Jump to content



OffTopic;


devious

Recommended Posts

  • Replies 4,2k
  • Created
  • Last Reply
Τίνος είν' αυτό ωρέ;;;;;;;

Του Vagouridi αν δεν κανω λαθος.

btw σημερα ειπα να παω για μπαλα και να μην ερθω στον καφε. Τι το ηθελα ο μλκς διαστρεμα αστραγαλου πρωτου βαθμου. Ανασκελα, με ψηλα το ποδι και παγο. Σκατα μπλε.:brutal009:

Link to comment
Share on other sites

Ντάξει,συμβαίνουν αυτά...

Υπομονή,σε λίγο καιρό θα είσαι περδίκι :)

Καλά έκανες που προτίμησες την μπάλα πάντως,όχι γιατί έπαθες διάστρεμμα...

Περαστικά σας,και ο red είναι άρρωστος...

Link to comment
Share on other sites

4TshFWSsrn8

καλα το παει....

Ολα τα λ7 οι σβουρες στα νερα.

Βασιλη λεω να δοκιμασουμε με το Leon.... :p

δεν θα ήθελα να βρίσκομαι στην θέση των διαφορικών του :smile006:

αυτό πάνω από 200 δεν πάει με την καμιά ...

το θέμα είναι πως τα πιάνει :D

Link to comment
Share on other sites

Ντάξει,συμβαίνουν αυτά...

Υπομονή,σε λίγο καιρό θα είσαι περδίκι :)

Καλά έκανες που προτίμησες την μπάλα πάντως,όχι γιατί έπαθες διάστρεμμα...

Περαστικά σας,και ο red είναι άρρωστος...

Όπως τα λες!...χαλια ημουνα χθες και σήμερα....με 4-5 ωρίτσες ύπνο σήμερα το μεσημέρι όμως είμαι ήδη πολύ καλύτερα! :D

Περαστικά μας Πάνο! ;)

Τόσοι σκληροί που φαίνονται στην φωτογραφία σε τι χρειάζονται;;;;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Του Vagouridi αν δεν κανω λαθος.

btw σημερα ειπα να παω για μπαλα και να μην ερθω στον καφε. Τι το ηθελα ο μλκς διαστρεμα αστραγαλου πρωτου βαθμου. Ανασκελα, με ψηλα το ποδι και παγο. Σκατα μπλε.:brutal009:

Αν είναι 1ου βαθμού τότε είναι σχετικά απλά τα πράγματα. Θα περάσει γρήγορα :)

Το 2ου είναι λίγο ζόρι και το 3ου είναι άστα να πάνε :phttp://el.wikipedia.org/wiki/%CE%94%CE%B9%CE%AC%CF%83%CF%84%CF%81%CE%B5%CE%BC%CE%BC%CE%B1_%CF%80%CE%BF%CE%B4%CE%BF%CE%BA%CE%BD%CE%B7%CE%BC%CE%B9%CE%BA%CE%AE%CF%82

Περαστικά σου Πάνο!

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ Όμηρε. Κοιταξε. δεν νομίζω να είναι δευτέρου, κι ο πατέρας μου που το είδε με εμπειρία σε τέτοια τραύματα ως προπονητής ποδοσφαίρου, μου είπε ότι είναι απλό διάστρεμα στον αστράγαλο. Αν και άκουσα χαρακτηριστικά "κρακ" όταν το έπαθα, δεν έχει φουσκώσει ή πριστεί ιδιαίτερα. Ούτε έχει χυθεί και έχει μελανιώσει το υγρό στον θύλακα. Το πατάω κανονικά, αλλά με δυσκολεύει στο περπάτημα. Οπότε για κανα δυο-τρεις μερες θα το έχω με πάγο και ψηλά.

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα το έκανα με τίποτα...μόνο αν απειλούσαν μέλος της οικογένειάς μου. Μια φορά σκαρφάλωσα στον ιστό της σημαίας στον λευκό πύργο για να βγάλω φωτό (ήμουν γύρω στα 15) με την σημαία στο χέρι και i almost shited my pants!!

Link to comment
Share on other sites

παιδια ξερει κανεις που πουλαν ετσι καλα mouce pad?εκτος πλαισιο και eshop δεν μου αρεσε κατι.θελω να ειναι μεγαλο και σε καποια προσιτη τιμη...αν γνωριζει καποιος κανα μαγαζακι η πουλαει κανεις...Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

έχω λιώσει με F12010! όποιος έχει τιμόνι να το παίξει! και με gamepad καλο είναι αλλά με τιμόνι ακομη καλύτερο! όποιος γουστάρει και ξέρει από φορμουλα θα το βρει αρκετα ρεαλιστικό!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.