Jump to content



Recommended Posts

Ορέστη το σκορ είναι καθόλα νόμιμο. Απλά ο υπολογιστής δεν έχει internet αυτή τη στιγμή και συνεπώς δε μπορεί να γίνει το validation. Όσο νόμιμο είναι του Σταύρου από πάνω είναι και το δικό μου.

Φτάνεις 780 !!!!!! :o :O :o :O :o

Link to comment
Share on other sites

Φτάνω 780 στοκ. Όχι στα 1200+. Εκεί είμαι 30% πίσω. Θα το ανεβάσω λίγο ακόμα το σκορ σίγουρα, μόλις ολοκληρώσω το πρότζεκτ ψύξης που έχω στα σκαριά. Θα σπάσω και τις 10000 για πρώτη φορά στο lab με 7970.

Link to comment
Share on other sites

Ορέστη το σκορ είναι καθόλα νόμιμο. Απλά ο υπολογιστής δεν έχει internet αυτή τη στιγμή και συνεπώς δε μπορεί να γίνει το validation. Όσο νόμιμο είναι του Σταύρου από πάνω είναι και το δικό μου.

Οσο νόμιμα είναι τα σκορια των ΑΤΙ καρτων στο hwbot ? Γιατι κανενα δεν ειναι νομιμο εκει...ασχετα εαν περνανε το validation!

Έγινε επεξεργασία από sebastian
Link to comment
Share on other sites

Ουτε 15% δεν ειναι η διαφορα εδω στο graphics score.

Λογικο, ο ενας τρεχει με tessellation και ο αλλος με πορδοllation! Πως δεν ειναι και απο πανω η ΑΤΙ. :hehe:

Tρεχα ενα Valley και Heaven 4.0 με true tessellation και κρατα ποσοστα!

Έγινε επεξεργασία από sebastian
Link to comment
Share on other sites

Λογικο, ο ενας τρεχει με tessellation και ο αλλος με πορδοllation! Πως δεν ειναι και απο πανω η ΑΤΙ. :hehe:

Tρεχα ενα Valley και Heaven 4.0 με true tessellation και κρατα ποσοστα!

Απο το πολυ true tessellation ακα crysis θα της ερθει σε λιγο της πρασινης. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Κλασική αυτή η ιστορία. Όπως με το crysis 2. Οι nvidia τότε είχαν 30-40% πάνω σε επιδόσεις. Έλα όμως που έκαναν tesselation 1x και οι ΑΤΙ 64x. Έπαιξα το παιχνίδι με 570 sli τότε και ανάθεμα κι αν έβλεπες πουθενά tesselation. Με την 6990 ξεχώριζες tesselation σε κάθε επιφάνεια. Σε valley και heaven είναι μεγαλύτερη η διαφορά σαφώς αλλά συγκρίνουμε ανόμοια πράγματα. Με 770 είναι η σωστή σύγκριση. Και πάλι, αν μπορείς με κάρτα διετίας και λίγο oc να πλησιάσεις σε επίπεδα μονοψήφιας ποσοστιαίας διαφοράς φετινή κάρτα σε στοκ, αυτό στο βιβλίο μου είναι επιτυχία. Τρέξε ένα valley ή heaven με την Titan σε στοκ συχνότητα και πόσταρε το νούμερο.

Link to comment
Share on other sites

mathioudaki.jpg

Αυτό το bench είναι για σύγκριση nvidia users μεταξύ τους και ati users μεταξύ τους και κακώς που έχουν επιτρέψει αυτό το χάλι στο hwbot.org

Έγινε επεξεργασία από sebastian
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=2962]zpaf[/MENTION]

Δηλ θελεις να μου πεις οτι 2200 ποντους ειμαι πισω λογω πλατφορμας! ! ! ! ! ! ! !

Δυσκολο πιστευτο.

2200 απο πλατφορμα δυσκολο!

...κατι αλλο παιζει μαλλον! Δεν εχω και pc να τρεξω να σου πω!

Ας ριξει ενα σκορακι ο [MENTION=10015]csaris[/MENTION]!

Link to comment
Share on other sites

...σαν να τον ακουω τον [MENTION=11419]9000+rpm[/MENTION]

9000_rpm.jpg

:hehe: :hehe: :hehe:

Mπα, θα παρω 290χ, εδω στα μαμα του (800mhz μολις!) ξεβρακωνει στην κυριολεξια stock τιτανα, αμα κλοκαρει και καλα μιλαμε για τσοντ@:hehe::hehe:

απ-ATI σου' ρχομαι:hehe:

Έγινε επεξεργασία από 9000+rpm
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=10015]csaris[/MENTION] Οντως κατι παιζει με το λειτουργικο μου, το ετρεξα στο αλλο λειτουργικο και τωρα ειναι καλυτερα.

Ειπα και εγω !!!

zqq8.jpg

Τρεξε και σε κανα άλλο λειτουργικο. :p

1006/1502

m27x.jpg

NVIDIA GeForce GTX 780 video card benchmark result - Intel Core i7-4770K,ASUSTeK COMPUTER INC. MAXIMUS VI IMPACT

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.