Jump to content



Galaxy Note II - Η Βίβλος


Πόσο ευχαριστημένοι είστε με το Galaxy Note II?  

115 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Αποφασισα να το παρω! Πηγα σημερα και το ειδα σε ενα καταστημα και ειναι φανταστικο!

Συμβολαιο 24μηνο

απεριοριστα λεπτα ομιλιας

απεριοριστα μηνυματα

1GB ιντερνετ

£49 κοστος συσκευης

£27/μηνα

Μου προτιναν και £14.99/μηνα ασφαλεια για οτι παθει (κλοπη, σπασιμο, ζημια, χασιμο, βρεξιμο) αλλα νομιζω ειναι πολλα.

Τι λετε το χτυπαω;

Μονο το 1GB ιντερνετ με φοβιζει... στην Ελλαδα ειχα 1.5 και ποτε δεν το τελειωνα, ενω εδω Αγγλια μεχρι τωρα ειχα απεριοριστο και δεν ξερω τι χαλαγα.

Ελεγα να παρω το nexus 4 και να μεινω με ενα καρτοκινητο με £15/μηνα, αλλα ερχεται τα ιδια χρηματα περιπου.

Link to comment
Share on other sites

Στερνή μου γνώση....

αν έχουμε κανά link για να προβώ σε αγορά ευπρόσδεκτο...

Μακαρι να εβγαζε σαν αυτη για το n2...Δυστυχως εχει μονο αυτες που ειναι σαν τσαντες.Ψαξε καπου θα βρεις καποια αντιστοιχη. Και αυτη που σου γραφει ο vader ειναι καλη.

Τη δικη μου την περιμενω να την φερει το amazon γιατι απο αμερικη θα βγει πολυ ακριβη...

Galaxy S4 Neo Hybrid Case | SPIGEN SGP

Link to comment
Share on other sites

Ποσο mobile internet καταναλωνετε το μηνα; για δωστε μια βοηθεια γιατι θελω να το παρω και κολλαω μονο στο 1GB που μου προσφερει η συνδεση. Θελω με φουλ χρηση και wifi στο σπιτι.

Link to comment
Share on other sites

Ποσο mobile internet καταναλωνετε το μηνα; για δωστε μια βοηθεια γιατι θελω να το παρω και κολλαω μονο στο 1GB που μου προσφερει η συνδεση. Θελω με φουλ χρηση και wifi στο σπιτι.

Για απεριοριστο ιντερνετ πρεπει να περιμενω 2 μηνες για να με δεχτει αλλη εταιρια.

Link to comment
Share on other sites

Έχει φίλος το Νοτε 1 και αρχικά είχε σύνδεση 4Gb γιατί νόμιζε ότι θα τα γέμιζε.

Με 5-6 ώρες την ημέρα χρήση 3G τρώει λίιιγο πάνω από 1Gb.

Αν βρίσκες wifi εύκολα, δε χρειάζεσαι παραπάνω για κανένα λόγο

Link to comment
Share on other sites

Bρισκω σε αγγελιες καινουρια ή σφραγισμενα σε καλη σχετικα τιμη.

Τι πρεπει να προσεξω για εγγυηση; Μπορω να τσεκαρω καπου το serial number να δω αν ειναι Ευρωπαικο;

Link to comment
Share on other sites

Να προσεξεις ωστε η απόδειξη να αναγραφει το ΙΜΕΙ, η εστω να εχει κολλημένο το αναλογο αυτοκολητακι με ΙΜΕΙ και S/N που υπαρχει μεσα στο κουτί.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

και αν ειναι ευρωπαικο τι σε πειραζει δλδ ;

Μα αυτο θελω... να ειναι ευρωπαικο κ οχι πχ usa.

Αν δενν εχει η αποδειξη imei? Γιατι δεν εχω δει σε κανενα απο τα κινητα που ειχα αγορασει κατι τετοιο.

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Παλευω να τελειωσω τη μπαταρια για να το φορτισω, αλλα ματαια....

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

Τελειώνει εύκολα η 3100 μην ανησυχείς. Εγώ περιμένω τέλος του μήνα να βγει η 9300 από την zerolemon. Δες βιντεάκι δύο YouTube. Εκεί θα λέμε ότι πραγματικά ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΏΝΕΙ ΠΟΤΈ!!!!

From Galaxy Note 2 with Swype "talk and type"

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.