Jump to content



Assetto Corsa


racer

Recommended Posts

Άκη είμαι από κινητό τον ρώτησα για το timing ,( ms αντί για fps και τις περίεργες τιμές που δίνει ) , είπε δεν μπορεί να βρει άλλο τρόπο για να χτυπήσει το ASUS bug και για επιλογή ελαστικών σε multi , είπε θα το δει. Τα σημαντικά αυτά.

Έγινε επεξεργασία από liakjim
Link to comment
Share on other sites

To έχετε δει αυτό? Φαίνεται ενδιαφέρον.

 

http://www.assettocorsa.net/forum/index.php?threads/beta-sign-up-for-raceme-ios-ac-multi-player-network.21353/

https://raceme.io/beta/about

 

What is raceme.io?

Raceme.io is a new multiplayer network being built for Assetto Corsa. Its goal is to bring the social features and ease of Xbox Live and the cleanliness and competitiveness of iRacing together. Features will include race results, driver rankings, player feedback, matchmaking, custom servers, and many more.

Έγινε επεξεργασία από liakjim
Link to comment
Share on other sites

@akis_z80 , χάρις σε εμένα χαχαχαχα

 

Τον ρώτησαν 3-4 φορές κατά τη διάρκεια του stream για αυτό και ή δεν το έβλεπε ή το απέφευγε αλλά στο τέλος απάντησε σε έναν Leonardo :p

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορούμε να δούμε το chat. Του το ζήτησα 10 λεπτά στο chat, πριν ακόμα αρχίσει το streaming. 

 

A επίσης , ανέμενε τουλάχιστον 100KG έρμα από εδώ και πέρα :p

 

Επίσης :

 

Έγινε επεξεργασία από liakjim
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πάμε μ@ρή ομάδα :

 

11240476_10204641884440999_7254549362751

 

ρε jim δεν του έλεγες του μάστορα 

ότι υπάρχουν και άλλες ήπειροι εκτός της Ευρώπης ?

Αμερική ας πούμε 

έχουν και κι πίστες αγώνων 

δεν γίνετε το εργαλείο του να περάσει τον ωκεανό ?

λέω 'γώ τώρα 

Link to comment
Share on other sites

Αμερική? πφφφφφ (άντε η Laguna είναι απίστευτη).

 

Και το Mid Ohio είναι πολύ καλό όπως και τα Sebring, Watkins Glen, Sonoma, Lime Rock, COTA (το τελευταίο δεν το έχω παίξει κάπου). 

Link to comment
Share on other sites

Αμερική? πφφφφφ (άντε η Laguna είναι απίστευτη).

 

Brands Hatch!!! Όλα τα λεφτά.

 

H laguna seca είνα must πίστα σε ένα racing game, πόσο μάλλον σε ένα καθαρό sim κατ εμέ οπότε ευελπιστώ κάποια στιγμή να τη βάλουν.

Link to comment
Share on other sites

Κατά τη γνώμη μου με σειρά προτίμησης από αμερικάνικες πίστες που έχω τρέξει σε άλλα Sims και κυρίως σε ιRacing(laserscanned),  θα ήθελα να δώ για το Asseto , Mid Ohio (Must Have - 3 Configs), Sebring (Must Have), Watkins Glen (3 Configs), Sonoma Raceway (4! Configs) , Road Atlanta (3 Configs), Laguna Seca (1 Config).

 

Γενικά υπάρχουν καταπληκτικές πίστες στις ΗΠΑ για να μην πιάσουμε τις Oval με Road Course τύπου Indianapolis, Charlotte κλπ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.