Jump to content



Επιλογή psu 850


Xanthiotis

Recommended Posts

:help1:Εχω ενα 650w corsair το κιτρινο.Επειδη εχω αρκετα parts απο τον προηγουμενο υπολογιστη,τα οποια θα τα βαλω συντομα στο τοπικ πωλησεις,ειχα αποφασισει εξ αρχης να παρω καρτα γραφικων με τα χρηματα αυτα.Επειδη ομως με το παραπανω psu ειμαι οριακα λεω να παω σε ενα 850αρι της corsair.Ποιο προτεινετε απο την corsair.

Link to comment
Share on other sites

:help1:Εχω ενα 650w corsair το κιτρινο.Επειδη εχω αρκετα parts απο τον προηγουμενο υπολογιστη,τα οποια θα τα βαλω συντομα στο τοπικ πωλησεις,ειχα αποφασισει εξ αρχης να παρω καρτα γραφικων με τα χρηματα αυτα.Επειδη ομως με το παραπανω psu ειμαι οριακα λεω να παω σε ενα 850αρι της corsair.Ποιο προτεινετε απο την corsair.

τι σύστημα έχεις και τ κάρτα θες να πάρεις; μπορεί να είσαι οκ και με το 600άρι που έχεις και χωρίς να είσαι οριακά.

Link to comment
Share on other sites

:help1:Εχω ενα 650w corsair το κιτρινο.Επειδη εχω αρκετα parts απο τον προηγουμενο υπολογιστη,τα οποια θα τα βαλω συντομα στο τοπικ πωλησεις,ειχα αποφασισει εξ αρχης να παρω καρτα γραφικων με τα χρηματα αυτα.Επειδη ομως με το παραπανω psu ειμαι οριακα λεω να παω σε ενα 850αρι της corsair.Ποιο προτεινετε απο την corsair.

Όποια κάρτα και να θελήσεις να βάλεις είσαι εντελώς άνετος. Επίσης είσαι άνετα και για crossfire/sli αν όχι όλων, σίγουρα των περισσότερων καρτών.

Link to comment
Share on other sites

Εχω ενημερωσει την υπογραφη μου με το συστημα που εχω.Λεω να παρω την 7850 ,στα 250 ευρω δηλαδη περιπου και σε επιδοσεις παραπλησιες της παραπανω καρτας.

Link to comment
Share on other sites

Εχω ενημερωσει την υπογραφη μου με το συστημα που εχω.Λεω να παρω την 7850 ,στα 250 ευρω δηλαδη περιπου και σε επιδοσεις παραπλησιες της παραπανω καρτας.

Ποιάς κάρτας? Είναι πολύ κακή αγορά η 7850 στα 250 ευρώ

όταν με 200 παίρνεις 7870 και με λιγότερα από 250 7870 XT.

Σε κάθε περίπτωση ισχύουν αυτα που σου είπα για το τροφοδοτικό.

Τρεις 7850 παίρνει πανω, όχι μία...

Link to comment
Share on other sites

Σωστος.Ενα πολυ καλο site απο ενα φιλο στη γερμανια με τις αξιολογήσεις για καρτες γραφικων cpu κλπ.

http://www.pc-erfahrung.de/grafikkarte/vga-grafikrangliste.html

7870 - Κάρτες Γραφικών | Skroutz.gr Σιγουρα πιο φτηνες αλλα αυτη ειναι στη 17 θεση

ενω η

7950 - Κάρτες Γραφικών | Skroutz.gr στην 11.

Διλλημα!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.