓ Εχω την εκδοση που εχει ολα τα packs μεχρι τωρα. 1+2+3+jap+red+tripl3

Τα dlc είναι επι πληρωμή κανονικά. Απο κάθε άποψη να ξέρεις ότι το παιχνίδι αξίζει τα λεφτά του. Η μεγαλύτερη ουσία είναι στους Online αγώνες,που νιώθεις πραγματικό ανταγωνισμό και είναι κρίμα (κατα την άποψη μου) να έχεις καλή τιμονιέρα και να μη μπορείς να χαρείς το παιχνίδι στο έπακρο. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, GoMaR said:

Μάριε.θα σου πρότεινα να βάζεις για αρχή την γυναίκα σου σα συνοδηγό.θα βαρεθεί και θα φύγει μετα :p

 

Ασε την εβαλα χτες στο pcars να τρεξει στην monza και στην αρχη πηγαινε με 30 χιλιομετρα. Μετα που το εμαθε βεβαια στην parabollica το πηγαινε τεζα (για τα δεδομενα της) χαχαχαχχα

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος icy20 έγραψε:

Ασε την εβαλα χτες στο pcars να τρεξει στην monza και στην αρχη πηγαινε με 30 χιλιομετρα. Μετα που το εμαθε βεβαια στην parabollica το πηγαινε τεζα (για τα δεδομενα της) χαχαχαχχα

Μωρέ μπράβο η γυναίκα.

 

Εγω έτσι την είχα πατήσει με μια πρώην προ 10-15ετίας.

Της έβαλα μια φορά starcraft online να της δείξω που καίγομαι και γιατί την φτύνω.

 

Μόνο εκείνη την πρώτη φορά κέρδισα.

 

Μετά π και ξύλο.  :angry:

 

Έγινε επεξεργασία από uhu
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτό εδώ το άλφα έχουν βάλει στο assetto???

 

 

 

Θέλω να σπάσω τον χρόνο αυτού του άσχετου γι αυτό το λέω.:crazypilot:

Στο 1,49" OMG πρέπει να έπαθε  :yikes: με καμια 240άρα στο κέρμπ

Μέχρι και το ταχύμετρο σταμάτησε να δουλεύει και άρχισε να ρίχνει χριστοπ.να.ίες

Έγινε επεξεργασία από uhu
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.