Jump to content



Assetto Corsa


racer

Recommended Posts

26 Αυγούστου...

505 Games, società controllata del Gruppo Digital Bros, e Kunos Simulazioni annunciano una nuova data di lancio per le versioni Xbox One e PlayStation 4 di Assetto Corsa.

La nuova data di uscita in Europa è stata fissata per il 26 di Agosto 2016

http://www.spaziogames.it/notizie_videogiochi/console_multi_piattaforma/233579/assetto-corsa-rinviato-l-arrivo-del-gioco-su-console.aspx

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

πριν 10 ώρες, το μέλος liakjim έγραψε:

Arcadeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Jimmy, μπορείς να μου πες σε παρακαλώ τις θερμοκρασίες φρένων στα GT3 του AC, και αν το brake ductil το κατεβάσεις για να μην αερίζονται τα φρένα αρκετά ώστε να τα κρατάς ζεστά, αν επηρέαζει μετά την συμπεριφόρα και κατά την διάρκεια έχεις υπερθερμανση και μετά δεν φρενάρεις όπως θα έπρεπε. Θα με ενδιέφερε να δω πως το παραπάνω δουλεύει στο AC και τις τιμές έχει στο brakes ductil δηλαδή εκεί που αφήνεις να περνά αέρας στα φρένα και πόσο αέρας περνά και γενικά αν από τις θερμοκρασίες των φρένων είσαι ικανοποιημένος...

 

Har har har

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
Link to comment
Share on other sites

πριν 17 λεπτά, το μέλος mad_dog έγραψε:

 

Jimmy, μπορείς να μου πες σε παρακαλώ τις θερμοκρασίες φρένων στα GT3 του AC, και αν το brake ductil το κατεβάσεις για να μην αερίζονται τα φρένα αρκετά ώστε να τα κρατάς ζεστά, αν επηρέαζει μετά την συμπεριφόρα και κατά την διάρκεια έχεις υπερθερμανση και μετά δεν φρενάρεις όπως θα έπρεπε. Θα με ενδιέφερε να δω πως το παραπάνω δουλεύει στο AC και τις τιμές έχει στο brakes ductil δηλαδή εκεί που αφήνεις να περνά αέρας στα φρένα και πόσο αέρας περνά και γενικά αν από τις θερμοκρασίες των φρένων είσαι ικανοποιημένος...

 

Har har har

Και στο rF2, μπορείς να μου πεις αν σε ικανοποιεί η συμπεριφορά του ηλεκτρονικού διαφορικού, τα 3 διαφορικά στα 4Χ4 και το στολάρισμα του diffuser από το χαμηλό ύψος, ή την απώλεια του grip από έξοδο στα χώματα? (μη τα ψάξεις πολύ , δεν τα υποστηρίζει).

Όπως καταλαβαίνεις (μάλλον όχι), η συζήτηση αυτή θα είναι ατελείωτη κ βαρετή και μάλλον δεν θα σε συμφέρει.

Link to comment
Share on other sites

πριν 17 λεπτά, το μέλος liakjim έγραψε:

Και στο rF2, μπορείς να μου πεις αν σε ικανοποιεί η συμπεριφορά του ηλεκτρονικού διαφορικού, τα 3 διαφορικά στα 4Χ4 και το στολάρισμα του diffuser από το χαμηλό ύψος, ή την απώλεια του grip από έξοδο στα χώματα? (μη τα ψάξεις πολύ , δεν τα υποστηρίζει).

Όπως καταλαβαίνεις (μάλλον όχι), η συζήτηση αυτή θα είναι ατελείωτη κ βαρετή και μάλλον δεν θα σε συμφέρει.

Αχαχαχαχαχα

Κουτό μικρό αθώο παιδί...

Διαφορικά 4χ4 και δεν τα υποστηρίζει...ότι θέλεις λές μου φαίνεται...για το grip άστο καλύτερα...δεν είναι σπανακόπιτα να απλώνεις το grip το ίδιο σε όλη την πίστα...άστο λέμε καλύτερα...να έπιανες τα γραφικά να το έσωνες κάπου...εσύ μου έπιασες τα physics...για τα υπόλοιπα και τα περί setup δεν τα αναφέρω γιατί δεν έχει νόημα...δεν θα καταλάβουν οι υπόλοιποι γιατί το AC έχει πολύ απλές ρυθμίσεις setup...

Ωραία γραφικά πάντως το AC...είναι δίλημμα...τι να διαλέξεις...Project Cars ή AC αν και το πρώτο πρέπει να έχει καλύτερα γραφικά...

 

Ρε συ...sim xωρίς θερμοκρασίες φρένων...δηλαδή εντάξει...μην τα ισοπεδώνουμε όλα...

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
Link to comment
Share on other sites

πριν 29 λεπτά, το μέλος liakjim έγραψε:

Ωραία θα ήταν μια σωστή συζήτηση. Σε παραλογισμό δεν θα συμμετέχω.

Έλα στο thread του rF2. Eκεί δεν υπάρχει παραλογισμός.

 

Har har har

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.