Jump to content



Assetto Corsa


racer

Recommended Posts

@

Η πίστα είναι η Adelaide!

Σωστός!!! Τρελή ταχύτητα στην απάντηση! Για το δώρο θα επικοινωνήσει η γραμματέας μου [emoji12]

@,

Ετρεξα κανα 40λεπτο.Πρωτη φορα πιστα πρωτη φορα αμαξι.

1.43.033

αλλα κατεβαινει αρκετα ακομα.

Παω να μαθω την πιστα [emoji14]

edit: 1.42.196

Ωραίος! Εγώ σε 4 γύρους έκανα 1:45. Πώς σου φάνηκαν πίστα-audi?
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

η πιστα ειναι σπασιμο νευρων.
Δε μπορω να καταλαβω αν το πατημα στο κερμπ πρεπει να αλλαζει τοσο η συμπεριφορα στο αμαξι.
σου αλλαζει λωριδα και σου κοβει και ταχυτητα.

Το αμαξι ικανοποιητικο.Δε ξερω απο τετοιας κατηγοριας αμαξιας.Παντως οδηγειται αψογα.


Τωρα που δοκιμασα παλι.
Πεφτει στο 1.41.χχχ με σεταπ και αν εισαι τυχερος στις γραμμες σου :p

Link to comment
Share on other sites

Κάθε πίστα μπορεί να έχει διαφορετικά είδη κερμπ, ακόμα και μέσα στο ίδιο layout, δηλαδή μερικά να είναι χαμηλά και να πατιούντε χωρίς επιπτώσεις και άλλα ψηλά και να σε πετάνε, κυρίως για να αποφεύγεται το corner cutting. Εμένα μου άρεσε γιατί μοιάζει με μίξη circuit και street course, και επίσης γιατί είναι (σε μένα) άγνωστη και μια ευχάριστη αλλαγή από τις εξαιρετικές μεν χιλιοτρεγμένες δε spa κλπ. Ώντας μοντ βέβαια θα υπάρχει πάντα η αμφιβολία της σωστής απεικόνισης...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1.41.6χχ

Δε παιζω αλλο κουραστηκα :p

Δοκίμασε στο server να δεις τι γίνεται, μπαίνει η έκανα καμιά  πατάτα .

Είναι με το bmw λόγω των αποτελεσμάτων από τα exit poles :p  η ψηφοφορία τελειώνει στις 13.00 ώρα Ελλάδος .

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε στο server να δεις τι γίνεται, μπαίνει η έκανα καμιά  πατάτα .

Είναι με το bmw λόγω των αποτελεσμάτων από τα exit poles :p  η ψηφοφορία τελειώνει στις 13.00 ώρα Ελλάδος .

 

 

:p

post-30865-0-87651500-1441186104_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Φτου πρέπει να βάλω nissan, τώρα το είδα τελείωσε η ψηφοφορία με νικητή το νισάν αν κι έχω την εντύπωση πως στρατολογήθηκαν και άλλες συσκευές για την ψηφοφορία ,α ρε Ελλαδάρα ! ;)

Link to comment
Share on other sites

πφφφ δε το επιασες...

την στιγμη που μπηκα στον σερβερ σημαινει οτι ολα λειτουργουν σωστα.

Απλα τον πειραξα λιγακι.

Πφφφ το φαντάστηκα, αφού ξέρω ότι είσαι πειραχτήρι, τι ρώτησα... :tongueout:

Φτου πρέπει να βάλω nissan, τώρα το είδα τελείωσε η ψηφοφορία με νικητή το νισάν αν κι έχω την εντύπωση πως στρατολογήθηκαν και άλλες συσκευές για την ψηφοφορία ,α ρε Ελλαδάρα ! ;)

Αυτό εδώ:  ;)  που έβαλες στο τέλος δημιουργεί πολλές υποψίες για το ποιος έβαλε "τα μέσα"...

 

Οι μόνοι τίμιοι είναι αυτοί που ψηφίσαν το Zonta γι' αυτό και απαιτώ να ακυρωθούν οι άλλες δύο υποψηφιότητες! (αν το κάνεις θα τρακάρω κατά λάθος τον Άκη) ;)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Αυτό εδώ: ;) που έβαλες στο τέλος δημιουργεί πολλές υποψίες για το ποιος έβαλε "τα μέσα"...

 

ΧΑΧΑΧΑ Nαι, θα καθόμουν να περάσω τις bmw στο σέρβερ αν υπήρχε θέμα δόλου από την πλευρά μου ? :p:D

Ζonta??? :p

Επειδή τέτοιο αυτοκίνητο δεν υπάρχει πάμε σε νισάν :p:D

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Φτου πρέπει να βάλω nissan, τώρα το είδα τελείωσε η ψηφοφορία με νικητή το νισάν αν κι έχω την εντύπωση πως στρατολογήθηκαν και άλλες συσκευές για την ψηφοφορία ,α ρε Ελλαδάρα ! ;)

[emoji9]
Link to comment
Share on other sites

Φτου πρέπει να βάλω nissan, τώρα το είδα τελείωσε η ψηφοφορία με νικητή το νισάν αν κι έχω την εντύπωση πως στρατολογήθηκαν και άλλες συσκευές για την ψηφοφορία ,α ρε Ελλαδάρα ! ;)

το επομενο poll θα το κανω εγω για να βγει bmw :hehe:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mια παράκληση, όσοι έχουν το gt3CupV1.2.2 μπορούν να δοκιμάσουν τον server (δώστε μόνο 2013 στο search)

 

Όσοι θέλουν το mod gt3CupV1.2.2 να με ειδοποιήσουν με pm.

 

 

Όσοι δοκιμάσουν ας πούνε αν είχανε πρόβλημα.

 

DORSCH GT3 Cup

  • Original data
  • Physics tested and improved from real GT3 drivers
  • Templates included
  • Skinpack will follow shortly
  • 100% selfmade – no conversion!
Έγινε επεξεργασία από mad_dog
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.