Jump to content



Assetto Corsa


racer

Recommended Posts

5 hours ago, liakjim said:

Ναι ρε, απίστευτη δουλειά. Το V7 είναι πλέον snappy στο όριο. Απόλαυση. Το FFB είναι τέλειο με το Post process. Τα γραφικά / ήχος πολύ βελτιωμένα, netcode φαίνεται ως τώρα χωρίς προβλήματα.

Δεν ξέρω, έχω ενθουσιαστεί.

 

Για πείτε καμιά ρύθμιση ffb post process για g27 γιατί εγώ το βράδυ θα μπορέσω να το δοκιμάσω.

 

Τουλάχιστον χτες τα έστησα όλα αφού έσβησα τα πάντα κ το κατέβασα εκ νέου.

Link to comment
Share on other sites

Πρωταπριλιάτικο αστείο είναι φυσικά, αλλά ακόμα κ έτσι δεν μπορώ να πω πως συνάδει με τον όλο χαρακτήρα του sim, όπως κ η πίστα ως ύπαρξη άλλωστε.

Τσάμπα είναι οπότε απλά skip it. (βέβαια το rF2 έβγαλε παγωτατζίδικο βαν τα Χριστούγεννα, οπότε απλά γελάμε ε?)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 λεπτά, το μέλος liakjim έγραψε:

Πρωταπριλιάτικο αστείο είναι φυσικά, αλλά ακόμα κ έτσι δεν μπορώ να πω πως συνάδει με τον όλο χαρακτήρα του sim, όπως κ η πίστα ως ύπαρξη άλλωστε.

Τσάμπα είναι οπότε απλά skip it. (βέβαια το rF2 έβγαλε παγωτατζίδικο βαν τα Χριστούγεννα, οπότε απλά γελάμε ε?)

Οπως ειπε και ο @geovas77 πιο πισω, ειναι "χαμένο development time" που ειδικα σε αυτους που ειναι και λιγοι μετραει πολυ....

 

Link to comment
Share on other sites

Ωραία είναι η νέα πίστα. Επίσης το παιχνίδι δεν έχει βγει ακόμα στις κονσόλες και φαντάζομαι πως αύριο δε θα υπάρχει το UFO, οπότε δε βλέπω το πως μας επηρέασαν. Μας έδωσαν ένα νέο παιχνίδι με την 1.5, έκαναν και το χαβαλέ τους με το UFO αλλά και πάλι γκρινιάζουμε..

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Άσχετο, αλλά επιτέλους, κάπως, άρχισε να δουλεύει το plays.tv για εγγραφή. Μέχρι τώρα δούλευε μόνο στο FIFA (δεν ήξερα ότι γράφει και μια μέρα μου πέταξε βίντεο με ενεργοποιημένο mic όπου ακούγονται τα πάνταααα :hehe:). Γράφει live χωρίς κάποια πτώση στην απόδοση ακόμα και με την 5850 μου (δεν ξέρω βέβαια αν παίζει ρόλο), οπότε αν σας ενδιαφέρει κάτι τέτοιο δοκιμάστε το. 

 

 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Τόσα άτομα, τόσα threads, ξεχωριστή κατηγορία και ένας άνθρωπος δε βρέθηκε να μου πει πως λέγετε η νέα πίστα... :mellow:

3 hours ago, UltraB said:

Ποια πίστα είναι αυτή; Λέω να μπω μετά από μήνες να δω τι λέει το UFO :p

@astrolabos Λάβε μέτρα γατούλη! :p

Αφήστε, τη βρήκα!

Έγινε επεξεργασία από UltraB
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, UltraB said:

Τόσα άτομα, τόσα threads, ξεχωριστή κατηγορία και ένας άνθρωπος δε βρέθηκε να μου πει πως λέγετε η νέα πίστα... :mellow:

@astrolabos Λάβε μέτρα γατούλη! :p

Αφήστε, τη βρήκα!

Νομιζαμε οτι μας κανεις πλακα :p

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.