Jump to content



Assetto Corsa


racer

Recommended Posts

Από τις ημερομηνίες των files μέσα στα folders των αυτοκινήτων. Η ζ4 έχει σημερινό data.acd.

Πάντως χθες που δοκίμασα την Ζ4 στην Silvestone-inti , έκανα 1:03:300 δλδ σχεδόν τον ίδιο χρόνο με το PB μου. Δεν κατάλαβα διαφορές.

Επίσης όσοι θέλουν να τρέξουν σε mod πίστα ή με mod αμάξι και μέχρι οι modders να κάνουν update για την 1.0.9. , πηγαίντε εδώ :

.\Steam\SteamApps\common\assettocorsa\system\cfg\assetto_corsa.ini

κάντε αυτό

[ASSETTO_CORSA]

SLEEP_TIME=-1

WARNINGS_AS_ERRORS=0

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα έχω θεματακια . Αν παίζω ώρα ακόμα κ μόνος μου , ο ήχος αρχίζει κ χαλάει . Εχει αναφερθεί κ στο επίσημο forum απο αρκετούς . Λογικα κάτι με το FMOD. Στο σχετικό διάγραμμα έχω ταυτόχρονα με το φαινόμενο μη ομαλή καμπύλη .

Link to comment
Share on other sites

Fuzion ωραίο το video, εάν παίζεις σε single screen κοίτα λίγο το fov σου γιατί είναι πολύ wide. Ενδεικτικά σου λέω ότι παίζω σε 27" single screen 2560χ1440 με την οθόνη πίσω από το τιμόνι σε απόσταση περίπου 45 εκατοστά από εμένα και έχω fov 35. Θα σου φανεί λίγο περιέργο στην αρχή αλλά επέμεινε λίγο και οι χρόνοι σου θα πέσουν αισθητά.

Έγινε επεξεργασία από geovas77
Link to comment
Share on other sites

οοοοκ.... αλλα παιζω με την εξω καμερα :ρρρρρ μονο για πλακα με την μεσα δε το μπορω οταν προσπαθω για χρονο.

μια ερωτηση απο περιεργεια γενικα, κανετε καλυτερους χρονους με τη μεσα καμερα? εχει συγκρινει κανεις?

Link to comment
Share on other sites

:/.. οχι ρε τι να τρολαρω. εχω την g27 και καμερα εξω. καταλαβαινω την εννοια σιμ με τη μεσα αλλα μ αρεσει η εξω οταν παιζω. και γιατι εχεις καλυτερη αισθηση του αυτοκινητου με την μεσα αληθεια? με την εξω βλεπεις τα παντα που παταει που βρισκεται κλπ.

τελοσπαντων το αναλυσαμε :p μη βαρατε αλλο:hang2:

edit επειδη με προβληματισατε θα αφιερωσω καποιες ωρες με τη μεσα να προσπαθησω για χρονο. [MENTION=24520]geovas77[/MENTION] θα μειωσω και το fov να δω. ειμαι σε 24" , 35 καλα θα ειναι η να ξεκινησω με κατι αλλο?

Έγινε επεξεργασία από fuz10n
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.