Jump to content



OffTopic;


devious

Recommended Posts

  • Replies 4,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ΟΥΑΑΑΑ Μιχάλη RESPECT :) Τα προλαβαίνω και τα δύο :p

@Vag, το εργαστήριο μικροελεγκτέςΙΙ, θέλει μόνο Assembly. Αντε άλλα 4 προγραμμάτα, και ΤΕΡΜΑ. Υπάρχουν άτομα που το έχουν πάρει 7 φορές αυτό το εργαστήριο. Δεν έχω καμία όρεξη να κάτσω 10 χρόνια στην σχολή, οπότε "διάβασμα". Φυσικά σε C με έναν AVR γίνετα σε 10 γραμμές όλο το παραπάνω. ΑΛλά μην λέμε πάλι τα ίδια, τα ξέρει και ο Swantz ;)

Link to comment
Share on other sites

Δοκτωρ Π να σου πω την αμαρτία μου εγω δεν αναρωτιόμουνα ...........;)

Αναρωτιέμαι όμως γιατί αντί να :liebe006: εσυ :094:

χαχαχ έγραψες Μιχαλη:D αλλα... κάπου υπάρχει μια :090: για τον Πανο.... δεν βιάζεται το παιδί.

Link to comment
Share on other sites

Χιλάδες γυναίκες θα βάλουν ότι πιο αποκαλυπτικό έχουν και θα βγουν στο δρόμο στις 26 Απριλίου ανταπαντώντας στο κήρυγμα ενος Ιμάμη που τις καταστεί υπεύθυνες για ...σεισμικές δονήσεις.

Ολόκληρη εκστρατεία οργάνωσε η Τζένιφερ Μακκρέιτ με σκοπό να διαψεύσει τον Ιρανό κληρικό Hojatoleslam Kazem Sedighi, ο οποίος στο Κυριακάτικο κήρυγμά του απέδωσε τους αλλεπάλληλους σεισμούς στην προκλητικότητα των γυναικών.

Ο εν λόγω Ιμάμης ισχυρίστηκε ότι οι σέξι προκλητικές ενδυμασίες των γυναικών που ολοένα και αφαιρούν ιμάτια οφείλονται για τους …σεισμούς που συμβαίνουν στην περιοχή! Όπως είπε, "οι γυναίκες παρασύρουν τους άνδρες στην ακολασία με αποτέλεσμα την αύξηση των σεισμικών δονήσεων".

Φαίνεται πως ο Ιμάμης γνωρίζει καλά το άσμα που λέει σεισμός, σεισμός ερωτικός

Τις προέτρεψε μάλιστα να συνετιστούν καθώς όπως είπε αυτές φταίνε για το σεισμό που θα πλήξει τη Τεχεράνη σύντομα.

Έτσι, σε αντεπίθεση των όσων υποστηρίζει ο κληρικός, η Τζένιφερ βάλθηκε να του δείξει ότι κάνει λάθος οργανώνοντας καμπάνια με τίτλο "Boobquake".

Έχει μάλιστα δημιουργήσει σελίδα στο Facebook, όπου ήδη μετρά 20.000 μέλη γυναικών που υπόσχονται να λάβουν μέρος στην εκστρατεία φορώντας… μόνο τα απαραίτητα στις 26 Απριλίου.

"Τη Δευτέρα θα βάλω ότι πιο αποκαλυπτικό έχω και θα βγώ στους δρόμους" είπε η ίδια, προτρέποντας και άλλες γυναίκες να την ακολουθήσουν.

Παράλληλα δήλωσε αστειευόμενη "σίγουρα θα προκαλέσουμε ισχυρό σεισμό και ταραχή στους άνδρες!"

Μένει λοιπόν να δούμε εάν ο κληρικός θα βγει αληθινός. Εάν δεν συμβεί κάποιο ανεξήγητο φυσικό φαινόμενο, τότε ας σωπάσει για πάντα…

Πηγή: Thegreekz ;)

Link to comment
Share on other sites

2 πουλακια ρωτησα πως πανε στην Αυλωνα, το ενα μου 'πε αναβολη,το αλλο αυτοκτονα.

sakura GV μονο εσυ χαιρεσαι :p

Μια χαρα θα στρωσεις τα αρβυλα ....Απο τα μεγαλυτερα στρατοπεδα στα Βαλκανια... Αντε υπομονη, μεχρι να καθαρισει το γρασο απο τα ματια θα εχεις απολυθει :huepfend009:

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα που το θυμηθηκες!!

