Jump to content



OffTopic;


devious

Recommended Posts

  • Replies 4,2k
  • Created
  • Last Reply

lol, μολις πριν λίγο ετοιμαζόμουν να απαντήσω.

είναι λίγο διαφορετικό από την έκθεση που είχε εμφανιστεί.

το παλιό Silvation Basic είχε τα ίδια $$ και φαινόταν λίγο καλύτερο (με κάθε επιφύλαξη, δεν είδα τπτ πιο καλές φώτος ακόμη)

πάντως αφού παίρνει τους δίσκους κάτω, μπορείς να βάλεις και 3πλό ψυγείο μπροστά! (μεγάλο κόμπλεξ το έχω :D:p )

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς που μπορώ να βρώ ένα τέτοιο καλώδιο αλλά σε άσπρο χρώμα και περίπου στα 8 - 9 μέτρα?

878243.jpg

ή ένα τέτοιο στα 10 μέτρα άσπρο χρώμα πάλι.

878235.jpg

ή αν πουλάνε κάπου τέτοια βύσματα για να το κάνω μόνος.

Πως τα λένε αυτλα τα βύσματα? 3 pole?

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να έχει το μαγαζί με τα ηλεκτρονικά που είναι στην Μαρασλή τέτοια

Εναλακτικά σε μαγαζί με ηλεκτρολογικά .Τα δικά μου τα πήρα απο τετοιο μαγαζί .Για το σούκου σίγουρα υπάρχει σε άσπρο χρώμα για άλλο δεν είμαι σίγουρος

Link to comment
Share on other sites

Οπότε αν δεν βρω το 10 μέτρα σούκο σε άσπρο χρώμα, παίρνω ένα 2μετρο άσπρο και θα το προεκτείνω μόνος μου με άσπρο καλώδιο.

Thanks.

Όπου έψαξα βρήκα μόνο μαύρα....

Link to comment
Share on other sites

ασπρο σαν το κατω εχω σπιτι. Φορα τις κοκκινες γοβες και περνα μια βολτα ξανθο πυρ-καυλ@κι...

Εγώ έχω ένα ασπρο σούκου γωνιακό (σαν της φώτο) αλλά και ένα μαύρο σαν το άλλο (σαν της φώτο πάλι) οπότε θεωρώ οτι πληρώ περισότερες προυποθέσεις απο τον Πάρη...........:D οπότε φύγε απο περιφεριακό και έλα κοντά μου με η χωρίς τις γόβες

Τελος

Link to comment
Share on other sites

Οπότε αν δεν βρω το 10 μέτρα σούκο σε άσπρο χρώμα, παίρνω ένα 2μετρο άσπρο και θα το προεκτείνω μόνος μου με άσπρο καλώδιο.

Thanks.

Όπου έψαξα βρήκα μόνο μαύρα....

ασπρο σαν το κατω εχω σπιτι. Φορα τις κοκκινες γοβες και περνα μια βολτα ξανθο πυρ-καυλ@κι...
Εγώ έχω ένα ασπρο σούκου γωνιακό (σαν της φώτο) αλλά και ένα μαύρο σαν το άλλο (σαν της φώτο πάλι) οπότε θεωρώ οτι πληρώ περισότερες προυποθέσεις απο τον Πάρη...........:D οπότε φύγε απο περιφεριακό και έλα κοντά μου με η χωρίς τις γόβες

Τελος

σας καταλαβα απο τη φωνη,τελοC :eek:

παίρνω ένα 2μετρο άσπρο και θα το προεκτείνω μόνος μου με άσπρο.Όπου έψαξα βρήκα μόνο μαύρα....

Black Powah

μαλλον σε μενα ή στον Αραπη πρεπει να ρ8εις bananabananabanana

Link to comment
Share on other sites

LOL

:smile045: :smile045: :smile045:

Πρώτα θα μου πείτε όλοι τι έχετε και άμα μου κάνετε, θα σας πω κι εγώ!

Black Powah

μαλλον σε μενα ή στον Αραπη πρεπει να ρ8εις

Κινητό με κάμερα έχεις???

Θα μου τον εστείλεις να τον δω?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.