Jump to content



The Witcher 3:Wild Hunt


rory

Recommended Posts

τέλος το πρώτο full playthrough (side quests, contracts, όλα τα questionmarks) , μόνο το Collect Them All quest δεν το κατάφερα γιατί δεν έχω την κάρτα του Dandelion και μέχρι να αρχίσω να ασχολούμαι με το Gwent ήταν αργά μιας και είναι Missable

Link to comment
Share on other sites

@psygreg ποσο εγραψε το ρολόι ρε συ; βαλε και κανα σκρην απο το 100% να γουσταρουμε [emoji106]

 

που το βλέπω αυτό? (το έχω από θείο, δεν παίζει φράγκο)

 

btw έχω ήδη ξεκινήσει 2ο playthrough μόνο και μόνο για τις κάρτες :p

Έγινε επεξεργασία από psygreg
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά θα το παίζεις και θα το ευχαριστηθείς το game. Τα γραφικά είναι δευτερεύων παράγοντας σε αυτό το game αν και σε medium settings πάλι θα μείνεις με το στόμα ανοιχτό.

Έγινε επεξεργασία από Matia
Link to comment
Share on other sites

Με ολα high (εκτος hairworks εννοείται) πιστεύω πως θα είναι εκει γύρω σε fps...με κάποιες θυσίες σε medium εκτιμώ πως θα φτάσει 40 οπού και πάλι μια χαρα playable είναι το game και ακόμα και ολα medium πάλι είναι playable.

Για μένα σαν παιχνίδι αξιζει την αγορά ακόμα και σε low να το παίξει κάνεις....

Έγινε επεξεργασία από digitaltiger
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έβαλα τώρα για πρώτη φορά το παιχνίδι με την 1.07 και ξαφνικά είμαι 10fps κάτω! Μπαίνω στα settings και βλέπω κάτι νέες ρυθμίσεις για hairworks. Τα κλείνω όλα και με το ζόρι να πιάνω 53fps (από 60+ που έπιανα πριν avg). Ξέρεις κανείς τι παίζει?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

TI YΠΕΡΠΑΙΧΝΙΔΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ...τελείωσα το 2 και ξεκίνησα χθες το 3ο μέρος...Δεν έχω προχωρήσει αλλά βλέπω βελτιώσεις σε ολα τα σημεία (όχι σαν τα assassins που μου φαίνονται ξαναζεσταμένο φαγητό)...

απλά χάνεσαι στον κόσμο του...το ξεκινάω και στο μεγαλύτερο επίπεδο δυσκολίας όπως και τα προηγούμενα....Χίλια μπράβο...Είναι μεσα στα 10 καλύτερα παιχνίδια που έχω παίξει....

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Αν σ'αρεσε στην αρχή, στη μέση και μετά θα τρελαθείς! :p

Epic game, έχει τα κουσούρια του βέβαια, αλλά τέτοιο βάθος στο story/questing δεν έχω ξαναδεί σε single player game.

Απλά respect στην CD Project, τρελό value/money!!  

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

μετά από καιρό την έχω καταβρει ... από εποχές πύλης της βαρδούρου, ημισειας ζωής, πολέμου αστρων kotor/jedi knight κτλ. 10αρι κανονικότατο ...

προσπαθώ να δω κάποια mods  και έχω μπερδευτεί μεταξύ Sweet fx και E3FX... ή το ένα ή το άλλο σωστά; καλύτερα το ε3φχ;

Link to comment
Share on other sites

μετά από καιρό την έχω καταβρει ... από εποχές πύλης της βαρδούρου, ημισειας ζωής, πολέμου αστρων kotor/jedi knight κτλ. 10αρι κανονικότατο ...

προσπαθώ να δω κάποια mods  και έχω μπερδευτεί μεταξύ Sweet fx και E3FX... ή το ένα ή το άλλο σωστά; καλύτερα το ε3φχ;

 

Τσέκαρε κι αυτό, απ' τα καλύτερα που κυκλοφορούν imo http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/241/?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.