Jump to content



Assetto Corsa


racer

Recommended Posts

Πάνω σε αυτό που λέει ο από πάνω, G27 μαζί με playseat (Solberg edition λευκή και πλαινό στήριγμα) στα 250€ είναι καλά; μεταχειρισμένα εννοείται.

Δεν ψήνομαι ακόμα αλλά ποτέ δεν ξέρεις.

 

Έγινε επεξεργασία από jax7480
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, jax7480 said:

Πάνω σε αυτό που λέει ο από πάνω, G27 μαζί με playseat (Solberg edition λευκή και πλαινό στήριγμα) στα 250€ είναι καλά; μεταχειρισμένα εννοείται.

Δεν ψήνομαι ακόμα αλλά ποτέ δεν ξέρεις.

 

Είσαι σοβαρός?? Τι περιμένεις άνθρωπε μου?? Τράβα πάρτη :p Όλες οι G27 εκεί στα 150 γυρνάνε, οπότε αν είναι σε καλή κατάσταση μην το σκέφτεσαι καν ;) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν ψήνομαι ακόμα λέμε αλλά είμαι σε σκέψεις. Για αρχή θα αγοράσω το game σήμερα γιατί το δοκίμαζα μέχρι τώρα από τον θείο και θα κάνω μία προσπάθεια για online αύριο μαζί σας.

Αν και μου αρέσουν τα sim racing, είμαι παντελώς άχρηστος... Έχω να παίξω racing game βέβαια από εποχής NFS Underground 2.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 9 ώρες, το μέλος jax7480 έγραψε:

Πάνω σε αυτό που λέει ο από πάνω, G27 μαζί με playseat (Solberg edition λευκή και πλαινό στήριγμα) στα 250€ είναι καλά; μεταχειρισμένα εννοείται.

Δεν ψήνομαι ακόμα αλλά ποτέ δεν ξέρεις.

 

Πολύ καλή τιμή. Χτύπα το!!!

Link to comment
Share on other sites

Φρέσκο πράμα.. Το LUTGenerator κάνει καλύτερο smoothing των τιμών του wheelcheck και απέκτησε και οθόνη με γραφήματα και πληροφορίες.

Δοκιμάστε και ενημερώστε με για τυχόν bugs!

 

yWIFti4.png

 

8Q99qqD.png

 

Οδηγίες και Download

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν μου βρίσκει τα csv παρότι είναι εντός των Documents.

 

Στα properties του log2 τοχει κανονικά ως .csv.

 

To περίεργο είναι οτι με το προηγούμενο lut generator είχε δουλέψει μια χαρά.Τώρα ούτε το παλιό δουλεύει αφού δεν βρίσκει τα αρχεία.

 

Μήπως να επιτρέψεις το drag and drop?

 

έντιτ το πρόβλημα λύθηκε πατώντας εκ νέου τη διαδρομή για το My Documents φάκελο.Αν λοιπόν δεν σας βρίσκει τα αρχεία csv,απλά πατήστε κάποιον άλλο φάκελο κ μετά το μέρος που τα έχετε αποθηκεύσει κ θα δουλέψει οκ.

Έγινε επεξεργασία από sosna
Link to comment
Share on other sites

Μα αυτά που λες έκανα αλλά για κάποιο λόγο όταν με έβγαζε στη default location δεν μου έβλεπε τα αρχεία.Όταν εγώ έκανα navigate μου τα βρήκε κανονικά -μετά από ένα reboot για να είμαστε σίγουροι-.

Link to comment
Share on other sites

τα έκανα όλα τα παραπάνω δεν έχω τόσους κραδασμούς πλέον αλλά η επαναφορά δεν είναι και στα καλύτερα της στο project cars έχω επαναφορά αρκετά καλή σε αυτό είναι μέτρια .

 

στο profiler σίγουρα πρέπει να τα έχω έτσι ? το ελατήριο κεντραρίσματος off?

3.JPG.e1d5f4fe90b61752561ddd6c333b745a.JPG

 

Link to comment
Share on other sites

Sorry για το πρήξιμο (προκαταβολικά καθότι newbies). Αγοράσα, κατέβασα (ένα τσιγάρο ήταν η εγκατάσταση) και ξεκινώ. Βλέπω πως συνδέομαι online κανονικά και βλέπω τους servers. Τώρα για το online αύριο τι χρειάζομαι; ποιος είναι ο server που πρέπει να συνδεθώ;

 

Link to comment
Share on other sites

 

Το Φιεστάκι.

http://www.racedepartment.com/downloads/rallylegends-mod-ford-fiesta-rs-wrc-tarmac-gravel-spec-v-1-0.9852/

Η πίστα.

http://www.racedepartment.com/downloads/blackwood.2639

 

Aφού τα κατεβάσεις τα βάζεις στα αντίστοιχα files του παιχνιδιου  το φιέστα στα cars kai to track sta tracks

Μετά πας στον  Tango online αύριο ίσως έχει λουκέτο γι αυτό μην ξεχάσεις να βάλεις λουκέτο(μπαίνει γύρω στις 7-8 το βράδυ) στο σέρτς και να δώσεις τυχόν password που θα δοθεί από το συγκεκριμένο νήμα

download.PNG

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.