Jump to content



Unigine Valley results


Recommended Posts

Ειμαι στο γραφειο δεν εχω σημα.Κοιτα χτες εκει που βλεπεις στα ρολογια ημουν με ρευμα 1187 αν 8υμαμαι καλα παραπανω δεν δοκιμασα να δωσω για να δω αν 8α με αφησει να ανεβω στα ρολογια οι μνημες ομως σιγουρα πανε και αλλο ο πυρηνας δεν ξερω.Παντος με αυτα τα ρολογια ειδα μεχρι 72 βα8μους με aircodition παντα :p Για πες καμια ιδεα

Θα σε παρω later... το απογευματακι! θα μπουμε με teαmviewer και θα bencharw εγω για σενα να τελειωνουμε :hehe: !

Απο το εξοχικο μου θα σου δώσω καλο score, trust me! Αλλιως πρεπει να ειμαι εκει για να βλεπω τι κανεις....που ειναι δυσκολο!

Link to comment
Share on other sites

Θα σε παρω later... το απογευματακι! θα μπουμε με teαmviewer και θα bencharw εγω για σενα να τελειωνουμε :hehe: !

Απο το εξοχικο μου θα σου δώσω καλο score, trust me! Αλλιως πρεπει να ειμαι εκει για να βλεπω τι κανεις....που ειναι δυσκολο!

αχαχαχαχα οκ μεσα!θα το ζησω και το bench μεσο teamviewer:spell:

Link to comment
Share on other sites

Ρε απατη παλι τα ιδια ;

Εδω στο thelab εισαι ο πρωτος και ο καλυτερος αλλα μην κανεις κανα registration εξω για θα φας πολυ γιαουρτι.

Του Χρησταρα ακομα περιμενουμε το approve απο τα αγγλακια.

Kαλα παρε ενα σκορακι χαλαρο απο αρχειο στο heaven 2η θεση και παρε απο το χερακι την κουτσαβλη να κλαψετε παρεα! :hehe::p

Unigine Heaven 4 - Overclockers UK Forums

Link to comment
Share on other sites

Kαλα παρε ενα σκορακι χαλαρο απο αρχειο στο heaven 2η θεση και παρε απο το χερακι την κουτσαβλη να κλαψετε παρεα! :hehe::p

Unigine Heaven 4 - Overclockers UK Forums

EΥΓΕ Χρηστακο!!!!:whistling:whistling:ph34r::ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Kαλα παρε ενα σκορακι χαλαρο απο αρχειο στο heaven 2η θεση και παρε απο το χερακι την κουτσαβλη να κλαψετε παρεα! :hehe::p

Unigine Heaven 4 - Overclockers UK Forums

Ευγε Χρησταρα :T:

Διπλα στο valley Overclockers UK Forums - View Single Post - **Official Heaven Vally Leaderboard** καταλαβες γιατι εφαγες πορτα ή οχι ;

Link to comment
Share on other sites

Ευγε Χρησταρα :T:

Διπλα στο valley Overclockers UK Forums - View Single Post - **Official Heaven Vally Leaderboard** καταλαβες γιατι εφαγες πορτα ή οχι ;

Μηπως γιατι κοιμαται ο mod και δεν εχει ενημερωσει τη λιστα με το δικο μου και καμια 10αρια αλλα απο κατω? :hehe:

Αγαπητε κηπουρε του Mega οσο και να σκαψεις παντα η 780 σου κουτση καρτα θα ειναι... Απορω δηλ. και με την κουτσομνημη πως παιζεις surround! Aλλα ξεχασα μπροστα στην βουβουζελο-7970, ακομα και η αναπηρη 780 με πατεριτσα και μπουκαλα οξυγονου θα σου φαινεται Μονικα Μπελουτσι! :hehe: :daisy:

Link to comment
Share on other sites

Μηπως γιατι κοιμαται ο mod και δεν εχει ενημερωσει τη λιστα με το δικο μου και καμια 10αρια αλλα απο κατω? :hehe:

Αγαπητε κηπουρε του Mega οσο και να σκαψεις παντα η 780 σου κουτση καρτα θα ειναι... Απορω δηλ. και με την κουτσομνημη πως παιζεις surround! Aλλα ξεχασα μπροστα στην βουβουζελο-7970, ακομα και η αναπηρη 780 με πατεριτσα και μπουκαλα οξυγονου θα σου φαινεται Μονικα Μπελουτσι! :hehe: :daisy:

:hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ Ορεστη εγω, σε υπερασπιζομαι, αλλα βλεπω οτι απο τοτε που πηρες τον Τιτανα εχεις ξεφυγει τελειως ομως :wall:

ΈΡΧΕΤΑΙ ΤΟ ΩΡΑΙΟ!!!! ΚΡΑΤΑ ΑΝΑΣΕΣ!!!! και ανοιξε το τηλ!

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=2962]zpaf[/MENTION] πρεπει να φαινονται και τα ρολογια ? ή οπως ειναι το 84,1fps ?

Εκανα account, o sebastianthelab ειμαι εκει...

αλλα περιμενω να το κανει active ο admin εκει!

Έγινε επεξεργασία από sebastian
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.