Jump to content



7870 hard lock up.


Occultist

Recommended Posts

  • Replies 49
  • Created
  • Last Reply

Εαν ολα ειναι σωστα απο πλευρας hardware δεν θα εχεις προβληματα μετα απο αυτο.

P.S

Εξακολουθω και επιμενω στο να επιβεβαιωσεις οτι ολα οσα σου εχω υποδειξει, τα εχεις αφαιρεσει (και τα 4).

Link to comment
Share on other sites

Χμ, επανήλθε το πρόβλημα με τη μορφή σβησίματος της οθόνης αυτήν τη φορά - ο υπολογιστής εξακολουθεί να λειτουργεί και να ακούω τους ήχους από πίσω. Υπάρχει περίπτωση να μην επαρκεί το τροφοδοτικό μου; Μετά από πολύ καιρό, έχω απογοητευτεί από την ΑΤΙ...

Link to comment
Share on other sites

Άλλαξα και τροφοδοτικό σε κάτι ισχυρότερο και ποιοτικό επίσης και μια από τα ίδια - το πρόβλημα παραμένει αλλά στο Πλαίσιο μου λένε ότι είναι εντάξει...Κάπου διάβασα ότι μπορεί να είναι πρόβλημα του powerplay και θέλει κόλπο με profiles και διαφορετικά ρολόγια-αν και έχω πρόβλημα μόνο σε 3d. Έχει κανείς ιδέα...;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Τελικά, το θέμα λύθηκε με επιμονή στο service και παλιό καλό rma της vga. Με την αντικατάστασή της δεν έχω κανένα πρόβλημα...

Εαν ολα ειναι σωστα απο πλευρας hardware δεν θα εχεις προβληματα ...

Χαιρομαι που ολα πηγαν οπως επρεπε.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.