Jump to content



Assetto Corsa


racer

Recommended Posts

Xαχαχαχαχα

Με κάνεις και γελάω, να σαι καλά.

Άντε να δούμε πότε θα βάλουνε θερμοκρασίες μηχανής, φρένων, και αν ποτέ πετύχουν τα ελαστικά.

 

Για simcade μια χαρά είναι...ωραία γραφικά έχει και παίζει άνετα και με gamepad.

Link to comment
Share on other sites

Τι σας πιάνει ρε παιδιά?Το κάθε παιχνίδι έχει τα θετικά του και τα αρνητικά του. Δεν υπάρχει αμφιβολία πως το ac είναι sim,τέλος! 

Σε κάποια σημεία,φυσικά και χρειάζεται βελτίωση όπως και όλα τα υπόλοιπα παιχνίδια αλλά αυτό το μικρό στούντιο προσπαθεί συνεχώς για το καλύτερο και τα βήματα είναι σταθερά που είναι και το κυριότερο. Mad dog, οκ το rfactor2 έχει κάποια πράγματα που δεν έχει το ac αλλά ισχύει και το αντίστροφο.

Κάποιοι όπως εγω,ο Liak,ο Άκης και ένα σωρό κόσμος ακόμα,όπως δείχνουν και τα νούμερα,είμαστε ευχαριστημένοι και στηρίζουμε το στούντιο και το παιχνίδι. Φυσικά και θέλουμε βελτιώσεις,όλοι σε κάθε τομέα της ζωής τους θέλουν.. 

Δε ξέρω πως να εκφραστώ αλλά με απλά λόγια μου φαίνεται ότι αυτά που διαβάζω εδω μέσα τις περισσότερες φορές δεν έχουν ιδιαίτερο νόημα.Όλοι το ίδιο λέμε πάνω κάτω και μερικοί κολλάτε στις λεπτομέρειες και στο τρόπο γραφής. 

Ξεκολλάτε,ας παίζουμε να περνάμε ωραία τον ελεύθερο μας χρόνο και κρατήστε ενέργεια για τα σοβαρά θέματα της καθημερινότητας.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Oxide Burnedbrain, άστον για χαβαλέ τα λέει, ξέρει κατά βάθος την αλήθεια, αλλά δεν έχει το σθένος να το παραδεχθεί. (όπως και οι υπόλοιποι δλδ κ@υλατίζουμε για να περνάει η ώρα)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Release is set for 7pm (Italy time, do your conversions) with a discount on AC various packets (excl. the new Japanese Pack).


We're ready to go but want to avoid the situation where ppl buy and find a discount after 1 hour.

KS Dev. Programmer | Stefano Casillo

Lord Kunos, 11 minutes ago Report

 

Link to comment
Share on other sites

γμτ μπήκα λίγο για μια βόλτα μετά από καιρό 

και βλέπω ότι στην cockpit camera δεν μου δείχνει το τιμόνι 

λογικά το είχα απενεργοποιησει 

πάω στα general option για να το ξανά ενεργοποιήσω αλλά δεν γίνετε τπτ 

υπαρχει περιπτωση να είχα πειράξει κανένα .ini ?

καμιά ιδέα ?

 

Link to comment
Share on other sites

 

πριν 10 ώρες, το μέλος aliakas έγραψε:

γμτ μπήκα λίγο για μια βόλτα μετά από καιρό 

και βλέπω ότι στην cockpit camera δεν μου δείχνει το τιμόνι 

λογικά το είχα απενεργοποιησει 

πάω στα general option για να το ξανά ενεργοποιήσω αλλά δεν γίνετε τπτ 

υπαρχει περιπτωση να είχα πειράξει κανένα .ini ?

καμιά ιδέα ?

 

Πάτα F1 (για να αλλάξεις κάμερα)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Γιατί πρέπει να λαμβάνουμε τόόόόόόσες αναφορές από ένα θέμα και μόνο;

Είστε μεγάλα παιδιά οπότε δείτε το παιχνίδι σαν παιχνίδι και όχι σαν εκκίνηση flame κλπ

 

Από ότι καταλάβατε είμαι σε καλή διάθεση και δεν θέλω να κάτσω να αρχίσω να σβήνω και να κάνω τον μπαμπούλα τέτοια ωραία μέρα. Μη το μετανιώσω ε; :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Το ότι κάποιος έκανε αναφορά για αυτά που λέγονται εδώ μέσα με  ξεπερνάει νιώθω μια Οργουελική ανακατωσούρα στα σωθικά μου ,ήθελα νά ξερα ποιός είναι αυτός που ενοχλήθηκε και από τι,ξεχνάτε πως όπου flame με την καλή ένοια όπως μεταξύ μας και >>>> smoke  = thelab , χωρίς flame  δεν έχει smoke.:)

 

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Παιδια περα απο την πλακα οποιος δεν γουσταρει το νημα υπαρχει λυση στις ρυθμισεις

 

Οσα report κ να κανετε εμεις θα συνεχισουμε να τρωγόμαστε μεταξυ μας :gyro:

 

(παντα μεσα στα ορια του λαμπη)

 

:)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.