Jump to content



Galaxy Note II - Η Βίβλος


Πόσο ευχαριστημένοι είστε με το Galaxy Note II?  

115 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Έπεσε το κράξιμο της αρκουδας στο fb,

μεσα σε μια μέρα τελείωσε το stock και δινουν κουπόνι για αγορες απο το shop της samsung για αξεσουάρ.

Samsung Mobile USA

December 28, 2012

Hey Galaxy S III and Note II users: register your phone in our Owner’s Hub today, and you could receive a customized care package with a flip cover, TecTiles, and more![uPDATE: supplies for this promotion have now run out, but keep registering for insider information & deals!]

Link to comment
Share on other sites

Το cashback μέχρι πότε ισχύει παιδιά;

Επίσης για εσάς που περάσατε από iphone σε note 2 πόσο εύκολο ήταν;

Εάν κάνω το μεγάλο βήμα τελικά και πάω σε note 2 από ποιο κατάστημα να το παραγγείλω;

To birdphone έχει ελληνικές συσκευές ή παραεισαγωγή;

Χρόνια πολλά και καλή χρονιά.

Link to comment
Share on other sites

βρήκα χρόνο και πήγα και είδα το note 2...

απλά να ενημερώσω ότι είμαι ακόμα παλαιομοδίτης -εχω ένα k750i απλό τηλέφωνο εδώ και 9 χρόνια για την χρήση που έκανα/ήθελα ήταν παραπάνω από μια χαρά..

Η εμπειρία μου με smartphones είναι σε βρεφικό στάδιο, δεν τα έχω δουλέψει και δεν το κατέχω με τα root/bootloaders/xda πως τa λένε...

Επειδή όμως ανήκω στην ομάδα των παιδιών που δεν σταματούν να παίζουν ποτέ, το ξεψάχνισα το note 2 για 20 λεπτά....εγώ ο άνθρωπος των σπηλαίων έπαθα τεχνολογικό σοκ...Δεν το άφηvα απ'τα χερια μου για να το δει και ένα παλικάρι που με κοίταζε να χαμογελάω λες και ανακάλυπτα τον τροχό!!!! Δεν θέλω ταμπλέτα , δεν θέλω λαπτοπ, δεν θέλω την compact μηχανή, δεν θέλω apple τηλέφωνο ....ΘΕΛΩ ΤΟ NOTE 2....μου δημιουργηθηκε η "ανάγκη¨ να το πάρω . Δεν έχω τα χρήματα που ζητάει βεβαια και καταπιέζω τον εαυτό μου...

Link to comment
Share on other sites

Στο 6% η μπαταρία και έτοιμος για να κάνω την τρίτη φόρτιση λέω ας παίξω κανένα παιχνιδάκι. 3 πίστες έπαιξα στο NFS Most wanted (γύρω στο 10λεπτο) και το τηλέφωνο έσβησε...

Τα παιχνίδια τελικά το λιώνουν το κινητό. Όποιο κινητό κι αν είναι αυτό.

Το παραπάνω σχόλιο δεν είναι επικριτικό, απλά το αναφέρω. Με την μπαταρία έχω μείνει μακάκας για το πόσο πολύ κρατάει (3η φόρτιση σήμερα μετά από 9 μέρες από την αγορά).

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει μέσα σε 10 ημερολογιακές μέρες από την απόδειξη αγοράς να στείλεις το κουπόνι που μπορείς να βρεις εδώ και μέσα σε ένα μήνα θα πιστώσουν το λογαριασμό σου με το ποσό των 100 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.