Jump to content



Assetto Corsa


racer

Recommended Posts

Από το φατσοβιβλίο :

Today we show you the enhancement provided by the new post-processing effects: enabling this feature, players can select 6 different presets, and they are free to create one or more customized post-processing presets, changing the values for lens flare, godrays, heat shimmering, tone mapping, glare, exposure, depth of field, chromatic aberration, vignetting, lens distorsion, color and saturation. The picture below shows the differences between the presets provided starting from next release of the game.

post-15353-1416078886,8684_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

οσοι εχετε δει αυτο το βιντεο

(για οσους δεν το εχουν δει μιλαω για την φαση στο 2.10 2.20)

υπαρχει περιπτωση να δουμε σε αυτο το παιχνιδι random failures κτλ κτλ? βασικα υπαρχει μηπως το υποβαθρο για αυτο το πραγμα?

Link to comment
Share on other sites

οσοι εχετε δει αυτο το βιντεο

(για οσους δεν το εχουν δει μιλαω για την φαση στο 2.10 2.20)

υπαρχει περιπτωση να δουμε σε αυτο το παιχνιδι random failures κτλ κτλ? βασικα υπαρχει μηπως το υποβαθρο για αυτο το πραγμα?

Wow! τι ήταν αυτό το πράγμα:blink:? Κόντεψε να βγει η ρόδα, ή μου φάνηκε?

Link to comment
Share on other sites

Wow! τι ήταν αυτό το πράγμα:blink:? Κόντεψε να βγει η ρόδα, ή μου φάνηκε?

8UGyHuh.jpg:haha: εγω απορω πως καταφερε και μπηκε ξανα στην θεση της και καταφερε με τοσο καμπερ να κρατηθει και να επιταχυνει κιολας:crazy::haha:

Link to comment
Share on other sites

οσοι εχετε δει αυτο το βιντεο

(για οσους δεν το εχουν δει μιλαω για την φαση στο 2.10 2.20)

υπαρχει περιπτωση να δουμε σε αυτο το παιχνιδι random failures κτλ κτλ? βασικα υπαρχει μηπως το υποβαθρο για αυτο το πραγμα?

Καλα,αυτο ειναι κατασκευαστικο ελάττωμα ουτως η αλλος,δεν νομιζω να γινεται κανονικα.

Link to comment
Share on other sites

Μία βοήθεια...σε formula abarth πως κάνουμε σωστή εκκίνηση; Σε νεκρά πατάω τέρμα γκάζι και μετά όταν αλλάζω ταχύτητα αργεί να επιταχύνει και με περνάνε...

1.52.782 έκανα πριν λίγο στην Monza (νέος :p)

Link to comment
Share on other sites

Game Assetto Corsa 39 minutes ago

and so it begins!:jump:

εμενα παντως μου φαινεται περιεργο να το δωσουν ετσι απλα χωρις να φωναξουν την φιλαρμονικη της ιταλιας πρωτα.Ουτε επισημες ημερομηνιες εχουν δωσει

μακαρι! αλλα ξερω γω :hm:

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

εμενα παντως μου φαινεται περιεργο να το δωσουν ετσι απλα χωρις να φωναξουν την φιλαρμονικη της ιταλιας πρωτα.Ουτε επισημες ημερομηνιες εχουν δωσει

μακαρι! αλλα ξερω γω :hm:

αφου ανανεωθηκε το steamdb τι αλλο μπορει να ειναι? σιγουρα ειναι Update εκτως και αμα το βαφτησουν pre release για να δουν τα bugs

Link to comment
Share on other sites

αφου ανανεωθηκε το steamdb τι αλλο μπορει να ειναι? σιγουρα ειναι Update εκτως και αμα το βαφτησουν pre release για να δουν τα bugs

Κάτι τέτοιο είναι και το ονομάζουν Release Candidate :jump:

Link to comment
Share on other sites

Μία βοήθεια...σε formula abarth πως κάνουμε σωστή εκκίνηση; Σε νεκρά πατάω τέρμα γκάζι και μετά όταν αλλάζω ταχύτητα αργεί να επιταχύνει και με περνάνε...

1.52.782 έκανα πριν λίγο στην Monza (νέος :p)

Μήπως έχεις ανοιχτό traction control και σε κόβει; Αν δε φταίει αυτό, κόντυνε την 1η ταχύτητα για να πετάγεται καλά στην εκκίνηση!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.