Jump to content



USB sticks


paris

Recommended Posts

Δεν ειπα γιατι δε με ρωτησε καποιος.

Δεν ειναι αυτο το θεμα του θρεντ.

Εσυ σαν χρηστης δε λεει κατι να δοκιμασεις δισκους. Η αντοχη στο χρονο, η αξιοπιστια, το ονομα παιζουν ρολο. Και βεβαια τα χρονια της εγγυησης.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply
Δε ψαχνω να παρω ssd φιλε μου, πηρα προσφατα, αλλα σοβαρα ειχες την εντπυπωση οτι ενας ssd που πηρες στα 45€ ειναι ο ποιοτικοτερος της βιομηχανιας?

Εμένα μια χαρά δουλεύει 5 μήνες τώρα. Ενώ ο δικός σου ο ποιοτικός!!

http://www.thelab.gr/skliroi-diskoi-elegktes-kai-optikes-syskeyes/ssd-pou-kapoies-fores-eksafanizetai-116244.html

Link to comment
Share on other sites

Και φυσικά το κατέστρεψες. Τέτοιες βλακείες γίνονται και μετά χάνουμε σιγά σιγά εργαλεία που μόνο χρήσιμα είναι. Η τροποποίηση δημοσίευσης υπάρχει για να διορθώνουμε ελλείψεις/λάθη και όχι ολόκληρες δημοσιεύσεις. Εάν το κάναμε όλοι αυτό τότε το φόρουμ θα γέμιζε ασυνάρτητα νήματα. Για να σε γλιτώσω από τον κόπο των ερωτήσεων θα σου πω ότι έχω αφήσει δημοσιεύσεις μου στην θέση τους και ας μην είμαι ιδιαίτερα περήφανος γι' αυτές (μερικές από αυτές μπορείς και να τις βρεις στο παρόν νήμα)...

Link to comment
Share on other sites

Και γώ τώρα θα μείνω με την απορία ποιος είναι αυτός ο γ@μ@τος SSD που δεν μπορώ να έχω :p

Πάντως και ο plextor-ας μου με 5ετή εγγύηση είναι και μέχρι στιγμής δεν μου έχει δημιουργήσει πρόβλημα :p

Υ.Γ. Ελπίζω να μην είναι ο Intel 330 128GB γιατί και αυτόν τον έχω και από θέμα επιδόσεων δεν είναι ότι καλύτερο. Βέβαια στο laptop που κατέληξε αποδίδει μια χαρά πάνω σε SATA2 υποδοχή.

Link to comment
Share on other sites

Και γώ τώρα θα μείνω με την απορία ποιος είναι αυτός ο γ@μ@τος SSD που δεν μπορώ να έχω :p

Πάντως και ο plextor-ας μου με 5ετή εγγύηση είναι και μέχρι στιγμής δεν μου έχει δημιουργήσει πρόβλημα :p

Υ.Γ. Ελπίζω να μην είναι ο Intel 330 128GB γιατί και αυτόν τον έχω και από θέμα επιδόσεων δεν είναι ότι καλύτερο. Βέβαια στο laptop που κατέληξε αποδίδει μια χαρά πάνω σε SATA2 υποδοχή.

Δες το Ποστ #44 που έκανα και ακολούθα το λινκ! Αυτός πρέπει να είναι.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειχα τι να κανω πρωινιατικα και ξαναγυρισα τα μυνηματα του στα αρχικα.

Να ζησουμε να τον θυμομαστε...

Zωη σε λογου σας αλλα δε πεθανα...

Γιατι αλλαξες το τιτλο του thread και με βριζεις?

Link to comment
Share on other sites

Σε παραπέμπω στην δημοσίευση #47 του παρόντος και θα καταλάβεις γιατί σε "βρίζει" (αν και δεν σε έβρισε...).

Εσενα αν σε πουν τρολ δε θα σε βριζουν?

Η δημοσιευση 47 δεν εχει σχεση και αφορα κατοπινη εξελιξη.

Το θεμα ξεκινησε οταν ενας τυπακος με εβρισε και δε μου επετραπη να απαντησω. Κατοπιν τουτου βαφτιστηκα "τρολ" μετα απο 2 χρονια στο φορουμ, για να μη στενοχωρηθει ο τυπακος...

Link to comment
Share on other sites

Εσενα αν σε πουν τρολ δε θα σε βριζουν?

Προσωπικά δεν με νοιάζει τί λέει ή τί σκέπτεται ο καθένας για μένα εδώ μέσα. Από εκεί και μετά σε μια τέτοια περίπτωση θα κοιτούσα εάν όντως τρολάρω. Εάν δεν τρολάρω θα προσπεράσω την δημοσίευση περί τρολ γιατί, προφανώς, δεν θα ήθελα να χαλάσω το θέμα μου για λαλακίες. Στην τελική, εάν συνεχίζονταν οι προκλητικές δημοσιεύσεις, θα ζητούσα από τους διαχειριστές να παρέμβουν.

Η δημοσιευση 47 δεν εχει σχεση και αφορα κατοπινη εξελιξη.

Το θεμα ξεκινησε οταν ενας τυπακος με εβρισε και δε μου επετραπη να απαντησω. Κατοπιν τουτου βαφτιστηκα "τρολ" μετα απο 2 χρονια στο φορουμ, για να μη στενοχωρηθει ο τυπακος...

Δεν σου επετράπη να απαντήσεις για να μην γίνει το θέμα ...τάνα. Ο διαχειριστής ΔΕΝ σε έβρισε, απλώς παρενέβη για να διορθώσει τα πράγματα λόγω των όσων αναφέρει η δημοσίευση #47. Δεν μπορεί να διαγράφεις/τροποποιείς δημοσιεύσεις σε τέτοιο βαθμό που να μένουν τα θέματα κατακρεουργημένα. Στην θέση του βέβαια θα έβαζα περισσότερες ημέρες ban για τέτοιο παράπτωμα. Έχει τύχει σε φόρουμ να ψάχνουν να κάνουν επαναφορά από backup επειδή κάποιος χρήστης τροποποίησε ΟΛΕΣ του τις δημοσιεύσεις.

Εν τέλει, όμως, παραδέξου ότι αυτό που έκανες με τις δημοσιεύσεις σου μόνο ένα τρολ θα το έκανε... Δεν λέω ότι είσαι τρολ αλλά ότι συμπεριφέρθηκες σαν τρολ. :)

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=19448]paris[/MENTION]

To αυτο..

Με την συμπεριφορά σου αυτή, μην περιμένεις άλλη αντιμετώπιση.

και το αυτο..

Εν τέλει, όμως, παραδέξου ότι αυτό που έκανες με τις δημοσιεύσεις σου μόνο ένα τρολ θα το έκανε... Δεν λέω ότι είσαι τρολ αλλά ότι συμπεριφέρθηκες σαν τρολ. :)

Σου εγιναν και συστασεις απο αλλον mod μεσω pm (πριν 3-4 μερες ..καπου εκει) αλλα με το "καλημερα" χαλας το θεμα με το πως και το γιατι.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.