Jump to content



GeForce Titan coming end of February!?!?


Staba

Recommended Posts

  • Replies 884
  • Created
  • Last Reply
Mωρη τσιγκουνα EVGA με γαιδουρι το στελνει..:tomato:

upsal.jpg

Η πλάκα είναι ότι κάνει 2 μέρες να αλλάξει 2 χώρες και κολλάει πάντα στην εισαγωγή στην ελλάδα. Θα βλέπεις ότι έφυγε από ιταλία κανα 2 μέρες χωρίς ενημέρωση και ξαφνικά θα δείς οτι την επόμενη το πρωί ήταν Αθήνα αλλα το UPS ελλάδας το παρέλαβε μετά από 2 μέρες ίσως και μετα το ΣΚ. Εμένα εμεινε εκεί μέχρι την δευτέρα το πρωί.. (όπου μπλέκει Ελληναράς το σύμπαν κολλάει!!!) Παραλαβή προς το τέλος της ημέρας που σου λέει , υπολόγιζε μετα τις 3 το μεσημέρι. μην την πατήσεις σαν και μένα που έκατσα από το πρωίσ το μπαλκόνι και περίμενα και ήρθε 4!!!!

ΑΑΑ τα Backplate της evga ήρθαν και Ευρώπη..

EVGA | Products

Για μένα είναι Must για την καρτούλα....

Οταν παραλάβετε πείτε αν έχουν Phillips ή Torx 6 Βίδες από κάτω.

Link to comment
Share on other sites

Η πλάκα είναι ότι κάνει 2 μέρες να αλλάξει 2 χώρες και κολλάει πάντα στην εισαγωγή στην ελλάδα. Θα βλέπεις ότι έφυγε από ιταλία κανα 2 μέρες χωρίς ενημέρωση και ξαφνικά θα δείς οτι την επόμενη το πρωί ήταν Αθήνα αλλα το UPS ελλάδας το παρέλαβε μετά από 2 μέρες ίσως και μετα το ΣΚ. Εμένα εμεινε εκεί μέχρι την δευτέρα το πρωί.. (όπου μπλέκει Ελληναράς το σύμπαν κολλάει!!!) Παραλαβή προς το τέλος της ημέρας που σου λέει , υπολόγιζε μετα τις 3 το μεσημέρι. μην την πατήσεις σαν και μένα που έκατσα από το πρωίσ το μπαλκόνι και περίμενα και ήρθε 4!!!!

ΑΑΑ τα Backplate της evga ήρθαν και Ευρώπη..

EVGA | Products

Για μένα είναι Must για την καρτούλα....

Οταν παραλάβετε πείτε αν έχουν Phillips ή Torx 6 Βίδες από κάτω.

Ειχα παραγγειλει παλια μαζι με τον Τακη backplates για τις 580 τοτε και ειχαν 20ε μεταφορικα και σε μια μερα τα ειχες στα χερια σου.

Θεωρω οτι επρεπε να σου εχει επιλογη αν θες express η απλο και να πληρωνεις κατι παραπανω.

Το backplate επειδη κανεις δεν το λεει, στο σημειο που παταει στον πυρηνα εχει ενα ειδος σιλικονης το οποιο απο τη θερμοκρασια αρχιζει και "δακρυζει" και δημιουργει μια λιπαρη επιφανεια πανω στην καρτα το οποιο δεν μου αρεσει καθολου!

Δεν ξερω αν εχει αλλαξει κατι τωρα με τα backplate αλλα τα backplate των 580 ειχαν αυτο θεμα...

Link to comment
Share on other sites

Το backplate επειδη κανεις δεν το λεει, στο σημειο που παταει στον πυρηνα εχει ενα ειδος σιλικονης το οποιο απο τη θερμοκρασια αρχιζει και "δακρυζει" και δημιουργει μια λιπαρη επιφανεια πανω στην καρτα το οποιο δεν μου αρεσει καθολου!

Αυτο το διάβασα και κάπου αλλού. τουλάχιστον με την 295 που είχα όταν την έλυσα για να βγάλω το backplate δεν είχα τέτοιο πρόβλημα από ότι θυμάμαι. και την 580 που είχα με το backplate μέχρι πριν λίγο καιρο δεν έχω δει κάτι τέτοιο. Βέβαια δεν έχω λύσει την κάρτα να βγάλω το block για να δω τι γίνεται απο κάτω (βαριέμαι...). Δεν θυμάμαι βεβαια σιλικόνες?? .Τωρα δεν ξέρω, επειδή είχα υδρόψυξη και στις δύο κάρτες δεν ζεστάθηκαν πολύ για να δακρυσουν. Όσο για το backplate στην titan θα ξέρω και γω την δευτέρα αν έχει σιλικόνη από κάτω!

Link to comment
Share on other sites

Nαι αυτη την αηδια λεω.. Καλυτερα σκετη imho!

Tωρα αν τη βαλεις σε νερο η καρτα δεν θα ζεσταινεται και λογικα δεν θα "λαδωνει".

Meanwhile.:secret::hehe:

capturetkj.jpg

Η β' είναι αυτή? Δρομολογήθηκε? Τεζααααααα.. Γιατί το πρώτο πακέτο ήταν 2 κιλα και αυτο 1,5?

Τον βλέπω τον τίτλο έρχεται. Titan owners club thelab.gr

Link to comment
Share on other sites

Η β' είναι αυτή? Δρομολογήθηκε? Τεζααααααα.. Γιατί το πρώτο πακέτο ήταν 2 κιλα και αυτο 1,5?

Τον βλέπω τον τίτλο έρχεται. Titan owners club thelab.gr

παναθεμα σε 2 :o ζημιααααααααααααα

Link to comment
Share on other sites

Η β' είναι αυτή? Δρομολογήθηκε? Τεζααααααα.. Γιατί το πρώτο πακέτο ήταν 2 κιλα και αυτο 1,5?

Τον βλέπω τον τίτλο έρχεται. Titan owners club thelab.gr

Nαι η 2η ειναι αυτη. Οταν εισαι για χρονια με 2 καρτες δυσκολα καθεσαι με μια μετα!:hehe:

Aυτο με τα κιλα δεν το προσεξα, εσενα ποσο ειναι?

παναθεμα σε 2 :o ζημιααααααααααααα

Μαν ριξε παραγγελια τωρα μην αργεις και βγαλε τις 690 για πουλημα!

EVGA | Products

Link to comment
Share on other sites

Aυτο με τα κιλα δεν το προσεξα, εσενα ποσο ειναι?

ZZZ

3.5 κιλα

Βέβαια είναι η Signature (Ήθελα το μπλουζάκι περισσότερο από την κάρτα..:hehe:)

Φαντάζομαι η πρώτη θα σου έρθει σε κανα θηρίο κούτα!!! Μισο κιλό κούτα!!! Ψυγείο σου στέλνουν?!?!

Link to comment
Share on other sites

Nαι η 2η ειναι αυτη. Οταν εισαι για χρονια με 2 καρτες δυσκολα καθεσαι με μια μετα!:hehe:

Aυτο με τα κιλα δεν το προσεξα, εσενα ποσο ειναι?

Μαν ριξε παραγγελια τωρα μην αργεις και βγαλε τις 690 για πουλημα!

EVGA | Products

μαμω το κερατο μου μου βαζεις φιτιλιες τωρα.ποοοο

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.