Jump to content



Assetto Corsa


racer

Recommended Posts

Καλησπέρα! Υπάρχει τρόπος να δω τις επιλογή για το ελατήριο κεντραρίσματος και στα windows 10 ώστε να έχω feedback? Έχω την g27.

 

Δε κατάλαβα και πολύ τι εννοείς αλλά και πάλι δύσκολα θα ήξερα την απάντηση :p Παιδιά κάποιος να βοηθήσει :)

Link to comment
Share on other sites

Τ μενου των ρυθμίσεων, όπως εμφανίζεται στη εικόνα στο προηγούμενο ποστ, στα Windows 10 δεν εμφανίζει όλες τις επιλογές όπως στα Windows 7..θελω να μάθω αν γίνεται να φτιάξει αυτό :)

Μια χαρά εμφανίζεται και στα windows 10 το μενου ρυθμίσεων μέσα από τον logitech profiler για την G27!

Υποπτεύομαι πως μάλλον δεν έχεις κατεβάσει και εγκαταστήσει τον logitech profiler (version 5.10 αν θυμάμαι καλά), αλλά το logitech gaming software που δεν έχει αυτό το μενού...

Link to comment
Share on other sites

Μη ξεχάσεις να βάλεις το turbo boost στο 100% (πατάς το 0 ) .

χαχαχα ημουν με το 60% ολη την ωρα...!!!

Αλλο μονοθεσιο με το 100%

Πολυ διαολος!!

Τεσπα 1:13:966 με πολλα νευρα απο τα σπινς!!!

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα ημουν με το 60% ολη την ωρα...!!!

Αλλο μονοθεσιο με το 100%

Πολυ διαολος!!

Τεσπα 1:13:966 με πολλα νευρα απο τα σπινς!!!

Βάλε full αεροτομες μπρος πίσω. Όταν νιώσεις άνετος, αφαίρεσε λίγο λίγο μέχρι εκεί που θα χάνεις χρόνο. Έγινε επεξεργασία από liakjim
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

χαχαχα ημουν με το 60% ολη την ωρα...!!!

Αλλο μονοθεσιο με το 100%

Πολυ διαολος!!

Τεσπα 1:13:966 με πολλα νευρα απο τα σπινς!!!

βάλε, 16αεροτομη πίσω, 70% τουρμπο και όταν κάνεις τον ίδιο χρόνο, άρχισε να ανεβάζεις το τουρμπο.Επίσης παίξε Μέχρι να μάθεις το αυτοκίνητο , με paddles και autoblip.μετα, δοκιμάζεις με ταχύτητες.αν παίζεις με το σεταπ μου, 1η δε βάζεις πουθενά.θα ανεβάσω βίντεο με hotlap πιο μετά.

μπράβο πάντως.ήδη κατέβασες 5 δευτερόλεπτα

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά εμφανίζεται και στα windows 10 το μενου ρυθμίσεων μέσα από τον logitech profiler για την G27!

Υποπτεύομαι πως μάλλον δεν έχεις κατεβάσει και εγκαταστήσει τον logitech profiler (version 5.10 αν θυμάμαι καλά), αλλά το logitech gaming software που δεν έχει αυτό το μενού...

Μέσα στο site εκτός από το gaming software 16.5 mb δεν βρίσκω κάτι άλλο αν έχεις κάποιο link.. Thanks

Link to comment
Share on other sites

Μέσα στο site εκτός από το gaming software 16.5 mb δεν βρίσκω κάτι άλλο αν έχεις κάποιο link.. Thanks

 

Οχι, αυτό που λες είναι το σωστό (lgs510_x64.exe για 64-bit version ή lgs510.exe για 32-bit version).

 

Κανονικά έπρεπε να έχεις το ίδιο μενου που σου έδειξε και ο Oxide Burnedbrain.

 

Δοκίμασε να κάνεις uninstall και να βάλεις την 32-bit version. κι ας έχεις windows 10 64-bit... Νομίζω αυτό είχα κάνει... Δε μπορώ να το επιβεβαιώσω γιατί πλέον δεν έxω g27.

Link to comment
Share on other sites

Αντε θα μπω να γραψω κανεναν γυρο!!Ποιος την χαρη μου.GoMaR και Λιακ να μου δινουν συμβουλες...Μπορει να εχουν δει κατι!! Οτι εχω φυσικο ταλεντο ποιος ξερει!!!

 

Θα βαλω και αυτο να κερδισω 2-3 δευτερολεπτα!!!

post-77588-0-51249300-1450431611_thumb.j

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Τι είναι το rd? Και ποιος είναι ο Θοδωρής να μας πεί? :) Έχω αγοράσει το asseto και το project και δεν μπορώ να παίξω τόσο καιρό..

 

Ok βρήκα τι είναι το rd. Θα δοκιμάσω για αρχή τους 32bit και βλέπουμε..

Έγινε επεξεργασία από Venisk
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.