Jump to content



Assetto Corsa


racer

Recommended Posts

2 minutes ago, jax7480 said:

Ερώτηση για όσους γνωρίζουν. Γιατί κάθε φορά που παίζω, μου ρημάζει τα εικονίδια στο desktop (τα πάει αλλού γι'άλλού);

 

Καταρχάς τίνος είσαι εσύ??? και γιατί δε σε έχουμε δει στις κυριακάτικες μαζώξεις??

 

Στα των εικονιδίων. Το μόνο που μπορώ να σκεφτώ και να σε επηρεάζει είναι κάτι σε resolution. Δοκίμασες να το βάλεις σε border less ή να δεις μήπως έχεις λάθος resolution ?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, sstav said:

ΩΧ...παίζει και ο ζαχος... τι του κάνατε του ανθρώπου; μετά σειρά έχει ο αστρολάβος;

 

Ά,ρε, προχθές το έβαλα να το δοκιμάσω.

Καλούλι είναι. Σκέφτομαι τιμονιέρες κτλ. αλλά όταν γυρίσουν τα παιδιά θα τα κάνω κλίσμα.

Από την άλλη τα παιδιά θα γυρίσουν σε 1.5 χρόνο...

 

55 minutes ago, Georgiadis Giorgos said:

Καταρχάς τίνος είσαι εσύ??? και γιατί δε σε έχουμε δει στις κυριακάτικες μαζώξεις??

 

Στα των εικονιδίων. Το μόνο που μπορώ να σκεφτώ και να σε επηρεάζει είναι κάτι σε resolution. Δοκίμασες να το βάλεις σε border less ή να δεις μήπως έχεις λάθος resolution ?

Φταίει λες το γεγονός πως άλλη ανάλυση έχω στο desktop και με άλλη τρέχω το game;

 

Έγινε επεξεργασία από jax7480
Link to comment
Share on other sites

πριν 9 ώρες, το μέλος antonis έγραψε:

στο project cars όλα καλά στο assetto με τις παρακάτω ρυθμίσεις και ολα οσα έχουν αναφερθεί παραπάνω ( με lut κλπ ) η g27 μου κάνει θόρυβο (δυνατα κλακ )όταν φρενάρω απότομα η όταν βγω εκτός .

1.jpg2.JPG3.JPG

 

Βάλε στις ingame ρυθμίσεις filter 5%. Με γεια η g27 ;)

edit: Εκτός κι αν έχεις κάνει την ιστορία με το LUT, εκεί δεν ξέρω τι παίζει.

Έγινε επεξεργασία από gchristod
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, GeoF1 said:

Κατι μου λεει οτι εχει 4κ οθονη :p

 

ΧΑΧΑΧΑ... όχι βρε. Full HD τρέχω το AC και HD έχω στο desktop γιατί η τηλεόραση αν και 46αρα, τα γεράματα χτυπανε την πόρτα και με Full HD στο desktop δεν βλέπω τίποτα από τα 2.5 μέτρα.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, jax7480 said:

 

ΧΑΧΑΧΑ... όχι βρε. Full HD τρέχω το AC και HD έχω στο desktop γιατί η τηλεόραση αν και 46αρα, τα γεράματα χτυπανε την πόρτα και με Full HD στο desktop δεν βλέπω τίποτα από τα 2.5 μέτρα.

 

Το σωστό αν δε βλέπεις είναι να είσαι σε native resolution και να μεγαλώσεις τα objects στο 125 ή 150% με το scaling από το control panel (control panel->display).

 

Μπαίνετε online!! Εκεί είναι το ζουμί του παιχνιδιού!!!

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, akis_z80 said:

Το σωστό αν δε βλέπεις είναι να είσαι σε native resolution και να μεγαλώσεις τα objects στο 125 ή 150% με το scaling από το control panel (control panel->display).

 

Μπαίνετε online!! Εκεί είναι το ζουμί του παιχνιδιού!!!

Μην μιλας ρε γκαντεμοσαβρα!!

Κανε ενα thread μπας και κανονισουμε κανα καφε!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, aliakas said:

να υποθέσω ότι σε μένα μόνο δεν ακούγετε ο κινητήρας ?

είχα να μπω από 1.5 και τώρα στο 1.59 τρέχω στην μουγκα 

στο app που έβαλαν  όλα είναι στο τέρμα 

τι παίζει ?

 

Ελεγξατε αν τα ηχεια ειναι στο ρευμα και ενεργοποιημενα???
Τηλεφωνικη υποστηριξη by the book.
:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.