Jump to content



Assetto Corsa


racer

Recommended Posts

Γραφτο και στειλτο σε video την επομενη. Τι παει να πει rsr or it didnt happen;

μιας και αναφέρθηκε πάλι, με τον Δημήτρη έληξε η παρεξήγηση..κρατήσαμε λίγο μούτρα :p τα είπαμε και Όλα καλά.Είμαστε μεγάλοι άνθρωποι και δεν θα αφήσουμε ένα παιχνίδι να μας χαλάσει το καλό κλίμα μεταξύ μας:)

edit: Πως πήγε ο αγώνας;;; Είμαι Εκτός Αθηνών και μόνο με 2G στο κινητό

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ενας αγώνας που πρέπει να ξεχάσω.

 

Καταρχάς η πίστα είναι βαριά και παρόλο που μείωσα γραφικά, τα frames έπεφταν στα 30...

 

1. Το quali δεν μου έκατσε.

2. Στον 2ο γύρο, ένας το έχασε στα φρένα και για να τον αποφύγω είχα το νου μου εκεί και έπεσα σαν μ@λάκας σε κάποιον στα δεξιά μου. Δεν τον είδα ποτέ.

3. Επίσης κατάφερα και είχα 2 kerbs of death. Είμαι σχεδόν σίγουρος από τα frame drops.

 
Μάλλον 19ος. Δεν πειράζει.

με τον Δημήτρη έληξε η παρεξήγηση


Ποια παρεξήγηση? :) Έτσι κ αλλιώς , τώρα πρέπει να πάει για το 1:34 ;):p

Έγινε επεξεργασία από liakjim
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Custom δηλαδή σε μορφή python για το παιχνίδι ή κάτι άλλο;

Ρωτάω γιατί μπορεί να χρησιμοποιηθεί και στο δικό μας cup αν συνεχιστούν τα live streams.

python καθαρά. Δεν ξέρω αν μπορεί να χρησιμοποιηθεί το συγκεκριμένο αλλού, αλλά μπορούμε να πάρουμε ιδέες :)

 

 

Το δικό μου race ήταν αρκετά καλό. Qual 7ος. Στην αρχή του αγώνα ήμουν ψαρωμένος και πολύ προσεκτικός ώστε να μην κόψω πουθενά δρόμο (τα reports καραδοκούν :p). Παρόλα αυτά τσίμπησα μια θέση πριν τη πρώτη στροφή. Στη συνέχεια είχα 30 γύρους μάχη με το μπροστινό μου Tobias. Στο τέλος τον πίεσα λίγο παραπάνω, έκανε ένα λαθάκι στην έξοδο της προτελευταίας στροφής και τον πέρασα στο τελευταίο s.

 

Tην επόμενη εβδομάδα το μενού έχει Imola.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει και το tv overlay απο την f1 για την καταταξη

δε δουλεύει καλά ακόμα, δηλαδή έχει κάποια θέματα alignment και αν πας σε multi εμένα μου crashαρει... Έγινε επεξεργασία από D_Angelos
Link to comment
Share on other sites

11537603_10153338189054871_8266057203257

11416396_10153338188944871_8315602543707

νομιζω μας δουλευει η Logitech μας πασαρει το χειροτερο για pc?...

και το καλυτερο κοστιζει 100 παραπανω απο την g27 και χωρις shifter μαζι......

Έγινε επεξεργασία από airfathaaaaa
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.