Jump to content



Assetto Corsa


racer

Recommended Posts

Μία ώρα πριν, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Πέρα από τη πλάκα αν δεν επανέλθετε στο θέμα θα το κλειδώσω.

Εδειξα φαντάζομαι καλή διάθεση. Μη με κάνετε να το μετανιώνω που δε το έπαιξα η κακια της παρέας.

 

Mα στο θέμα μας είμαστε.

Αναφερόμαστε για τα αρνητικά και τα θετικά του Assetto Corsa όπως είναι ο τίτλος του thread.

Ούτε για σύκα μιλάμε ούτε για μπιρίμπα ούτε για τον Τσίπρα.

 

Απορώ ποιο post έγινε αναφορά και με τι αιτιολογικό. Είναι άνετα θέμα για M.A. ψυχολογίας για τα κοινωνικά δίκτυα !

 

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Γιατί πρέπει να λαμβάνουμε τόόόόόόσες αναφορές από ένα θέμα και μόνο;

Είστε μεγάλα παιδιά οπότε δείτε το παιχνίδι σαν παιχνίδι και όχι σαν εκκίνηση flame κλπ

 

Από ότι καταλάβατε είμαι σε καλή διάθεση και δεν θέλω να κάτσω να αρχίσω να σβήνω και να κάνω τον μπαμπούλα τέτοια ωραία μέρα. Μη το μετανιώσω ε; :)

Εμ, δε το κλείνετε να ησυχάσουμε όλοι :p

Link to comment
Share on other sites

Πρώτες εντυπώσεις.... Πάααρα πολύ καλές!!!

 

Τα αυτοκίνητα δρόμου είναι πολύ πιο fun στην οδήγηση από τα χαζο GT3 και supercars και ξερω γω τι... 

Ειδικά αυτό το Toyota ΑΕ86 πως το λένε, νομίζω είναι ό,τι πρέπει για εξάσκηση στα ανάποδα τιμόνια!  Αν και μου κακοφάνηκε που δεν υπήρχε κάποια νέα πίστα, το pack αξίζει για τα αυτοκίνητα και μόνο! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, karmen1983 said:

Γιατί πρέπει να λαμβάνουμε τόόόόόόσες αναφορές από ένα θέμα και μόνο;

Είστε μεγάλα παιδιά οπότε δείτε το παιχνίδι σαν παιχνίδι και όχι σαν εκκίνηση flame κλπ

 

Από ότι καταλάβατε είμαι σε καλή διάθεση και δεν θέλω να κάτσω να αρχίσω να σβήνω και να κάνω τον μπαμπούλα τέτοια ωραία μέρα. Μη το μετανιώσω ε; :)

Συγγνώμη αλλά υπήρξαν αναφορές επειδή κάποιοι διαφώνησαν κ ψιλοάναψε η συζήτηση?Φτάσαμε να θεωρούμε πολιτισμένο το πολιτικά ορθό?Ε ας ειπωθεί κ μια κουβέντα παραπάνω άνθρωποι είμαστε όχι ρομπότ.

 

Είπε ο καθείς οτι είχε να πει κ έληξε εκεί.Το να μας κλείσετε το νήμα τι νόημα έχει?Θα ηρεμήσουν τα πνεύματα.Θα πάνε να τσακωθούν με την πρώτη ευκαιρία σε άλλο νήμα.

 

Θα μπορούσατε να μου πείτε ποιοί έκαναν τις αναφορές για να τους αναφέρω?

 

Μεγάλα παιδιά είμαστε μπορούμε να εκτονώσουμε την κατάσταση κ χωρίς moderation.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 16 λεπτά, το μέλος sosna έγραψε:

Θα μπορούσατε να μου πείτε ποιοί έκαναν τις αναφορές για να τους αναφέρω?

 

Μεγάλα παιδιά είμαστε μπορούμε να εκτονώσουμε την κατάσταση κ χωρίς moderation.

Θύμισε μου την επόμενη φορά να σου πάρω την άδεια πριν γράψω. 

Το που και γιατί θα γίνεται moderation και που όχι είναι δικό μας θέμα. Το ποιοι κάνανε αναφορές και για ποια μηνύματα (που δεν είναι απαραίτητο να τα βλέπετε υπάρχει και το delete) είναι και πάλι δικό μας θέμα.

 

Τελευταία λοιπόν φορά που το λέω. Αφήστε το τι έγινε και συνεχίστε στο θέμα. Το να απαντάτε σε μήνυμα διαχειριστή για να πάτε κόντρα, αλλού θα σήμαινε άλλα πράγματα.

Και τελικά το ότι μπαίνω στη διαδικασία και το εξηγώ έχει παρεξηγηθεί από ότι κατάλαβα, οπότε από εδώ και πέρα δε ξαναποστάρω στο θέμα. Είναι πάγια τακτική πολλών άλλων κοινοτήτων, αλλά προσωπικά δε μου αρέσει. Μάλλον όμως κάνω λάθος.

 

Συγνώμη για το ύφος και τον τόνο άλλα από την αρχή μπήκα με όλη τη καλή διάθεση χωρίς κάρτες, χωρίς ban και έχω φτάσει στο σημείο να κάθομαι πάνω από το θέμα και να κάνω hide και delete διάφορα επειδή κάποιοι θέλουν να γράψουν το κάτι άλλο και να την "πουν". Sorry αλλά έχω να δω και μια ταινία.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 16 λεπτά, το μέλος Lazy Dog έγραψε:

Για μενα το mazda ειναι το καλυτερο του dlc...

 

Παναλαφρο κ ακρως διασκεδαστικο

 

Μετα ερχεται το supra....κ το rx7

 

All in all γ@ματο το pack

Ποιο mazda από όλα? Τα μισά mazda είναι!!!!

 

Για μένα πρώτο το corolla.

 

Τελευταίο το mx-5 cup.

Link to comment
Share on other sites

To να γίνεται αναφορά σε αυτό το thread είναι αστείο ως γελοίο.

Αυτός που έκανε αναφορά όπως έχω πει ή δεν μπορεί να εκφραστεί κοινωνικά ή έχει μεγαλώσει στην B. Κορέα.

Δεν νοείται σε thread για racing sim (εντάξει το AForza δεν είναι, har har har) να έχουμε αναφορές !!!

 

Έπρεπε να μην δωθεί συνέχεια, γιατί εσύ μπορείς να το βλέπεις από την δική σου μεριά, χωρίς βέβαια να σημαίνει ότι είναι και σωστό.

Εδώ υπάρχουν άτομα που έχουν φιλίες μέσω αυτού το simcade (muahahaha), δεν γίνεται επειδή μερικοί είναι προβληματικοί και δεν μπορούν να μιλήσουν σε thread ή να εκφραστούν να έχουμε τέτοιες καταστάσεις !!!

 

Είναι θλιβερό και παράλληλα τραγικό !!!

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Φιλόθεε κόψε μωρέ.

 

 

πριν 1 λεπτό, το μέλος Lazy Dog έγραψε:

Τι λες ωρε?

 

Το mx τα σπαει

Πόσο διαφορετικό το γούστο του καθενός ε?  Το χειρότερό μου , το καλύτερό σου.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει ενα μικρο update σε 1.6.1

 

Ρε σεις ξεκολλατε!

 

Κ γω θεωρω λαθος την επεμβαση απο admin αλλά τι να κανουμε...these are the rules

 

 

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.