Jump to content



Assetto Corsa


racer

Recommended Posts

Αλλαγές στα capital controls εξήγγειλε ο Χριστοδουλάκης

Χαλάρωση των περιορισμών στις διαδικτυακές συναλλαγές του εξωτερικού:

 

Μία από τις επτά αλλαγές που εξήγγειλε .

Link to comment
Share on other sites

Μη πιστεύεις λόγια άχρηστων.

Αν δεν δω επιτυχημένο μήνυμα από PayPal, θα κρατώ μικρό καλάθι.

Οι "άχρηστοι" είναι φερέφωνα των "εύχρηστων" η για να το πω αλλιώς this is the voice of the markets οπότε μόνο να το πιστέψω μπορώ.

Με άλλα λόγια .

Αν ήταν για το καλό του λαού σίγουρα δεν θα το πίστευα αλλά αφού πρόκειται για το καλό των αγορών το πιστεύω.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Οι "άχρηστοι" είναι φερέφωνα των "εύχρηστων" η για να το πω αλλιώς this is the voice of the markets οπότε μόνο να το πιστέψω μπορώ.

Με άλλα λόγια .

Αν ήταν για το καλό του λαού σίγουρα δεν θα το πίστευα αλλά αφού πρόκειται για το καλό των αγορών το πιστεύω.

το καλο του λαου ειναι να διοριζουμε στρατιες στο δημοσιο και οι υπολοιποι να υπερφορολογουμαστε για να συντιρουμε τους αχρηστους?

Link to comment
Share on other sites

Από τo facebook της Ferrari's , "Assetto Corsa welcomes Kimi Raikkonen - Ferrari Simulator Center - Milano"

 

Χορτοκοπτικό τό κανε ο "άχρηστος" νομίζω θέλει μαθήματα οδήγησης κλείσε του ένα 20 ήμερο ταχύρυθμα στο thelab .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ρε μην ψαρωνετε απο τετοια μαρκετιστικα "μικρα πιαδια ειμαστε?" :p αντι να ασχολουμαστε με καινουριο υλικο θα ασχολουμαστε με το ποτε εκλασε ο vastappen και ο hamilton

 

αν ψαξεις το νετ θα βρεις ενα καρο απο τετοιες π@@@ για ολα τα παιχνιδια

https://www.facebook.com/projectcarsgame/timeline

Link to comment
Share on other sites

Αλλαγές στα capital controls εξήγγειλε ο Χριστοδουλάκης

Χαλάρωση των περιορισμών στις διαδικτυακές συναλλαγές του εξωτερικού:

 

Μία από τις επτά αλλαγές που εξήγγειλε .

 

 

Μόλις πλήρωσα τον σερβερ του cup μεχρι το τέλος του έτους με paypal χωρίς το "κόλπο".

Φαίνεται οκ

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Σε ειδα στο εξελοφυλλο :). Εγω δυστυχως θα λειπω την Κυριακη και μάλλον δε θα προλαβω να ειμαι στις 21.00. Το κακό είναι πως υπάρχει και conflict με το greek gatherings εκείνη την ώρα... Λιγο που δοκιμασα πάντως έκανα 1.51.x με το NISMO (default setup παντα). Δεν ειναι καλός χρόνος, αλλα πιστευω χαλαρά πέφτει στο 1.50. Με το WR στο 1.46 δε νομιζω να είχα και πολλές ελπίδες για κάτι καλό πάντως...

Link to comment
Share on other sites

Δεν δοκιμασα hotlap ακομα,γιατι ηθελα να προσπαθησω να στρωσω λιγο setup και να ειμαι σταθερος.

Σε 96% grip με medium γυρναω σταθερα γυρω στο 1:52-52,5,με τον καλυτερο γυρο να τον εχω κανει με λαστιχα στο 97,αυριο θα δοκιμασω να δω τι θα πιασουμε,παντως,στο φρενο ειναι πολυ ασταθες το αμαξι,ακομα και που το εστρωσα λιγο στο setup,θελει προσοχη.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.