Jump to content



Assetto Corsa


racer

Recommended Posts

πριν 1 ώρα, το μέλος akis_z80 έγραψε:

Καλά τα triples και οι μεγάλες οθόνες αλλά το μέλλον είναι εδώ:

 

 

 

VR, άλλα επίπεδα immersion!!!

Ξέρεις σκέφτομαι καθώς έβλεπα το βίντεο πως περιορίζει την περιφερική όραση και σε αναγκάζει να στρέφεις το κεφάλι συνέχεια ενώ στην πράξη στρέφεις το βλέμμα ,δεν ξέρω βέβαια αν θα υπάρχουν κάποιες ρυθμίσεις fov  γι΄ αυτό αλλά πάλι ίσως υπάρχει παραμόφωση της εικόνας δεν ξέρω όταν το πάρεις κάνε εσύ το review που σε εμπιστευόμαστε περισσότερο:)

 

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
Link to comment
Share on other sites

Ακομα στηνω....Δεν εχω βαλει AC (θα αργησω) αλλα με εχουν διαολισει τα windows με τη λογικη τους.Οποτε μπορεις να χαρεις τις πρωτες θεσεις οσο απεχω :p

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Toyota Supra Time Attack <3

 

Μακάρι να φτιάξουν κάποια στιγμή λίγο και το ΑΙ να μπορούμε να τρέξουμε και κάνα ανταγωνιστικό race όποτε δεν έχουμε χρόνο για online, απολαυστικό το Supra τους περνάει σα σταματημένους :D

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, panosdimp said:

Ξέρεις σκέφτομαι καθώς έβλεπα το βίντεο πως περιορίζει την περιφερική όραση και σε αναγκάζει να στρέφεις το κεφάλι συνέχεια ενώ στην πράξη στρέφεις το βλέμμα ,δεν ξέρω βέβαια αν θα υπάρχουν κάποιες ρυθμίσεις fov  γι΄ αυτό αλλά πάλι ίσως υπάρχει παραμόφωση της εικόνας δεν ξέρω όταν το πάρεις κάνε εσύ το review που σε εμπιστευόμαστε περισσότερο:)

 

Όντως θα ήταν ωραίο να είχε περισσότερη περιφερειακή όραση, αλλά για παρηγοριά μπορούμε να λέμε ότι έτσι εξομοιώνουμε τη χρήση κράνους :hehe:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

 Όλα τα αυτοκίνητα πλην του skyline μου αρέσουν πάρα πολύ και πρώτο έρχεται το 370z. Το mx5 cup,καταπληκτικό,το supra,καταπληκτικό,όλα βασικά μου άρεσαν πάρα πολύ. Αυτό το skyline το περίμενα για κάποιο λόγο οτι δε θα μου αρέσει. 

Σε ποιόν άρεσε και τι ακριβώς άρεσε? :S

Πρέπει τα επόμενα gatherings και cups να βασίζονται σε αυτό το dlc!!!:metal:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Αποκλείεται να μη το ξέρουνε Δημήτρη, το AI είναι για τα πανηγύρια, μόλις βρεθείς δίπλα τους τα παρατάνε.

Είναι ένας από τους λόγους που δεν ασχολούμαι και πολύ με το AC, το AI είναι πολύ κακό, οι online servers είναι wreck fest οπότε μόνο με hotlaps βαριέμαι.

Δοκίμασα και το SRS, σε δύο αγώνες μόλις περνούσα κάποιον στην επόμενη στροφή με χρησιμοποιούσε για φρένο, ίσως να ήμουν απλώς άτυχος αλλά το παράτησα.

Φτιάξτε κάνα cup με τα γιαπωνέζικα να τρέξουμε[emoji12]

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 6 ώρες, το μέλος Oxide Burnedbrain έγραψε:

 Όλα τα αυτοκίνητα πλην του skyline μου αρέσουν πάρα πολύ και πρώτο έρχεται το 370z. Το mx5 cup,καταπληκτικό,το supra,καταπληκτικό,όλα βασικά μου άρεσαν πάρα πολύ. Αυτό το skyline το περίμενα για κάποιο λόγο οτι δε θα μου αρέσει. 

Σε ποιόν άρεσε και τι ακριβώς άρεσε? :S

Πρέπει τα επόμενα gatherings και cups να βασίζονται σε αυτό το dlc!!!:metal:

Δοκίμασε αυτόν τον server και προσπάθησε να πας στο 1:27. Σε αυτόν τον ρυθμό θα διαπιστώσεις πόσο τέλειο αμάξι είναι.

Στρίβει με λίγη υποστροφή και με γκάζι αρχίζει κ ντριφτάρει ελεγχόμενα.

 

Capture.jpg

πριν 28 λεπτά, το μέλος geovas77 έγραψε:

Αποκλείεται να μη το ξέρουνε Δημήτρη, το AI είναι για τα πανηγύρια, μόλις βρεθείς δίπλα τους τα παρατάνε.

Είναι ένας από τους λόγους που δεν ασχολούμαι και πολύ με το AC, το AI είναι πολύ κακό, οι online servers είναι wreck fest οπότε μόνο με hotlaps βαριέμαι.

Δοκίμασα και το SRS, σε δύο αγώνες μόλις περνούσα κάποιον στην επόμενη στροφή με χρησιμοποιούσε για φρένο, ίσως να ήμουν απλώς άτυχος αλλά το παράτησα.

Φτιάξτε κάνα cup με τα γιαπωνέζικα να τρέξουμεemoji12.png

Για τα πανηγύρια δεν είναι  πχ βάλε έναν αγώνα με GT3 και θα το χαρείς. Σίγουρα θέλουν δουλειά. Το καλό είναι ότι σε προσέχουν.

 

Για το SRS μάλλον είσαι άτυχος.

Επίσης ψάχνε για Α/Β MR Rating servers. Είναι πάντα καθαροί.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.