Jump to content



OffTopic;


devious

Recommended Posts

  • Replies 4,2k
  • Created
  • Last Reply

Αφου ΠΑΟΚ εισαι ρα,δεν φοβασαι!

Εχασε και στην αρχη το αλλο με το κουλο του το αριστερο.Το δικαιουνταν.

Αντε και στα ασπρομαυρα ξανα :D

-----

Σαλπι-goal :D

Αυτός ο Σαμαράς δεν κάνει μία . . . χάνει την μπάλα, κάνει φάουλ, δεν ξέρει να μαρκάρει . . . βύσμα κ αυτός.

χειροτερος απο τον Χαριστεα δεν υπαρχει...τελοC

Ο ανθρωπος εχει μονιμοποιηθει μεταξυ παγκου και εξεδρας στη Γερμανια μετα το Euro και ομως ο φριτσης εξακολουθει να τον εχει βασικο,ακομα και οταν επιστρεφει απο τραυματισμους...

Να εβαζε και κανα γκολ θα λεγα παει κ ερχεται,αλλα ειναι και φυρα...

Καλυτερα ο Γκεκας στη θεση του once and for all...

Αντε μπας και βαλλει και τον Νινη μεσα.Εχουμε τετοιον παικταρα,απο τους λιγους της εθνικης που ξερει τοση μπαλιτσα και καθομαστε και τον κοιταμε :062:

Link to comment
Share on other sites

ψηνεται κανεις , εχω ενα ξαδερφο εκει κατω τρελαμενο παοκι κιολας :D

κανε ενα πακετο διακοπων και πες τιμη να σε πω... :D

α, τωρα που μπορεις να δεις και youtube στειλε και κανενα βιντεακι απο την πολη του ξαδερφου :p

Link to comment
Share on other sites

Οριστε γαμω την εφορια μου,το οικονομικο επιτελειο και ΟΛΕΣ τις απελθουσες κυβερνησεις με την ανικανοτητα τους για μια φορολογικη ρυθμηση της προκοπης...

Πινανε οι Γιατροι του Κωλονακιου κυριοι και δηλωνουν κατω απο 10000 το χρονο

Link to comment
Share on other sites

119.jpg

ψηνεται κανεις , εχω ενα ξαδερφο εκει κατω τρελαμενο παοκι κιολας :D

Πλάκα κάνεις ρε...Όλοι η Αφρική Παόκια είναι...όλοι έχουν συγγενείς στον Δενδροπόταμο. Βασικά υπάρχει ΘΥΡΑ 4 στο Γιοχάνεσμπούργκ.

5.jpg

Σ.Φ ΠΑΟΚ ΝΟΤΙΟΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΦΡΙΚΗΣ ΜΟΖΑΜΒΙΚΗΣ "ΟΙ ΜΑΥΡΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τι θα λέγατε να βάλουμε το σήμα του ΠΑΟΚ σαν μπανερακι στην δεξιά πλευρά??:D:D

***Ρε πλακα μου κανουν??Με πηραν τηλεφωνο απο το γραφειο της μπακογιαννη (WTF) για να ενημερωθω??:nare

Και βρήκανε και ανθρωπο..:p

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τι θα λέγατε να βάλουμε το σήμα του ΠΑΟΚ σαν μπανερακι στην δεξιά πλευρά??:D:D

***Ρε πλακα μου κανουν??Με πηραν τηλεφωνο απο το γραφειο της μπακογιαννη (WTF) για να ενημερωθω??:nare

Και βρήκανε και ανθρωπο..:p

ΔΑΠΙΤΗΣ , ΔΑΠΙΤΗΣ , ΔΑΠΙΤΗΣ , ΔΑΠΙΤΗΣ :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.