δεν το ξερα οτι υπαρχει και σε τραγουδακι χαχαχα

Μια χαρα θα στρωσεις τα αρβυλα ....Απο τα μεγαλυτερα στρατοπεδα στα Βαλκανια... Αντε υπομονη, μεχρι να καθαρισει το γρασο απο τα ματια θα εχεις απολυθει :huepfend009:

Ωχ,δωσε twix©®.

Link to comment
Share on other sites

Θέλει στρώσιμο, σε ένα μήνα θα φυσάει :p

Ελπίζω να μη το λες για πλάκα αλλά και πάλι δεν νομίζω να γίνει τίποτα.

Εδώ και πολύ καιρό με παιδεύει η κ%λ$σύνδεση!

Εδώ με 8άρα ΟΤΕ που όλη η ελλάδα πιάνει 7, εγώ έπιανα 2.7!

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να μη το λες για πλάκα αλλά και πάλι δεν νομίζω να γίνει τίποτα.

Εδώ και πολύ καιρό με παιδεύει η κ%λ$σύνδεση!

Εδώ με 8άρα ΟΤΕ που όλη η ελλάδα πιάνει 7, εγώ έπιανα 2.7!

Πλακα σου κανει..αλλα το Speedtest και τα λοιπα εργαλεια..ειναι οτι ποιο αναξιόπιστο ΥΠΑΡΧΕΙ.

Link to comment
Share on other sites

Παρόλο που είναι αναξιόπιστα τόσο καιρό μου βγάζουν πολύ κοντά εκεί που κλειδώνει το router και όσο ανεβαίνει το speedtest τόσο βλέπω και βελτίωση στο download.

Διάβασα από άλλους πως πήραν τηλέφωνο το 134 να ρωτήσουν γιατί είναι μικρή η βελτίωση και τους απάντησαν πως σε μία εβδομάδα θα δουν σημαντική διαφορά και πως ενδέχεται να έχουν και λίγες διακοπές.

Link to comment
Share on other sites

ερχεται λογαριασμος απο τη βοντα 88 ευρω (ο τελευταιος μιας και την εκανα στη κοσμοτε) . Περιοδος χρεωσης 1 μηνας (παγιο 25 ευρω) . Τους λεω ρε παιδες δεν γινεται να μιλησα τοσο πολυ σε ενα μηνα , πανω απο 50ρικο δεν εχω παει ΠΟΤΕ σε κανενα λογαριασμο. Παιρνω τηλεφωνο τους λεω κοιταχτε το παλι κλπ , οχι κυριε μου ειναι 88 ευρω ....τους αφηνω απληρωτους κανα μηνα , με παιρνουν τηλεφωνο παλι μου λενε τι θα γινει θα πληρωσεις ? :D

Τεσπα με τα πολλα παω στο καταστημα εδω , του λεω για δωσε μια αναλυτικη να δουμε πως εγινε 88 ευρω ο λογαριασμος αυτος...με τα πολλα εγω ειχα φυγει 13/2 απο βοντα και αυτοι με χρεωσανε ενα ακομα παγιο (του μαρτιου δλδ) και απο 51 € πηγαμε με ΦΠΑ κλπ στα 88. Τους λεω γιατι χρεωθηκε το παγιο μαρτιου και γιατι ενω ειχα ρωτησει παλαιοτερα μου ειπατε οτι αποκλειεται να εχει γινει λαθος , καμμια απαντηση. Τακτικη μου ειναι καθε χρονο να πηδαω απο εταιρια σε εταιρια , για τις προσφορες και μονο , η βοντα μαλλον θα αργησει να με δει κανα 2-3 χρονακια

Link to comment
Share on other sites

Να πας στην wind να δεις τι καταπληκτικά "τσαλιμάκια" θα σου κάνουν ΚΑΘΕ μήνα στους λογαριασμούς.Έξι μήνες είχα παρόμοιο θέμα με το δικό σου και μετά απο πολλά τηλεφωνήματα μίλησα με ένα "αγιο" ανθρωπο που κατάλαβε τι εννοώ όταν λέω "δεν θελω συνδρομες σε Mytunes,wind plus,mms,κτλ κτλ΄" και θελω να βγουν απο το λογαριασμό μου.(και στα 4 νουμερα το ίδιο πράγμα εντωμεταξυ.)

Βέβαια είναι και σε τι...τούβλο θα μιλήσεις κάθε φορά...πρέπει να είσαι προετοιμασμένος για κάθε πιθανή και απίθανη απάντηση.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.