Jump to content



Assetto Corsa


racer

Recommended Posts

24 minutes ago, liakjim said:

&embedded=1

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ή εγώ έχω θέμα και δεν μου εμφανίζει τίποτα :huh: ή εσύ έχεις κάνει κάποιο λάθος :p ή δεν κατάλαβα τι ήθελες να πείς :unsure:...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Εχθες προσπαθούσα για αγορα των δυο τελευταίων πακέτων του Assetto corsa..νομίζοντας οτι εγινε..τελικα για να μην τα πολυλογώ ,η αγορα δεν γινεται λόγω καπιταλ κοντρόλ!!μα τους λεω οτι εχουν γινει ξανα αγορές απο αυτον τον έμπορα (steam)..οχι μου λενε να μην προσπαθω άδικα..απο Attica bank

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πηγενε στο PayPal account σου και κάνε request money βάλε εκεί το δεύτερο σου mail ... Μετά κλείσε κάνε log out  το PayPal κλείσε και τον browser  , άνοιξε άλλο browser πηγενε στο mail σου και θα δεις ένα mail από PayPal να ζητάει λεφτά (ο ευατο σου) βάζει την κάρτα και τέλος , απλά βάλε παραπάνω οταν κάνεις request γιατί κρατάει προμήθεια το PayPal . Με αυτό τον τρόπο γεμιζεις το balanced του PayPal

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Xristos asim said:

Καλημερα!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Εχθες προσπαθούσα για αγορα των δυο τελευταίων πακέτων του Assetto corsa..νομίζοντας οτι εγινε..τελικα για να μην τα πολυλογώ ,η αγορα δεν γινεται λόγω καπιταλ κοντρόλ!!μα τους λεω οτι εχουν γινει ξανα αγορές απο αυτον τον έμπορα (steam)..οχι μου λενε να μην προσπαθω άδικα..απο Attica bank

Sent from my iPhone using Tapatalk

REVOLUT και ξενοιαζεις απο Capital Controls.....Virtual τραπεζικη Master Card (την οποια μπορεις να την αποκτησεις και σαν κανονικη.την ζητας και στην στελνουν) απο την Barcley's Bank.Σου δινουν αριθμο καρτας και κωδικο ασφαλειας και πληρωνεις με την Master card οπου θες.

Κανεις εμβασμα απο το την τραπεζα σου στην Barcley's , εμφανιζονται μετα απο 48 ωρες και με κοστος  μεταφορας μονο 1€.

Μολις εμφανιστουν εισαι ετοιμος να κανεις την αγορα....δοκιμασμενο σε ολα τα site που μπλοκαραν λογω capital controls και λειτουργει αψογα!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολυ παιδια!θα περιμενω μεχρι και αυριο γιατι χρήματα ειχα βάλει δευτερα βραδυ απο ATM της αττικα και αποτι μου ειπαν θελει δυο εργάσιμες για να μπορεσω να τα χρησιμοποιήσω..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Xristos asim said:

Ευχαριστώ πολυ παιδια!θα περιμενω μεχρι και αυριο γιατι χρήματα ειχα βάλει δευτερα βραδυ απο ATM της αττικα και αποτι μου ειπαν θελει δυο εργάσιμες για να μπορεσω να τα χρησιμοποιήσω..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Τράβα σε ένα κατάστημα Seven Spot και αγόρασε steam wallet card να ξεμπερδεύεις!! ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ή εγώ έχω θέμα και δεν μου εμφανίζει τίποτα :huh: ή εσύ έχεις κάνει κάποιο λάθος [emoji14] ή δεν κατάλαβα τι ήθελες να πείς default_unsure.png...

Τώρα?

A "non-exclusive" Porsche fan

#AssettoCorsa

#PorscheVolume1

5cbb659ee90c0f04f66cf107c53a81d6.jpg

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1.7.5

- fixed pit timing for BMW M3 GT2

- fixed encoding issues in some json files

- fixed Steam achievement "Vallelunga Instructors are giving you the thumb, well done!"

- fixed Steam achievement "You should be driving the real Formula Abarth! Poleman!"

In other news :

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10206776963576643&id=1651916137

A so-called "non-exclusive" Transformers G2

#AssettoCorsa 1.9

f3c779cb04b151423c89b03b66a2313e.jpg

Και

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10206777243463640&id=1651916137

A so-called non-exclusive Porsche 911 Carrera RSR 3.0

#AssettoCorsa

#PorscheVolume1

54ca8acb21f2776974932d38450cdd7f.jpg

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1.7.5

- fixed pit timing for BMW M3 GT2

- fixed encoding issues in some json files

- fixed Steam achievement "Vallelunga Instructors are giving you the thumb, well done!"

- fixed Steam achievement "You should be driving the real Formula Abarth! Poleman!"

In other news :

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10206776963576643&id=1651916137

A so-called "non-exclusive" Transformers G2

#AssettoCorsa 1.9

f3c779cb04b151423c89b03b66a2313e.jpg

Και

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10206777243463640&id=1651916137

A so-called non-exclusive Porsche 911 Carrera RSR 3.0

#AssettoCorsa

#PorscheVolume1

54ca8acb21f2776974932d38450cdd7f.jpg

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Καλά ρίχνουν τρελό τρολαρισμα στο virtualr το οποίο το εχει κάποιος που δουλεύει στην SMS (PCARS) και πάντα γράφει πως το AC δεν εχει αποκλειστικη license με την Porsche.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και τι ακριβώς λένε και χαίρονται? Το Assetto δεν έχει αποκλειστική άδεια της πορσε,νιανια νιανια νια? Τρολάρει η Kunos τους άλλους για κάποιο λόγο ή ίσα ίσα,πάντα ανεβάζει όμορφια σχόλια και ας είναι ανταγωνιστές? Καραγκιοζιλίκια που συνήθως κάνει κάποιος όταν βλέπει πως χάνει τη μπάλα..

Link to comment
Share on other sites

Και τι ακριβώς λένε και χαίρονται? Το Assetto δεν έχει αποκλειστική άδεια της πορσε,νιανια νιανια νια? Τρολάρει η Kunos τους άλλους για κάποιο λόγο ή ίσα ίσα,πάντα ανεβάζει όμορφια σχόλια και ας είναι ανταγωνιστές? Καραγκιοζιλίκια που συνήθως κάνει κάποιος όταν βλέπει πως χάνει τη μπάλα..

Με μπέρδεψες λίγο, δεν καταλαβαίνω τι θες να πεις.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.