Jump to content



Assetto Corsa


racer

Recommended Posts

τι εγινε με το update ρε παιδια? :zzz:

αυτοι ηταν τυπικοι, σχεδον καθε δευτερη παρασκευη ειχαμε την ενημερωση και 2,3μερες πριν ειχε ακουστει τι θα περιεχει

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

τι εγινε με το update ρε παιδια? :zzz:

αυτοι ηταν τυπικοι, σχεδον καθε δευτερη παρασκευη ειχαμε την ενημερωση και 2,3μερες πριν ειχε ακουστει τι θα περιεχει

Ε καλά μην πέσουμε να τους πάρουμε και το κεφάλι.

Είχαν πεί εδώ και καιρό ότι το επόμενο update θα είναι στα μέσα Ιανουαρίου.

Περίοδος γιορτών ήταν, δικαιούνταν να χαλαρώσουν λίγο και αυτοί!

Link to comment
Share on other sites

Hello and happy new year to everybody!

We are getting back to full activity after the holidays and we are working hard to prepare the next update that will go live on next Friday 17th. Our top priority and objective at the moment is to optimise the AI and have it working at least on some special events.

We would like to thank everybody for their support and looking forward for an exciting 2014!

Link to comment
Share on other sites

Kαλη χρονια σε ολους σας.Εχω φτιαξει το F1simgames.Εχω αρκετο υλικο απο skins και add-ons για εξομοιωτες οδηγησης οπως Asseto Corsa , F1 2013 , rFactor κ.τ.λ.Μπορειτε να τα κατεβασετε απο το site αν σας αρεσουν.

Ευχαριστω πολυ και καλη χρονια σε ολους!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερες στη παρεα

οσοι το εχετε κατεβασει μπορειτε να μου δωσετε μερικες πληροφοριες μιας και demo δεν υπαρχει προς το παρων.

το τιμονι in game στριβει 720 μοιρες ? και αντιστοιχα 720 στη τιμονιερα ?

ποσο σχεση εχει το ac με το nkpro στο χειρισμο?

απο τα σιμς που εχω δοκιμασει μεχρι στιγμης μονο το live for speed και το iracing μου εδωσε το σωστο feedback που αναζητουσα γιαυτο ειμαι λιγο "περιεργος"

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Το τιμόνι in game έχει επιλογή και για πάνω από 900 μοίρες. Όσο θέλεις το ορίζεις.

Άλλα αυτοκίνητα έχει το nKpro, άλλα το AC, αλλά και τα 2 προσωπικά τα θεωρώ κορυφαία.

Σε σχέση με LFS και iRacing δε σου άρεσε το nKpro;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.