Jump to content



Recommended Posts

Για πες, μαζεψες στο παρελθον 5-6 w/b και αντι να τα πεταξεις τα χρησιμοποιουσες για τασακια,η εκαψες 5-6 καρτες?:hehe::p
Eπειδη τα full cover blocks χανουν την αξια τους μετα την χρηση και οταν τα βαζεις αγγελια σε ρωτανε μπουρου μπουρου και αναγκάζεσαι να ριχνεις χαμηλά τις τιμες για να φυγουν, μιας και εσυ θες να παρεις αλλη καρτα και νεο full cover block.

Οποτε η αξια του επεφτε σε ιση αξια με ενα τασάκι. Οποτε του απαντάς σε αυτη την τιμη προτιμώ να το κανω τασάκι και ρίχνω την στάχτη στις τρύπες :hehe:

Αφήστε τις λαλακίες κι τρέξτε FS Extreme να σούμε graphics score ;)

Link to comment
Share on other sites

Αφήστε τις λαλακίες κι τρέξτε FS Extreme να σούμε graphics score ;)

Tι ακριβως θες να δεις ωρε, αφου ξερεις ακριβως τι κανουν και οι δυο καρτες:p

Ενα γρηγορο xtreme

czj6.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Υ.Γ Kαι σε λιγο θα ποσταρει ο [MENTION=478]sebastian[/MENTION] οριακα καλυτερο σκορ και θα χαιρεται παλι:hehe:

Αντε κανε κανενα γυρω στο spa ρε στο f1 2013:p

Link to comment
Share on other sites

Για πες, μαζεψες στο παρελθον 5-6 w/b και αντι να τα πεταξεις τα χρησιμοποιουσες για τασακια,η εκαψες 5-6 καρτες?:hehe::p
Tι ακριβως θες να δεις ωρε, αφου ξερεις ακριβως τι κανουν και οι δυο καρτες:p

Ενα γρηγορο xtreme

czj6.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Υ.Γ Kαι σε λιγο θα ποσταρει ο [MENTION=478]sebastian[/MENTION] οριακα καλυτερο σκορ και θα χαιρεται παλι:hehe:

Αντε κανε κανενα γυρω στο spa ρε στο f1 2013:p

Περίμενε το σκοράκι κι θα καταλάβεις ;)

Link to comment
Share on other sites

Ένα με την Gigabyte GTX 770 OC στα 1306/1903. Για παραπάνω μου φαίνεται χρειάζεται να προσευχηθώ κάποιος να βγάλει voltage unlocker μπας και ξεκολλήσω από τα 1.2v. Ο 3770k τρέχει στα 4.5GHz και οι μνήμες στα 1866(9-9-9-24).

58722d1381653853-3d-mark-benchmark-nice.jpg

EDIT: Τελικά πάει παραπάνω. 1320/1903. Το σκοράκι ανέβηκε ~40 πόντους.

attachment.php?attachmentid=58727&stc=1&d=1381658028

Θα την σπρώξω λίγο ακόμη να δοκιμάσω την τύχη μου.

post-30066-1416077798,4875_thumb.jpg

post-30066-1416077799,343_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία από Johnny6RED
Link to comment
Share on other sites

Χωρις να τις πολυψαξω μεχρι που φτανουν στο εν λογω bench οι καρτες εδωσα τυχαια ρολογια και ρευμα γιατι βαριεμαι να τρεχω ολο το bench και για να μου φυγει η βλακεια οτι κατι τρεχει με το συστημα μου γιατι στο valley ...δεν ξερω τι το εχει πιασει.Πιστευω για τα συντομα ρολογια οτι ειναι οκ το σκορ

nlwd.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.